Discutii libere L67 !

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: Green, Wind, Red
Parte 2:
Triburi: AM

Timeframe: 08/02/2019 00:00:00la08/02/2019 13:22:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 15
Diferență: 26

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 3
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 311,531
Tabăra 2: 123,565
Diferență: 187,966

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220,267
Tabăra 2: 29,663
Diferență: 190,604

chart


Br, mai lasa forumul ca uite ce se intampla...prea multa vorba...si pana deseara mai este..
 

DeletedUser49158

bravoooooo :))) meritati un premiu,puteti sa luati sa mai cresteti sa pot avea moral 100% pe voi,dar tu nu mai tipi dupa deff ? ca mi-ai zis ca nu sti sa joci decat blindat cand dadeau green pe tine :))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Mai bine lasi jocul si ramai doar la forum :)))
Cred ca invers, dar nici cu forumul nu-ti iese ca nu rezisti mai mult de cateva zile fara vacanta.
Verifica-ti twstatsul inainte sa vorbesti, esti un nimeni cu 0 realizari, termina cu arogantele pe burta goala.
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
asa ti-am zis eu tie ? ia arata unde am zis ca poate nu mai stiu...nu cred ca am zis niciodata ca nu stiu sa ma apar doar blindat (cum ati blindat voi pe trfik ) si tot a pierdut destulte sate :))
 

DeletedUser49158

Cred ca invers, dar nici cu forumul nu-ti iese ca nu rezisti mai mult de cateva zile fara vacanta.
Verifica-ti twstatsul inainte sa vorbesti, esti un nimeni cu 0 realizari, termina cu arogantele pe burta goala.

rezist mai mult pe forum decat ai rezistat tu pe lumea 67 stai linistit :))
 

DeletedUser49158

asa ti-am zis eu tie ? ia arata unde am zis ca poate nu mai stiu...nu cred ca am zis niciodata ca nu stiu sa ma apar doar blindat (cum ati blindat voi pe trfik ) si tot a pierdut destulte sate :))

cand ajung la tine o sa te aperi doar blindat noobule
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
cand ajung la tine o sa te aperi doar blindat noobule
ce faci eviti subiectul ? ma ameninti acum ? continua cu prima acuzare ca am plans dupa deff sa ma blindez..ca am avut 2 sate asa zis blindate care au rezistat la limita si cu restul am jucat la split...dar tu de unde sa sti..erai in mijlocul tribului luai interne...asta insseamna sa fi nobb =)))

p.s. chiar esti langa mine, unde vrei sa mai ajungi ? :))
 

DeletedUser49158

ce faci eviti subiectul ? ma ameninti acum ? continua cu prima acuzare ca am plans dupa deff sa ma blindez..ca am avut 2 sate asa zis blindate care au rezistat la limita si cu restul am jucat la split...dar tu de unde sa sti..erai in mijlocul tribului luai interne...asta insseamna sa fi nobb =)))

p.s. chiar esti langa mine, unde vrei sa mai ajungi ? :))

nu mai am mesajele pe wapp cand plangeai ca nu ai deff,aveai 20k pe sate si tot mai plangeai dupa deff ca nu e de ajuns :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Te vad ranit ca nu te baga in seama, daca mai plangi pe aici si pregatesti un buchet de flori pun o vorba buna pentru tine sa-ti dea buna ziua.
Eu am luat o pauza de la joc momentan, dar tine aproape, stiu ca ma urmaresti ca sa mai inveti una alta :D
 

DeletedUser49158

Te vad ranit ca nu te baga in seama, daca mai plangi pe aici si pregatesti un buchet de flori pun o vorba buna pentru tine sa-ti dea buna ziua.
Eu am luat o pauza de la joc momentan, dar tine aproape, stiu ca ma urmaresti ca sa mai inveti una alta :D

la nici o ora de prima mea postare pe extern mi-a scris si ea,stiu ca ma iubeste la fel de mult cat o iubesc si eu <3
gelosule
 

DeletedUser46527

voi cand ati dat organizat dc nu am vazut nici o statistica ? :)) va este rusine ? Braila tu inca nu ai invatat cum sa iei sate de la un jucator activ
 
Sus