Discutii libere L67 !

DeletedUser46810

Păcat , wanted "avea" șanse să câștige lumea asta ... Statistic :))
Așa e Dl. Carmen ? :)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ce rai sunteti
Noi nu suntem rai, doar ne aducem aminte... era lumea castigata pentru el cand a reusit sa scoata green-ul rasfirat de printre satele wanted :) Cand a vazut ca ne-am regrupat la margine, "obiectul" a fost sa ne scoata de tot :) Eh, uite ca de acolo, a inceput sa scartaie nitel treaba :D

Bine nu ma asteptam sa scartaie atat de rau, la modul de a ajunge scamatescu la interne si tribul sa se rupa in 2 :))))
 

DeletedUser46810

Noi nu suntem rai, doar ne aducem aminte... era lumea castigata pentru el cand a reusit sa scoata green-ul rasfirat de printre satele wanted :) Cand a vazut ca ne-am regrupat la margine, "obiectul" a fost sa ne scoata de tot :) Eh, uite ca de acolo, a inceput sa scartaie nitel treaba :D

Bine nu ma asteptam sa scartaie atat de rau, la modul de a ajunge scamatescu la interne si tribul sa se rupa in 2 :))))


Pai stamatescu a facut organizat pe noi în rip(noi fiind vai mama noastra) din vreo 80 de fulluri și 80+ nobili , au luat două sate , ca de ... Mai dormim și noi , n-avem timp de atâtea splituri :))

După a trecut pepsikiller la platane în urma organizatului făcut de el am mai pierdut 2 sate...

Când au rămas fără voința , s-au apucat intens de interne ... Ca vine fame-u peste ei :)
Ehh , aia e . Acum noi ne putem retrage liniștiți din colțul asta :)

P.S : Pepsi , mai ai o șansă joi la următorul organizat făcut de tine sa mai iei 2 sate :))) și să nu schimbi ora , tot aia sa ramana , ca suntem ocupați mai târziu :)))

Bafta in a câștiga lumea , "jucătorilor" .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47495

A venit mascota :D Cine-i interna?

Vorbesti de mascote, tu ai iesit afara din trib acum cateva zile doar pt ca ti-a spus tesla ca esti noob :))) Recunosc ca a fost o greseala numai sa joc in trib cu un noob amarat ca tine :)))
Stai jos ca ai fost mereu degeaba peste tot unde ai jucat, in afara de dat din gura nimic :D Tu esti ala care cand are atacuri urla dupa sitter si in timpul organizatului e activ pe confa pe skype
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Vorbesti de mascote, tu ai iesit afara din trib acum cateva zile doar pt ca ti-a spus tesla ca esti noob :))) Recunosc ca a fost o greseala numai sa joc in trib cu un noob amarat ca tine :)))
Stai jos ca ai fost mereu degeaba peste tot unde ai jucat, in afara de dat din gura nimic :D Tu esti ala care cand are atacuri urla dupa sitter si in timpul organizatului e activ pe confa pe skype

alex2peu in jurul sarbatorilor la adresa mea:
mai barbarule creste satele mai repede ca sa le iau :D

alex2peu pana acum in razboiul cu green:
73 alex2peu AM 1 0 85.943 16.777

alex2peu in noul razboi cu green:
Error. Player not found.

Bonus: https://gyazo.com/467e8aec72a658fed02553d42b545176

"barbarul" mai sus mentionat:
5 Centorag Green 8 0 511.751 1.484.345
2 Centorag Green 2 0 42.696 72.938

cred ca ii dau dreptate lui tudorica de data asta :)
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Centorag, pun Yrden-ul pe tine :)))))
Cat despre mascota de tudoricas nu stiu ce vrea, plange pe aici ca pierde lumea :)))) ca toate celelalte lumi pe care a jucat :)))
De bine de rau daca eram noob cum zici tu bai mascota, nu ma primea nimeni nicaieri, auzi la el ii pare rau ca a jucat cu mine in trib, mi-e si rusine ca te cunosc ma, acum DK nu e singurul trib care nu vrea sa se mai asocieze cu numele tau :)))))
Bun, rau, cum sunt, macar joc pe contul meu bai panaramo, nu ma ascund la altii pe cont :)) tu nici asta nu esti in stare sa faci
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vorbesti de mascote, tu ai iesit afara din trib acum cateva zile doar pt ca ti-a spus tesla ca esti noob :))) Recunosc ca a fost o greseala numai sa joc in trib cu un noob amarat ca tine :)))
Stai jos ca ai fost mereu degeaba peste tot unde ai jucat, in afara de dat din gura nimic :D Tu esti ala care cand are atacuri urla dupa sitter si in timpul organizatului e activ pe confa pe skype


Culcat am zis :) sa il iei pe tesla de mana, impreuna cu tot mnk ai veniti la cursuri :) pana una alta stati cuminti si lasati pe cei capabili sa faca treaba :) a3a lume normala in care o luati in freza


Ale ale hai baga aia cu speciala iar sa nu fie chiar 3-0
 

DeletedUser47495

Centorag, pun Yrden-ul pe tine :)))))
Cat despre mascota de tudoricas nu stiu ce vrea, plange pe aici ca pierde lumea :)))) ca toate celelalte lumi pe care a jucat :)))
De bine de rau daca eram noob cum zici tu bai mascota, nu ma primea nimeni nicaieri, auzi la el ii pare rau ca a jucat cu mine in trib, mi-e si rusine ca te cunosc ma, acum DK nu e singurul trib care nu vrea sa se mai asocieze cu numele tau :)))))
Bun, rau, cum sunt, macar joc pe contul meu bai panaramo, nu ma ascund la altii pe cont :)) tu nici asta nu esti in stare sa faci

Joci pe contul tău ca nu te primește nimeni pe cont la el. Uite eu prefer sa joc cu un prieten bun cu care colaborez foarte bine pe cont ...
Trebuie să-ți amintesc ca ultima dată când ai jucat pe contul cuiva a schimbat parola să nu mai intri că erai prea noob și degeaba :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Joci pe contul tău ca nu te primește nimeni pe cont la el. Uite eu prefer sa joc cu un prieten bun cu care colaborez foarte bine pe cont ...
Trebuie să-ți amintesc ca ultima dată când ai jucat pe contul cuiva a schimbat parola să nu mai intri că erai prea noob și degeaba :)
Mai copchil prostut ce vrei? Ce incerci sa demonstrezi? Ce colaborezi tu cu mirel, cand noi dadeam la organizat si tu te jucai csgo, iti spunea mirel sa arunci atacul pe rip si tu stateai cu el in sate, ca doar nu erai tu prost sa iti rup atacul :)))))
Am jucat o singura data in viata coplayer si a fost o greseala, voi va distrati si eu stateam ca prostu pe cont singur cand aveam si sesiune, nu stii tu d-astea ba, ai fost, esti, si vei ramane o mascota, haha vezi ca botezatorul inca te ia la misto, cica esti un maimutoi, deci noi te alintam cand iti spunem mascota :))))
 

DeletedUser47495

Mai copchil prostut ce vrei? Ce incerci sa demonstrezi? Ce colaborezi tu cu mirel, cand noi dadeam la organizat si tu te jucai csgo, iti spunea mirel sa arunci atacul pe rip si tu stateai cu el in sate, ca doar nu erai tu prost sa iti rup atacul :)))))
Am jucat o singura data in viata coplayer si a fost o greseala, voi va distrati si eu stateam ca prostu pe cont singur cand aveam si sesiune, nu stii tu d-astea ba, ai fost, esti, si vei ramane o mascota, haha vezi ca botezatorul inca te ia la misto, cica esti un maimutoi, deci noi te alintam cand iti spunem mascota :))))

ODA:
185 alex2peu
132247_thumb
AM 323.375
ce-ai atacat tu ba caricatura, barbarele?
crede ca ar trebui sa-l lasi pe Mirel sa stabileasca daca e buna colaborarea noastra :rolleyes::rolleyes:
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Culcat am zis :) sa il iei pe tesla de mana, impreuna cu tot mnk ai veniti la cursuri :) pana una alta stati cuminti si lasati pe cei capabili sa faca treaba :) a3a lume normala in care o luati in freza


Ale ale hai baga aia cu speciala iar sa nu fie chiar 3-0

Nuu te mai baga in seama cu mine aici, te-am rupt unde am jucat si asa o sa fie in continuare, stii unde o sa ma gasesti, dar parca vad ca o sa stai pe bara, acum da i drumu de aici, bataie de joc a serverului ce esti
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Culcat am zis :) sa il iei pe tesla de mana, impreuna cu tot mnk ai veniti la cursuri :) pana una alta stati cuminti si lasati pe cei capabili sa faca treaba :) a3a lume normala in care o luati in freza


Ale ale hai baga aia cu speciala iar sa nu fie chiar 3-0

Tot am auzit ca noi am jucat aici pe 67, ca noi am jucat pe 63, ca noi am jucat pe specialele 8-12 unde ati castigat si ca ne-ati batut pe unde ne-ati prins. Bai trezeste-te ba ursule ca esti in alta lume. Speciala este singurul loc unde ne-am batut, e adevarat ca am fost 60-70% din echipe, totusi am fost noi astia de ne certam nu altii care nu au treaba cu disputa noastra si te-am facut sa dispari intr-o luna jumate. Ba intr-o luna jumate erai disparut, nici tutorialul nu ai apucat sa-l termini.

In continuare, daca vrei sa-ti iei revansa ne cauti pe unde intram si ar fi bine sa termini macar tutorialul. Pana atunci ramai cu violul pe care ti l-am dat ca vad ca nu ti-ai revenit. Te-a durut tare raaaaaaaaaau.
 
Sus