Discutii libere L67 !

DeletedUser46957

Habar nu am dar sper să mă lămuresc înainte să se tremine
 

DeletedUser49052

Ma gandeam ce nume iti poate fi mai folositor !! Imi asum toate injuraturile dar sa stii ca esti ferches cu numele asta ,negrule .Stii ce merge la numele asta ? Poza mea de la profil .....hahaha
Facem schimb de nick-uri? :D



Negrii nu se schimba .Sunt ca vrajitoarele. Mor pe rug dar tot de partea intunecata a Lunii sunt.

Ma negrule nici nu stii ce dor mi-a fost de voi... cand aveam un pic de timp verificam daca e activat contul. Din conturile vechi nu mai stiu parole, nu prea mai stiu nimic si mi s-a parut imposibil sa le mai accesez. Cont nou nu am reusit sa imi fac........ Si acum cativa ani dadeam duma asta la coinaci: "ma, la cat de prost esti, nu stiu cum ti-ai facut contul"... Uite vere ca am ajuns mai prost ca aia :D

Da, negrii nu se schimba si... tot de partea intunecata a Lunii sunt... Da.......... As vrea sa ma schimb dar am un lacat pus pe adeneu.
Uite, l-am vazut pe Rakanishu pe forum si mi-am adus aminte. Imi e dor si de el, cred ca e si om bun, a trecut si mult timp, dar .... Inima, creierul, celulele din ficat si toate moleculele pe care am act de proprietate imi soptesc ca e din tabara dusmanului. Si negrozitatea din cerul gurii nu m-a lasat niciodata sa aspir la taberele "autoritatilor".. :D
Te certai cu baietii pe aici de proteste.. Am fost Gigule pe 10 august in Victoriei cu un negru din viata reala, deci nu jandarm sau admin :D Ala a fost un miting foarte colorat. Au fost si hastagisti din aia cu flori la jandarmi si care s-au pus in genunchi in fata lor, dar nu i-am vazut sa-i scuip. Am vazut dupa aia filmari. Am fost in prima linie cu astia din toate galeriile (steaua, dinamo, ploiesti, craiova - erau de peste tot si erau in fata astia carora nu le era frica de pulan). Am strigat, am facut, am dres, pana am zis hai sa facem o pauza, ca nu mai puteam sa tinem ochii deschisi si in momentul in care vroiam sa mai strigam, simteam ca avem gatul taiat cu lama pe interior de la cate gaze am supt. Si cu nebunul asta am bunghit un Mac Donalds pe bulevardul ala cu pasaj Victoria(Mihalache?). Am inceput mersul spre mac, cam iesisem din piata si travsersam o zona de oameni linistiti. Si in spate incepe dezastrul: ma, au dat aia cu tone de gaz sa evacueze piata, de fugeau toti ca iepurii. Cand mi-a bubuit o de-aia la picioare in loc sa ma fac iepure si eu, am stat sa o trag pe nas si rau am facut. Mi se facuse fata fantana arteziana, Gicule. Imi curgeau toate! Am plans atunci cat n-am plans la toate inmormantarile adunate. Regrupare: stam aici pe bulevard sa ii spargem pe astia daca vin pe noi. Si au inceput sa vina... Am ramas pe pozitie cu tovarasul meu si cu vreo 5-6 fete.... Eram atacati din toate partile: din fata dadeau jandarmii cu gaz, din spate dadeau ai nostri cu pietre si sticle..... Baaaaaaa sa innebunesc, daca eram cu baietii din InBz cuceream Palatul Victoria, dar era sa fiu victima colaterala cu o bordura infipta in cap de la ai nostri. Asta e, dati-va dreacu, retragerea in pizzerie. Ne-au dat aia sucuri moca si apa sa ne spalam si am iesit din nou pe bulevard: m e ftv n gr si-n cr si pe mamele voastre. Iar gaz, gaz, gaz, de nu mai vedeai nimic si de simteai ca ti se rupe gatul si plamanul. Ba Gicule, la discoteca imi puneam spray paralizant in shotul de vodka pentru gust... Stateam de placere in spray paralizant, il inhalam ca pe iasomie, dar sa moara ma-sa, jandarmii astia au avut arma chimica la ei. Nu stiu ce concentratii au avut in substanta lor dar li s-au uscat alora florile de la balcoane si tuile de pe strada de la gazul ala. Am pierdut si steagul incercand sa salvam o grasa: Venea un batalion de jandarmi si niste fete incercau sa sara de la 2 metri sa nu le cocoseze aia... Noi stateam jos sa le prindem... Am prins 2-3 mai subtirici,dar ultima, pur si simplu, ne-a trecut prin maini si s-a spart de asfalt. Picior rupt, noroc ca au mai venit 200 de insi sa ne ajute sa o caram pana intr-o cafenea. Ca sa scurtez povestea, pe bulevardul asta jandarmii si-au luat mai multa bataie ca noi si o cohorta amarata a facut greseala sa iasa prin pasaj. Eh, acolo si-au luat borduri si sticle in cap de nu le-au dus si s-au bagat din nou la cutie. Am vazut apoi pe filmari pe tampitii aia de pe bulevardul care duce din Victoriei la Ateneu cum s-au pus in genunchi in fata jandarmilor si aia i-au luat la suturi. Am crezut ca innebunesc. Cum sa te faci ma pres in fata unor animale ca astia .... Si cat sa fii ma de jandarm animal sa dai in singura entitate care ti-a aratat respect in viata asta?! In fine, dupa protest am fost mult mai suparat decat inainte si hastagistii aia decat sa mai iasa la asa ceva, mai bine sa stea dreacu sa isi vada de statusurile lor ca numai incurca oamenii croiti pe treaba :D N-ai loc sa iei o palma de clatitele astea. Eu daca ii vedeam pe aia in genunchi acolo, pe ei saream, nu pe jandarmi. Ba, jandarmii, fiind jandarmi, si-au asumat riscul sa ia bataie, pentru asta primesc leafa. De-asta exista ei la proteste, nu ca sa ii pupe lumea si sa le dea flori. Astia se pupa cu scuipat si singura floare pe care trebuie sa o primeasca e aia telescopica, servita cu pistilul in dinti si cu bomboane rupte din bordura. Cam asa ceva....

Unde ti-e butonul de shut down?

Pana la shut down-ul lui Gicu ti-au mai ramas 1468 de restarturi
Nu mai vorbi aiurea pe aici despre cei care protesteaza pentru ca vor o viata mai buna! Asta e forum legat de lumea 67, asa ca discutiile despre teme politice, care sunt in general conflictuale, nu prea au ce cauta!
Cine esti tu sa trasezi aici reguli despre ce se posteaza? Asta e topic de spam, spam sa fie!
Voua nu va ajung regulile pe care sunteti obligati sa le respectati? Unde nu sunteti obligati sa faceti ceva, faceti voi reguli? De 10 ani la discutii libere lumea discuta ce subiect vrea. Vreti topicuri de razboi si de statistici, faceti-va :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

Cine esti tu sa trasezi aici reguli despre ce se posteaza? Asta e topic de spam, spam sa fie!
Voua nu va ajung regulile pe care sunteti obligati sa le respectati? Unde nu sunteti obligati sa faceti ceva, faceti voi reguli? De 10 ani la discutii libere lumea discuta ce subiect vrea. Vreti topicuri de razboi si de statistici, faceti-va :)

Scuze, dar si un moderator de pe forum a spus acelasi lucru ca mine. Eu n-am autoritate, fac doar un apel la bunul simt al oamenilor!
 

DeletedUser49052

Gicule, cand am vazut ca a postat Black is Back mi s-a parut ca e nickul meu asta nou :D Ori forumul asta e ciudat ori eu am ajuns atat de distrus incat ori nu mai stiu sa citesc ori nu mai stiu cum ma cheama.. Chema-m-ar Irinuca la pomana lu iubi ei....

  • Eu nu ma iau nici dupa ce spune presedintele . U.E. si americanii :D
Daca-ti spun eu ce-am facut pe 10 august negrule ?! Ma injuri :)))))))))))

Ne scuipai seminte in cap dintr-un balcon de pe Mihalache? Ai pariat pe jandarmi? Erai langa mine si ai scapat grasa pe jos?
 

DeletedUser48915

Cum arata diplomatia gentle acum?

Aliaţi
Sp@rt@
300
TIS!
W@nted
WINTER
SP@RTa
Want
FOA
FOAC
Want.
SPART@

Hai, plimba ursu ca mananci petrol, multumim pentru atentie, si bagati pp sa facem si noi.

Nu mai plange, ca pe 61 gentle a fost la un pas de a se destrama, iar pe 64, valoare 0.

Esti un nimic pe jocul asta, mergi si plangi la mos craciun in poala.

Te dai mare jucator si intelectual, dar noi am intrat fara aliati pe 64, si am sters cu voi si acum cu rs pe unde vrem.

Ciao

Bai baiatule, tu stii sa vorbesti civilizat?

In primul rand, nu stiu cine crezi tu ca sunt, dar nu sunt. Nu joc sub un nume si postez cu numele asta, asta e contul meu in prezent.

Cat despre afirmatia ca as fi un nimic in jocul asta, posibil sa ai dreptate. Dar tu esti un nimic de om. Si mi-ai demonstrat asta in cele cateva postari pe care te-ai chinuit sa le scrii ca raspuns la mesajul meu.

Am postat un mesaj realist si civilizat despre situatia din prezent in acest joc, iar tu ai inceput sa aberezi si sa raspunzi cu tot felul de acuzatii si apelative demne de un om limitat cum se pare ca esti.

Ai spus o gramada de minciuni, sincer cred ca ai si ceva probleme la mansarda. Altfel nu ai avea cum sa reactionezi, cum sa vorbesti asa si cum sa minti in halul asta.

Voi ati intrat fara aliati pe 64? Cum sa vii sa spui asa ceva ca raspuns fix la mesajul in care ti-am insirat diplomatia voastra pe 64 unde aveati peste 20 de triburi aliate ?! Asta inseamna "fara aliati" la tine? Si e doar un exemplu, cel mai usor de observat in cele cateva postari de pe topicul asta.

Am postat aici pentru ca nu mai suport ipocrizia si lauda fara fond a unora, dar vad ca prostia ta e fara limite, asa ca o sa-mi vad de altele, si o sa evit acest forum, pentru ca tu cel putin esti o cauza pierduta.

Din cauza unora ca tine a ajuns acest joc unde a ajuns, si scade pe zi ce trece in valoarea umana a celor care sunt prezenti pe el.

Si nu sunt toti cei din Roma asa, nici gand. Dar tu esti un exemplar care ar face de ras orice trib in care se afla. Si nu ma refer aici la abilitatile tale de a juca, poate ca esti bun in acest sens. Dar ca si om, ca si caracter... sub zero..

Infectezi acest forum si acest joc, dar problema e a celor care te vor suporta de acum inainte.

Sanatate si spor la joc tuturor!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Bai baiatule, tu stii sa vorbesti civilizat?

In primul rand, nu stiu cine crezi tu ca sunt, dar nu sunt. Nu joc sub un nume si postez cu numele asta, asta e contul meu in prezent.

Am postat aici pentru ca nu mai suport ipocrizia si lauda fara fond a unora, dar vad ca prostia ta e fara limite, asa ca o sa-mi vad de altele, si o sa evit acest forum, pentru ca tu cel putin esti o cauza pierduta.
Suflet plapand care nu mai suporti ipocrizia, ti-am mai spus odata sa ne spui si noua cu ce conturi ai mai jucat...sa vedem cum stam cu ipocrizia :D
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Bai baiatule, tu stii sa vorbesti civilizat?

In primul rand, nu stiu cine crezi tu ca sunt, dar nu sunt. Nu joc sub un nume si postez cu numele asta, asta e contul meu in prezent.

Cat despre afirmatia ca as fi un nimic in jocul asta, posibil sa ai dreptate. Dar tu esti un nimic de om. Si mi-ai demonstrat asta in cele cateva postari pe care te-ai chinuit sa le scrii ca raspuns la mesajul meu.

Am postat un mesaj realist si civilizat despre situatia din prezent in acest joc, iar tu ai inceput sa aberezi si sa raspunzi cu tot felul de acuzatii si apelative demne de un om limitat cum se pare ca esti.

Ai spus o gramada de minciuni, sincer cred ca ai si ceva probleme la mansarda. Altfel nu ai avea cum sa reactionezi, cum sa vorbesti asa si cum sa minti in halul asta.

Voi ati intrat fara aliati pe 64? Cum sa vii sa spui asa ceva ca raspuns fix la mesajul in care ti-am insirat diplomatia voastra pe 64 unde aveati peste 20 de triburi aliate ?! Asta inseamna "fara aliati" la tine? Si e doar un exemplu, cel mai usor de observat in cele cateva postari de pe topicul asta.

Am postat aici pentru ca nu mai suport ipocrizia si lauda fara fond a unora, dar vad ca prostia ta e fara limite, asa ca o sa-mi vad de altele, si o sa evit acest forum, pentru ca tu cel putin esti o cauza pierduta.

Din cauza unora ca tine a ajuns acest joc unde a ajuns, si scade pe zi ce trece in valoarea umana a celor care sunt prezenti pe el.

Si nu sunt toti cei din Roma asa, nici gand. Dar tu esti un exemplar care ar face de ras orice trib in care se afla. Si nu ma refer aici la abilitatile tale de a juca, poate ca esti bun in acest sens. Dar ca si om, ca si caracter... sub zero..

Infectezi acest forum si acest joc, dar problema e a celor care te vor suporta de acum inainte.

Sanatate si spor la joc tuturor!
Noob ce esti tu, una e sa intri fara aliante, iar fame iti poate confirma, adica natasha sau murgu, alta e ca dupa ce intri pe lume, sa furi alianta tradatorilor din gentle, fix de asta, pentru ca proprii vostri aliati v-au parasit pentru ca TRADATORI.

Canta la alta masa, ca esti mare noob.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
: Infectezi acest forum si acest joc, dar problema e a celor care te vor suporta de acum inainte. - Clar nu cei pe care ii sterg de pe harta.

Nu te mai chinuii sa invelesti tu un adevar asa cum vrei tu. Roma a intrat fara aliati, si daca vrei, caut print screen de cand l-am dat afara pe stamatescu si v-am smanglit alianta - aliantele. De ce? PENTRU CA GENTLE TRADATORI.

Sanatate :D
 

DeletedUser47936

Dicsie, tu esti mare prost ma , ce drq scrii pe toate post-urile dupa forum ale tuturor lumilor existente, Lasa oameni si mai si joace nu ii mai tine de vorba!
 

DeletedUser49052

Si ce mai zici, nu reusim sa il corupem si pe Don sa mai joace?

Raspund aici ca sa nu le facem varza topicul baietilor din Green si Wanted :)

Ce mai zic eu? M-am bucurat cateva zile de revederea cu cativa dintre voi, immortalii, cativa fosti inamici care azi mi-s dragi si de contactul cu jocul, care mi se pare ca a devenit imposibil de jucat :D Si acum dispar din nou :D
Cu Don m-ai pleznit la cel mai mare fix posibil, pentru ca azi am vorbit prima data cu el dupa vreo 5 ani.. El intre timp s-a facut norvegian si nu mai sunt sanse sa fie corupt pentru vreun joc :D
 
Sus