Discutii libere L67 !

DeletedUser47495

Am scris undeva nu mai stiu pe unde ca Wanted nu va rezista..
Aceleasi manevre ale Gentle si aici. Mi s-a parut hilar numele la trib acum Anti-Manevre.
Parca il vad pe tudoricas cand scria ca cei din green care ies pe extern pe tema Gentle sunt exagerati.
Sunt curios ce zice acum cand s-au ars si ei. Macar de ramaneau aliati dar din ce se aude AM a facut pna cu Fame ca sa dea in Ato cu care acum putina vreme erau colegi. Dar na Gentle sunt Anti-Manevre :D :D :D

Cu respect

Mdea, trebuie să recunosc în privința asta ați avut dreptate... Totuși știi cum e... Nu te convingi până nu te arzi.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai alex2peu, mai vinzi contul si dupa te vaiti catre colegii tai cum ca "a fost spart"? =]]

Las-o balta barbarule, invata sa joci la un nivel decent, cat de cat acolo incat inamicii sa te tina minte ca ai fost pe harta, pe forum se uita repede.

Sechele sau nu, nu stiu daca eu cei de pe 53, la green ma refer, insa comunitatea s-a convins despre cine e gentle, unnamed sau tradatescu.

Dupa cum s-a spus, este mult mai important cum termini o lume, decat sa o termini.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Mai alex2peu, mai vinzi contul si dupa te vaiti catre colegii tai cum ca "a fost spart"? =]]

Las-o balta barbarule, invata sa joci la un nivel decent, cat de cat acolo incat inamicii sa te tina minte ca ai fost pe harta, pe forum se uita repede.

Sechele sau nu, nu stiu daca eu cei de pe 53, la green ma refer, insa comunitatea s-a convins despre cine e gentle, unnamed sau tradatescu.

Dupa cum s-a spus, este mult mai important cum termini o lume, decat sa o termini.

Cand pierzi si nu accepti te legi de orice in loc sa accepti ca inamicul a fost mai bun, nu conteaza in ce domeniu. Mai iesi si bea o bere.

Cat despre green/wind etc, ma intreb daca veti avea vreodata tupeu sa scrieti anumite adevaruri aici. Noi nu ne-am atacat fostii colegi, toti din ato o pot confirma, am circulare si mesaje in care am interzis acest lucru. S-a atacat pentru ca am fost atacati. Eu am dat explicatii aproape la fiecare om implicat in aceasta cearta, va pot confirma zeci de jucatori; am expus lucrurile din punct de vedere obiectiv. Voi aveti probleme mari de la 53 incoace, aveti cosmaruri cu Gentle, v-am demolat pe joc si psihic. Imi pare rau, ar trebui sa lasati unele lucruri sa treaca. E aceeasi problema de ani de zile aici, sunt singurul care nu a mintit in legatura cu nimic cred, voi le-ati intors cum ati vrut; dar sa nu credeti ca orice pierzator face asta. Pe lumea 67 toti am pierdut si vina e a tuturor, se imparte in mod egal. Sunt primul ce recunosc asta. Green a avut impact egal cu 0, e vina celorlalti manipulati de voi. Din pacate nu sunteti barbati suficient de mult nici macar aici in virtual ca sa recunoasteti unele lucruri.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cand pierzi si nu accepti te legi de orice in loc sa accepti ca inamicul a fost mai bun, nu conteaza in ce domeniu. Mai iesi si bea o bere.

Cat despre green/wind etc, ma intreb daca veti avea vreodata tupeu sa scrieti anumite adevaruri aici. Noi nu ne-am atacat fostii colegi, toti din ato o pot confirma, am circulare si mesaje in care am interzis acest lucru. S-a atacat pentru ca am fost atacati. Eu am dat explicatii aproape la fiecare om implicat in aceasta cearta, va pot confirma zeci de jucatori; am expus lucrurile din punct de vedere obiectiv. Voi aveti probleme mari de la 53 incoace, aveti cosmaruri cu Gentle, v-am demolat pe joc si psihic. Imi pare rau, ar trebui sa lasati unele lucruri sa treaca. E aceeasi problema de ani de zile aici, sunt singurul care nu a mintit in legatura cu nimic cred, voi le-ati intors cum ati vrut; dar sa nu credeti ca orice pierzator face asta. Pe lumea 67 toti am pierdut si vina e a tuturor, se imparte in mod egal. Sunt primul ce recunosc asta. Green a avut impact egal cu 0, e vina celorlalti manipulati de voi. Din pacate nu sunteti barbati suficient de mult nici macar aici in virtual ca sa recunoasteti unele lucruri.
Noi nu avem nicio problema, multumim de grija. Am intrat dupa voi ca asa ne place, pentru noi e o distractie sa pierdeti :)))

Poti sa te minti in oglinda cat vrei ca n-a avut green impact pe aceasta lume, ati avut 3-4 organizate pe noi si ati luat fix pix, pe fame ati local si atat :))) Evident, ati luat fix pix si acolo:) In schimb noi nu v-am dat nicio sansa sa luati marginea aia, sa puteti sa duceti razboiul cu fame cum trebuie :)

Cat despre "ceilalti manipulati de noi", chiar nu inteleg la cine te referi :))))) ati facut aliante si pna-uri si cu mama mare, numai numai sa ne scoateti, si ati reusit o laie. In schimb, nu ati stiut sa va uitati in propria ograda, unde era ceva ce pute si uita-ne acum, cu wanted rupt in 2, cu fame care va zboara de va merg fulgii, si un AM care nu e in stare sa adune satele Wind dintre ei:))))) Eu zic sa te uiti la prostii pe care le faci si sa lasi tu greenul in pace, greenul a jucat pe harta, asa cum a facut-o mereu. Aia cu manevre tot voi ati fost si tot voua v-au pocnit in fata.
 
Ultima editare:

DeletedUser30525

Cand pierzi si nu accepti te legi de orice in loc sa accepti ca inamicul a fost mai bun, nu conteaza in ce domeniu. Mai iesi si bea o bere.

Cat despre green/wind etc, ma intreb daca veti avea vreodata tupeu sa scrieti anumite adevaruri aici. Noi nu ne-am atacat fostii colegi, toti din ato o pot confirma, am circulare si mesaje in care am interzis acest lucru. S-a atacat pentru ca am fost atacati. Eu am dat explicatii aproape la fiecare om implicat in aceasta cearta, va pot confirma zeci de jucatori; am expus lucrurile din punct de vedere obiectiv. Voi aveti probleme mari de la 53 incoace, aveti cosmaruri cu Gentle, v-am demolat pe joc si psihic. Imi pare rau, ar trebui sa lasati unele lucruri sa treaca. E aceeasi problema de ani de zile aici, sunt singurul care nu a mintit in legatura cu nimic cred, voi le-ati intors cum ati vrut; dar sa nu credeti ca orice pierzator face asta. Pe lumea 67 toti am pierdut si vina e a tuturor, se imparte in mod egal. Sunt primul ce recunosc asta. Green a avut impact egal cu 0, e vina celorlalti manipulati de voi. Din pacate nu sunteti barbati suficient de mult nici macar aici in virtual ca sa recunoasteti unele lucruri.

Si la care adevaruri te referi?
In ce sens ne-ati daramat pe joc si in ce sens ne-ati daramat psihic?
Dupa 53 ne-am mai intalnit serios pe 60 unde stim cu totii cum s-a terminat si aici pe 67.
Si din cate vad eu suntem inca pe harta, incercam sa va punem bete in roate si nu am dat bir cu fugitii cum ati facut voi pe 60 in ciuda unui inceput mai greu din partea noastra.
Nu ma intereseaza ce ati facut voi pe alte lumi ideea e ca pe unde ne intalnim aveti cam acelasi stil de joc. Dupa ce va vedeti cu o parte din saci in caruta nu mai conteaza restul fie ca sunt aliati sau nu.
Si ca idee aveati o echipa bunicica aici dar se vede treaba ca nu ati reusit sa o tineti unita. Asta nu mai e vina nimanui decat a voastra iar pna cu fame nu arata decat faptul ca va temeti serios de orice trib mai mare sau mai mic care apare langa voi.
Cat despre manipulare poate ar fi bine inainte sa folositi acest cuvant sa va uitati la propriul comportament fata de celelalte triburi si apoi sa analizati daca ceea ce se intampla nu e cumva doar reactia propriilor actiuni. Nu mai dati vina pe altii cand se vede clar ca nu aveti nici un respect fata de cei care joaca alaturi de voi. Scopul scuza mijloacele e un mod de a juca dar pana la un anumit punct.

Cu respect
 

DeletedUser13059

http://prntscr.com/me1gw2
http://prntscr.com/me1g37


http://prntscr.com/me1gkr


Inca nu te-a invatat teslaru ca nu ii bine sa intrii pe lumi unde vezi ca ti-au intrat calaii ? el a invatat sa joace la pp pe fiecare lume, poti sa iei exemplu

Moment de reculegere pentru cei care au crezut ca 2018 a fost un esec cu atatea infrangeri iar acum au crezu ca 2019 le va aduce marele trofeu cu prima lume castigata

Amin bravilor luptatori.. o sa apara lumea 69, presimt ca acolo o sa faceti treaba mai buna cu ts/bi pregatiti sa intre langa voi sa nu mai faceti "ppuri"


Nu a durat mult pana ati primit florile inapoi
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce legatura ai tu cu innobilarea lui pepsikiller,"calaule"?.Nu ai jucat in Fame, nu ai facut decat sa dai mesaje celor din wanted ca vrei capul lui Scama.Iar te umfli in pene cu munca altora.Am rugamintea sa te lauzi cu realizarile tale din Shock. Nu ai nici o treaba cu Fame.
 

DeletedUser47495

Ce legatura ai tu cu innobilarea lui pepsikiller,"calaule"?.Nu ai jucat in Fame, nu ai facut decat sa dai mesaje celor din wanted ca vrei capul lui Scama.Iar te umfli in pene cu munca altora.Am rugamintea sa te lauzi cu realizarile tale din Shock. Nu ai nici o treaba cu Fame.

Meritele pt innobilarea lui pepsi le au aia care au iesit din wanted si au facut tribul de manevristi AM
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Meritele pt innobilarea lui pepsi le au aia care au iesit din wanted si au facut tribul de manevristi AM
Stai jos, mascota ai fost, mascota ai ramas :D
Hai mai spunene cum juca pepsi doar de pe telefon :D Vorba unora din FOA, pepsi asta era o academie ceva? ca prea intra lumea in el :))) ma rog...satele lor
 

DeletedUser13059

Ce legatura ai tu cu innobilarea lui pepsikiller,"calaule"?.Nu ai jucat in Fame, nu ai facut decat sa dai mesaje celor din wanted ca vrei capul lui Scama.Iar te umfli in pene cu munca altora.Am rugamintea sa te lauzi cu realizarile tale din Shock. Nu ai nici o treaba cu Fame.

unde am zis ceva de fame? mi se rupe de scama si faptul ca a luat si el niste sate dupa ce a fost ala inconjurat de rosu, de ce nu ati luat pana sa fie mutarea asta ? si cum era daca nu era green sa ii tina pe loc ? munca voastra este aia in care ati stat pe interne si barbare cand altii au stat la incasat dar astea sunt chestii care nu le vedeti... in schimb ce am vazut era cum trebuia sa va trimit deff din k44 ca nah (elitele erau full atac si e grele fara deff pe granita)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Asa este,dar ai uitat sa o pomenesti pe mamaita care s-a rugat la icoana Sfantului Mucenic Ilarie pentru destramarea Wantedului . Sa nu uitam ca era si Mercur retrograd.Si a mai fost cineva care a facut un chec,nu stim inca rolul checului dar a fost decisiv.
 

DeletedUser13059

corect, este exact cum spuneti dumneavoastra doar ca tw-stats ii mincinos de aia arata 0 rezultate pana la acest eveniment unde a trebuit sa faci pna cu cealalta jumate ca sa poti lua si tu satuc de la pepsi "jucatorilor":) daca vrei si niste moaste sa spui, dar le dai din mana in mana nu le pastrezi doar pentru tine
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Colegii mei s-au grabit,,trebuia sa ne apucam de luat sate dupa ce se se facea dominanta,cum ai facut tu pe L 63 .
 
Sus