Discutii libere L67 !

DeletedUser44461

In sfarsit vacanta pentru panarame ...

Deoarece dau dovada de o educatie proasta si sa nu fiu rasist {acele persoane au ramas si vor ramane la nivelul acela precoce de a se intergra in societate }

Jos palaria pentru cei ce s au integrat ....

Se pare ca suntem pedepsiti de destin deoarece trebuie sa suportam iesirile si prostia unora care poate la fel cum se comporta aici se comporta si in viata de zi cu zi ....
 

DeletedUser46527

In sfarsit vacanta pentru panarame ...

Deoarece dau dovada de o educatie proasta si sa nu fiu rasist {acele persoane au ramas si vor ramane la nivelul acela precoce de a se intergra in societate }

Jos palaria pentru cei ce s au integrat ....

Se pare ca suntem pedepsiti de destin deoarece trebuie sa suportam iesirile si prostia unora care poate la fel cum se comporta aici se comporta si in viata de zi cu zi ....

Total de acord !! Asemenea personaje doar aduc jocului o imagine foarte proasta.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Da, cand se spune adevarul(poate nu intr un mod deosebit, accept critica) aduci o imagine proasta jocului. Cand se minte cu nerusinare in schimb, aduci o imagine perfecta a jocului. In sfarsit suntem de acord cu ceva.
 

DeletedUser45667

Daca aveti timp, uitati-va cum abordau jucatorii forumul extern pe lumile de inceput. O sa vedeti ca acum limbajul este mult mai violent. De ce oare?!

Erau alti jucatori atunci, alte mentalitati. Acum daca te uiti la indivizi precum MariusBr, iti cam dai seama la ce nivel a ajuns jocul.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Scriptu de schimbat ip il are cineva ? Intreb pentru un prieten care ii in vacanta si nu poate sa scrie :(
 

DeletedUser49105

va amuzati de ce a spus un noob :))) pune si mesajele in care ne spuneati sa intram cu voi sa va ajutam cu foa :)))
va aliati cu hades ? dar pacat ca e la firma :)) asteapta sa ii creasca mustata sa semene cu dragnea si dupa intra pe joc :))
Bai copilul nimanui.Esti o "distractie" pentru toti si pe forum si pe harta. :)) Nu esti in stare sa ai o discutie civilizata.Ma faci pe mine noob, dar cand jucam eu, tu invatai sa iti faci adresa de mail.
Daca postarea mea o distribuie lumea inseamna ca imi da dreptate, eu nu vorbesc doar sa nu uit limba romana.Stai acolo linistit in banca ta ca o sa se ajunga si la tine.Profiti ca am inceput mult mai tarziu decat tine si pana ajung langa tine stergi tu contul, dar vom avea ocazia candva sa fim si vecini si iti garantez eu ca o sa-ti cauti scuze :)
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Poate in capul tau exista...am zis eu cuvantul luna? Am zis doar zile...greu de inteles nu?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dar presupun ca este greu, asa ca o sa iti desenez...2 zile sta fara ban de obicei domnul mariusbr7, iar 30, vacanta pentru jignirile aduse.

Daca vrei sa ¨ma intepi¨, macar fa-o cu argumente gandite inainte de a le scrie :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Bai copilul nimanui.Esti o "distractie" pentru toti si pe forum si pe harta. :)) Nu esti in stare sa ai o discutie civilizata.Ma faci pe mine noob, dar cand jucam eu, tu invatai sa iti faci adresa de mail.
Daca postarea mea o distribuie lumea inseamna ca imi da dreptate, eu nu vorbesc doar sa nu uit limba romana.Stai acolo linistit in banca ta ca o sa se ajunga si la tine.Profiti ca am inceput mult mai tarziu decat tine si pana ajung langa tine stergi tu contul, dar vom avea ocazia candva sa fim si vecini si iti garantez eu ca o sa-ti cauti scuze :)
Ai gasit defful? :D ca trece luna, ai fugit in united acum, pana ajungi tu la marius, ajung eu langa tine :D
 

DeletedUser49105

Ai gasit defful? :D ca trece luna, ai fugit in united acum, pana ajungi tu la marius, ajung eu langa tine :D
Ti-am mai spus si iti repet.Nu am vrut sa iti trimit nici macar o lance si asta pentru ca aliantele voastre se bazeaza numai pe ajutor din partea celorlalti, de la voi niciodata nu pleaca vreo lance pt aliati.Aveai pretentii?Stai linistit, nu ma duc nicaieri, ma gasesti tot acolo.Cand o sa speriati pe cineva, atunci ma anunti sa ma prefac si eu macar putin ca imi este teama :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Tu spusesei ca vrei sa ajuti...dar ca iti e frica de aladin :D apoi te coteai, mare jucator ce esti. Crezi ca daca ai fugit in United scapi? tot la margine ajungi.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Bai copilul nimanui.Esti o "distractie" pentru toti si pe forum si pe harta. :)) Nu esti in stare sa ai o discutie civilizata.Ma faci pe mine noob, dar cand jucam eu, tu invatai sa iti faci adresa de mail.
Daca postarea mea o distribuie lumea inseamna ca imi da dreptate, eu nu vorbesc doar sa nu uit limba romana.Stai acolo linistit in banca ta ca o sa se ajunga si la tine.Profiti ca am inceput mult mai tarziu decat tine si pana ajung langa tine stergi tu contul, dar vom avea ocazia candva sa fim si vecini si iti garantez eu ca o sa-ti cauti scuze :)

Rambo 5 in avant-première
 

DeletedUser49105

Tu spusesei ca vrei sa ajuti...dar ca iti e frica de aladin :D apoi te coteai, mare jucator ce esti. Crezi ca daca ai fugit in United scapi? tot la margine ajungi.
Aloo...atotputernicule, scuzele mele marite Alex.
Aladin22 avea 36 de sate de 10k langa mine si eu 14 sate de 5k.Am inceput jocul la 1 luna dupa el.Explica-mi si mie cum jucam eu contra lui cu deff-ul trimis la tine.E ceva normal ca nu are lumea incredere in voi si nu vorbesc aiurea.O sa vedem iarasi mutari cat de curand la voi...ce asteptari sa avem :))
Hai ma, pe bune, aveam pretentii la tine, dar cred ca ai baut cu Marius din acelasi pahar sau e epidemie :)
 
Sus