Discutii libere L67 !

Unloving

member
Scor reacție
1
Sunteti buni in a gasi orice unde nu exista, ca victoriile voastre de exemplu:)) Rasul asta nu pare al vostru :D
 

DeletedUser41053

Sunteti buni in a gasi orice unde nu exista, ca victoriile voastre de exemplu:)) Rasul asta nu pare al vostru :D

pe l60 am intrat sa inchidem lumea am inchis. Pe l64 am intrat sa va scoatem v-am scos. Pe l67 am intrat sa va scoatem, ati ramas o mana de oameni. Nu stii ce vorbesti aici. Noi ne-am indeplinit obiectivele.
Bafta pe L69. :D:D
 

DeletedUser46527

Ca sa nu mai fie dubii ..acel "personaj" ,Unnamed ,din video este chiar LovingBeer ..fanul Green Nr.1 ...el ne arata ca este o persoana foarte perseverenta ...pe l53 nu stia ca steagurile de exemplu se mai pot si retrage din sate ..iar acum a ajuns sa ne vorbeasca pe forum de victorii , pacat ca acele victorii sunt doar de partea celor din Green . :)))
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
pe l60 am intrat sa inchidem lumea am inchis. Pe l64 am intrat sa va scoatem v-am scos. Pe l67 am intrat sa va scoatem, ati ramas o mana de oameni. Nu stii ce vorbesti aici. Noi ne-am indeplinit obiectivele.
Bafta pe L69. :D:D
Ce ai scos mai pufulete? Pe cine ai scos?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vezi diferenta ? Ai nevoie sa faci cheta pentru o masa ursului, tu ai fost cumparat fara cheta, tot nu ai zis cum de aveai mailul cu numele meu la contul tau :)) de 2 ori ti-am postat aici ce era de vazut si mereu ai evitat sa mai intri pe extern pana se schimba subiectul
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Spune atunci ce cauta mailul cu numele meu pe contul tau sinde unde avea mnk parola ta ? Iar cel care a intrat acolo la tine a folosit un mail cu numele meu pentru ca asa il facuse hasu pentru mine dar nu mai aveam nevoie de el... deci cum toate astea si culmea ca fix atunci ainfost dat afara si din dk, dupa a postat favola pe extern treaba asta si mi-a dat mesaj privat ca nu ii frumos asa ceva, dar eu nu aveam legatura cu ce ati facut voi acolo, deci cum ii ? Explica tu ce sa intamplat
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Spune atunci ce cauta mailul cu numele meu pe contul tau sinde unde avea mnk parola ta ? Iar cel care a intrat acolo la tine a folosit un mail cu numele meu pentru ca asa il facuse hasu pentru mine dar nu mai aveam nevoie de el... deci cum toate astea si culmea ca fix atunci ainfost dat afara si din dk, dupa a postat favola pe extern treaba asta si mi-a dat mesaj privat ca nu ii frumos asa ceva, dar eu nu aveam legatura cu ce ati facut voi acolo, deci cum ii ? Explica tu ce sa intamplat
Tu intelegi ceva din ce postezi aici?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ce cauta mailul meu la tine ? :))) inca refuzi sa recunosti ca te-ai vandut pe 1 leu, baiatul care face cheta :))
 
Sus