Discutii libere L67 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
In general spui numai absurdidati, dar un lucru e sigur. Dsa te bate pe tine si pe tribul tau de pokemoni. :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cu ce ne-ati batut? Ati mers la margine sa cresti barbare, pardon, sa creasca, tu n-ai avut curaj sa reintri.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu stiu ce vorbesti tu acolo, dar Gentle nu mai e pe harta. Eu n-am vrut sa mai intru pentru ca urma vacanta iar eu aveam planuri complexe de vacanta nu sa stau de triburi. Dar tu fa-ti filme in cap ca n-am avut curaj :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu stiu eu ce faci tu si ce nu faci. La fel de bine pot spune ca tu iti faci filme cu planuri complexe :). Fiecare spune ce vrea, dar gluma cu gentle nu mai e pe harta e expirata, ca jucatorii sunt. Vrei sa pun numele la trib gentle? Ce o sa mai spui atunci?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pai eu nu fac filme pentru ca pot dovedi, tu ce poti? Sa-ti imaginezi...
Pune numele Gentle, astfel tribul Gentle va intra intr-un club select care pierde de 2 ori pe aceeasi lume :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cum ne dovedesti tu noua? Defapt nici nu-mi pasa ce faci tu in vacanta. Iar despre pierdut, cred ca aveam asteptari prea mari de la tine, tot o gluma esti, ca si ceilalti din green. Incepi sa devii mascota numarul 2, daca te chinui putin il intreci pe tudoricas :))))
Green a luat-o in barba pe lumea asta, intr-un mod naspa, va inteleg, va e rusine sa admiteti. Singurul care a admis ca green a pierdut a fost Evolution. Rar gasesti oameni care sa accepte si sa recunoasca adevarul. Pana una alta intra si tu si fa niste def...ajuta-i pe ai tai colegi.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Atunci nu mai vorbi, eu cand spun ceva, spun intotdeauna argumentat, la subiect si real. Altii isi povestesc fanteziile lor pe aici. Mascota? Eu nu stiu cum vorbesti cand ai 0 realizari pe oriunde te-ai dat cu barca.
Eu nu inteleg ce filme iti faci tu cu Green dar te asigur ca esti pe langa rau de tot :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cine esti tu sa decizi ce realizari am eu ? Pana una alta pune mana si invata sa joci, eu de bine de rau, n-am fost scos la inceput de lume cu fullul in sat! Spor sa ai.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dar nu decid eu, twstats decide si e fara mila. Crezi ca triburile e un fel de chirurgie pe creier si e mult de invatat la el? :D Probabil tie ti s-a incins motorasul dar te asigur ca la mine nu e cazul.
Asa e, la tine n-a fost cazul sa te atace juma' de trib ca esti nimeni in drum, dar la inceput de lume ai fost scos, vezi cu twstatsul ala :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cine esti tu sa decizi ce realizari am eu ? Pana una alta pune mana si invata sa joci, eu de bine de rau, n-am fost scos la inceput de lume cu fullul in sat! Spor sa ai.
Penibilut. Mai nou nici performantele pe un joc nu se mai pot "decide". Curand n-o mai avem metrica la nimic, daca eu ma consider zeu la a conduce masina, dar de fapt is prost de dau in borduri, o sa pot zice ca nu puteti decide voi ca n-am o treaba cu sofatul? :D
 
Ultima editare:
Sus