Discutii libere L67 !

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vad ca tu esti unicul din poke mingie care se destrabaleaza. Vei iesi din pokemingie cand inveti autosplitul. Pana atunci esti la comanda mea. Trebuie sa cresti cateva nivele. Pana atunci taci.
Acuma ai si fantezii cu mine ca nu mai inteleg? Sau asa te comporti tu cu Scamatescu ?
Eu nu sunt la comanda nimanui dar nu te pot opri sa iti faci filme. Tot incerci sa fii ca noi dar nu iti iese, mai incearca :D
giphy.gif
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
pocnitoare esti si asa vei ramane.eu nu am intrat cu "razboinicii mei" aici, am intrat singur, am intrat sa joc si am plecat pentru ca asa a fost conjunctura, conducerea s-a lasat mereu, spre deosebire de voi care ati plecat din cauza neputintei :))
Hahaha ce petarda esti. Asa a fost si conjunctura la noi. Alta scuza n-ai gasit? E mai grav sa pleci ca o dama de companie cum ai facut tu...noi am plecat toti pentru ca nu am acceptat manariile facute de unele persoane. Sunteti asa amuzanti cand comentati de ce s-a intamplat in wanted si voi habar n-aveti.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Doar pe voi, nici macar pe mine:D Traiti din noi pe acest joc, sunteti sclavii nostri, jucati in functie de noi:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Cand inveti sa scrii corect, sau probabil e de la frustrare si nu ai mai vazut tastele.
 

DeletedUser49105

Hahaha ce petarda esti. Asa a fost si conjunctura la noi. Alta scuza n-ai gasit? E mai grav sa pleci ca o dama de companie cum ai facut tu...noi am plecat toti pentru ca nu am acceptat manariile facute de unele persoane. Sunteti asa amuzanti cand comentati de ce s-a intamplat in wanted si voi habar n-aveti.
"Voi ati plecat toti"...de ce este nevoie sa plecati de undeva si sa ajungeti altundeva tot impreuna si nici acolo nu e bine si plecati iar si iar si iar...pana v-ati milogit pe la scama sa va ia la el doar de dragul de a mai juca pentru ca singuri niciodata nu faceati fata nici macar vs wind...sa nu mai vorbim de Green :))
Eu daca am plecat nu am plecat ca sa ma ajute altii cu deff sau sa ma resusciteze ca tot singur joc in zona asta, am plecat ca il stiu pe Alin de multi ani si sa pot juca intr-un colectiv insa voi ati plecat cu miloaga de colo-colo :))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
"Eu daca am plecat nu am plecat"

Cu limba da greenu de 3 ani deja aproape, eu doar rad si va astept la un curs de autosplit.

Cum e sa deveniti barbari pt a doua oara contra Gentle? Sau hai sa o luam altfel ca nu va mai place Gentle, cum e sa deveniti barbare in fata lui Marius Br si in fata mea? Oh da... Br adu poprcornu ca vin scuzele aici pt urmatoarele posturi.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
"Eu daca am plecat nu am plecat"

Cu limba da greenu de 3 ani deja aproape, eu doar rad si va astept la un curs de autosplit.

Cum e sa deveniti barbari pt a doua oara contra Gentle? Sau hai sa o luam altfel ca nu va mai place Gentle, cum e sa deveniti barbare in fata lui Marius Br si in fata mea? Oh da... Br adu poprcornu ca vin scuzele aici pt urmatoarele posturi.

Vorbesti de autosplituri si acum 2 ani faceati sondaj de opinie daca uitati sa va retrageti steagurile inainte sa fie gata lumea le pierdeti sau raman ? Doar ca ai dat limbi ai ajuns sa mai ramai pe harta :) la final o sa te mandresti canai castigat o lume unde a trebuit sa intrii la dusman ca sa iti apara o lume castigata ? Macar stati in colivia voastra ai nu vorbiti de jucat, mai ales cand incercati sa va comparati cu un grup care este tot acolo de ceva ani iar voi va schimbati echipa pe fiecare lume, acuma te vezi membru fame ?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
"Voi ati plecat toti"...de ce este nevoie sa plecati de undeva si sa ajungeti altundeva tot impreuna si nici acolo nu e bine si plecati iar si iar si iar...pana v-ati milogit pe la scama sa va ia la el doar de dragul de a mai juca pentru ca singuri niciodata nu faceati fata nici macar vs wind...sa nu mai vorbim de Green :))
Eu daca am plecat nu am plecat ca sa ma ajute altii cu deff sau sa ma resusciteze ca tot singur joc in zona asta, am plecat ca il stiu pe Alin de multi ani si sa pot juca intr-un colectiv insa voi ati plecat cu miloaga de colo-colo :))
Pentru mine esti egal cu 0, n-ai realizat nimic. Ai plecat din floare-n floare. Noi nu ne-am milogit de nimeni. Tu poti sa inventezi ce vrei, adevarul va doare. Ca tot ai pomenit de Wind, cand sa atacam o dadeati cotita =)) nu stiati sa lansati un tren fake, despre ce vorbim :D Lasa vrajeala cu Alinutzu ca si eu sunt prieten cu el, chiar nu inteleg cum de te-a primit pe tine :D
 
Sus