Discutii libere L67 !

DeletedUser49158

Esti capabil sa iei sate de la un barbar cu nume? Ca la capitolul dialog civilizat nu am cu cine abia legi 2 cuvinte ai aceleasi replici de maidan schimba placa si tu incearca sa fi om si inceteaza sa nu te mai lingi pe fata:)) te las linistit in lumea ta tu mare jucator succes noapte buna .

te bat pana se schimba banii barbar cu nume :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
e o diferenta dintre interne si barbare,barbarele te chinui sa le cresti,trebuie sa ai valoare sa iei sate crescute :))
ti-am zis esti prea mic si slab sa sti tu destea :))
Eu zic ca ai mai multa valoare cand iei sate crescute... direct de la inamic :) dar scuzati, in tribul vostru, scopul e sa recrutezi si sa bagi la interne, nu sa cuceresti ;)))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
pe asta nu ai nimerit-o bro :)) pentru mine n-a jucat niciodata nimeni :) din contra eu am jucat pentru altii :) nu am avut sitter niciodata,nu m-am scuzat pe timp cand am pierdut vreun sat :) cand n-am avut timp am cedat satele si am plecat de pe lume sau nu am intrat deloc,noob esti tu care nu sti sa faci un auto si te scuzi pe timp chiar tu care cand joci esti on 24/24,cand inveti sa faci auto la 4 nobili,vi la mine sa te invat cum se face la 2 :)
Am vazut pe fiecare lume pe care ai jucat. Stiu ca in mintea ta ai filme de mare jucator, da o tura pe twstats sa vezi cat de slab esti (da o tura si pe 64 unde am jucat cu Roma pana v-am zburat putin). Cel mult poti sa fii mentor la Gentlemani dar cam atat. La mine s-a vazut pe fiecare lume unde am jucat, chiar si aici, desi am pierdut am scos vreo 3 Gentlemani. Tu ce-ai scos? Barbare si interne.
Tu probabil trebuie sa joci 24/7 ca sa-mi faci fata...ia incearca sa faci spate.
Hai jet oceanic!
 

DeletedUser41053

3:1 poarta-n casa,care 3 lumi?nu stiu ce aberezi,eu am jucat doar pe una pe 53 si v-am dat bine de va doare si acum :))

Ce ai dat tu bine ca nici nu ai avut granita ... ai stat si acol la caldurica si pe extern ca pe harta ... varza.
 

DeletedUser49158

Am vazut pe fiecare lume pe care ai jucat. Stiu ca in mintea ta ai filme de mare jucator, da o tura pe twstats sa vezi cat de slab esti (da o tura si pe 64 unde am jucat cu Roma pana v-am zburat putin). Cel mult poti sa fii mentor la Gentlemani dar cam atat. La mine s-a vazut pe fiecare lume unde am jucat, chiar si aici, desi am pierdut am scos vreo 3 Gentlemani. Tu ce-ai scos? Barbare si interne.
Tu probabil trebuie sa joci 24/7 ca sa-mi faci fata...ia incearca sa faci spate.
Hai jet oceanic!

ce foc a luat gasca=))))) fac un video cum se face autosplit la 2 nobili in aceeasi ms si ti-l trimit drept impacare:))))) pana atunci cauta-ti fullul pa'n margine
 

DeletedUser49158

Ce ai dat tu bine ca nici nu ai avut granita ... ai stat si acol la caldurica si pe extern ca pe harta ... varza.

jura-te ca n-am avut granita:))) cand ati dat organizat pe mine si ati luat fix 0 sate,plus satele acelea dintre voi (cedate de fratele zizou,care era in gasca voastra de incredere si mi-a cedat mie satele ca si-a dat seama cu ce oameni joaca:)) satele acelea care va provocam insomnii unora dintre voi si va trezeati dimineata ca va dispare defful din granita :)))))) dar na ce sa faci...noaptea ca hotii:))))))
 

DeletedUser41053

jura-te ca n-am avut granita:))) cand ati dat organizat pe mine si ati luat fix 0 sate,plus satele acelea dintre voi (cedate de fratele zizou,care era in gasca voastra de incredere si mi-a cedat mie satele ca si-a dat seama cu ce oameni joaca:)) satele acelea care va provocam insomnii unora dintre voi si va trezeati dimineata ca va dispare defful din granita :)))))) dar na ce sa faci...noaptea ca hotii:))))))

2 sate in mijlocul nostru blindate cu 100k ... asta e granita :D:D rad si curcile de tine :D:D
 

DeletedUser49158

2 sate in mijlocul nostru blindate cu 100k ... asta e granita :D:D rad si curcile de tine :D:D

erau vreo 6 sate + granita care sti foarte bine dar vorbesti prostii sa pari baiat pe aici si nu-ti face pielea doi bani :)) si-mi zici mie de sate blindate in mijloc? dar tu cum le aveai ? si cand ti-am dat eu 100 de full pe sat ti-a zburat contul in aer:))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ce foc a luat gasca=))))) fac un video cum se face autosplit la 2 nobili in aceeasi ms si ti-l trimit drept impacare:))))) pana atunci cauta-ti fullul pa'n margine
Ti-a luat foc motorasul si deja vezi dublu :D
Doar eu ma ocup de tutoriale pentru Gentlemani, un noob n-are cum sa-si aroge acest drept.
giphy.gif
 

DeletedUser46527

3:1 poarta-n casa,care 3 lumi?nu stiu ce aberezi,eu am jucat doar pe una pe 53 si v-am dat bine de va doare si acum :))

pe 53 tin minte ca erai fanul nostru ... iti mai aduci aminte cand facea tot green'ul misto de tine si nu iti dadeai seama? hmm trebuie sa caut conversatiile telefonice
 

DeletedUser49158

pe 53 tin minte ca erai fanul nostru ... iti mai aduci aminte cand facea tot green'ul misto de tine si nu iti dadeai seama? hmm trebuie sa caut conversatiile telefonice

voi sa faceti misto de mine ? :)) sunteti nebuni ma,de ce n-a pus ksi toata conversatia cand i-am spus sa ne gasim si nu a vrut,a sunat si cu numar privat,sunteti smecheri intre 4 pereti atat,oricum voi aveti doar viata virtuala atat :) si vorbim de joc iulian,vad ca o dai cu conversatii telefonice ce tin de viata reala,vorbeste despre joc daca vorbesti daca nu vorbeste intr-o punga si mi-o dai mai incolo
 

DeletedUser46527

ok sa vb atunci despre joc ... tot te dai pe aici mare razboinic ca tu esti cel mai bun ...dar de ce nu recunosti ca cersesti la Fame sa va faca si pe voi o academie ?
 
Sus