Discutii libere L68

DeletedUser13059

nu ii facut de noi :) ii facut de seven dar a fost lasat asa nu prelucrat


vedeti ca aveti treaba pe harta, lasati externu altfel pierdeti locu 1 :)))
 

DeletedUser49226

@marakesh mai tacut azi pe extern ca azi DonCiccio s-a suparat, si-a luat jucariile si nu a mai vrut sa se joace cu S C L, a dat-o de pe italiana pe spaniola, hmm, probleme in paradis oare? Maine poimaine se supara si Hispano si face din 2019 un 2020
 

marakesh

member
Scor reacție
0
Mare noroc cu prietenii
sa stii... pot sa joc triburile si cu un singur sat... pot sa pierd satul de mii de ori ca nu imi pasa... Nu stiu cum va evolua lumea asta dar la final daca familia de triburi din care fac parte va castiga lumea imi voi ceda toate satele prietenilor si voi incheia lumea cu 26 de puncte. Nu ma intereseaza sa castig lumea. Prefer sa am respectul prietenilor si al dusmanilor.
 

DeletedUser13059

sa stii... pot sa joc triburile si cu un singur sat... pot sa pierd satul de mii de ori ca nu imi pasa... Nu stiu cum va evolua lumea asta dar la final daca familia de triburi din care fac parte va castiga lumea imi voi ceda toate satele prietenilor si voi incheia lumea cu 26 de puncte. Nu ma intereseaza sa castig lumea. Prefer sa am respectul prietenilor si al dusmanilor.

ca si cand ti-ai cerut scuze ca ai vorbit urat si dupa ai mers langa prieteni si ai continuat sa jignesti ? ciudat mod de a castiga respectul dusmanilor asa :) dar respectul aici este de domeniul trecutului oricum...
 

DeletedUser49158

ursule ia zi ma ai avansat sa faci antisplit de la 27 ms mai jos ? :)))
 
Sus