Discutii libere L69 !

DeletedUser49324

Zuzanu, Axterix, Diez, Sanchez, Extraction Point, Mordor, Danger Kid, RvIulian, toti ne-au cedat conturile sau satele, chiar si Valentin si tu ati cedat sate..:))
 

Zone

member
Scor reacție
15
a66467c3f1e302d7006bc282b77f140e.png


c9d5343680ed200dedf4582dade35faf.png


Ce fac baietii? Va atacati si va sprijiniti intre voi pentru inamici invinsi?:)) Tactica de jucator de top 2019.
 

Marky.

member
Scor reacție
0
:))))
Fix tu te-ai trezit sa vorbești. Voi n-ați atacat deloc, ați stat și ați încasat ca ultimii noobi. Cu voi vreți sa fac inamici învinși ca apărător sau ca susținător care sunteți full deff?

Sau ai vrut sa rămâi tu pe primul loc? Stai cuminte și încasează mai departe boss.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Asteptam replica de la un jucator, dar trebuie sa ma multumesc cu a ta :)
Avand in vedere ca toti aliatii nostri au renuntat/stergere/cedat conturile iar noi inca am ramas la joaca (trib mic impotriva intregii harti), eu zic ca e suficient. Alte lucruri matematice nu-ti explic ca nu le-ai intelege.
Spor la joc si mandreste-te la final ca ai fost aparatorul lumii 69 cand niciun inamic nu te-a atacat:))
 

DeletedUser9326

Lista victoriei
Vârsta lumii
199 / 360 zile

macar steaguri sa facem daca de jucat n-avem cu cine, ce spui despre asta ? voi ati fost legume pe harta pe tot parcursul lumii si acum vii sa critici pe altii ? :))
Cat despre cine termina in top ca agresor, aparator etc.. mie mi se pare normal sa termine in top jucatori din tribul castigator.
(facepalm)
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Asteptam replica de la un jucator, dar trebuie sa ma multumesc cu a ta :)
Avand in vedere ca toti aliatii nostri au renuntat/stergere/cedat conturile iar noi inca am ramas la joaca (trib mic impotriva intregii harti), eu zic ca e suficient. Alte lucruri matematice nu-ti explic ca nu le-ai intelege.
Spor la joc si mandreste-te la final ca ai fost aparatorul lumii 69 cand niciun inamic nu te-a atacat:))
Și te mândrești ca ați rămas pe harta? N-ați jucat nimic, ați fost inexistenți de la început pana acum. Poate sunt un jucător, poate nu sunt, fiecare crede ce vrea despre mine, dar eu am făcut ceva pe jocul asta. Cât de puțin, dar am făcut. Tu in schimb ai stat și ai încasat pe fiecare lume pe care ai intrat. Nu m-a atacat nimeni de la voi din trib pentru ca sunteți full deff. Ați fost sacul nostru de box. De când a dispărut Catch sau SC sau cum vrei tu sa le spui, nu a mai avut cine sa ma atace.
 

CVRares.*

member
Scor reacție
0
ma Marky tu la astia vii sa le explici cum sta treaba? :))) fii serios. ei doar deaia au intrat pe 69, sa incaseze :)) nu au miscat nimic :))
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Știu, dar mai trebuie câteodată sa le și explici cum sta treaba :) daca nu le zici nimic, au impresia ca au dreptate.
 
Sus