Discutii libere L69 !

Saitou

member
Scor reacție
1
Alex aveam o parere buna despre tine pacat ca te lasi desi miar fi placut sa ma intrec cu tine unpic mai mult :) tu si Krawo ati fost singuri ce ati jucat pe l60 cat timp am jucat Eu, Dicsi am vazut ca te tot lauzi pe forum ca esti jucator, imi pare rau ca te lasi si u, voi sunteti únele din motive pt care am intrat aici :) vreau sa ma intrec cu cei mai buni.

Mai mucosule,stai parcat in banca ta ca habar nu ai sa dezvolti un cont cum trebuie,iei sate aiurea pe harta fara logica si bagi pp.uri in ele asta daca apuci:)))
Cu cine vrei ma tu sa te intreci?:)))) asta chiar a fost buna,strategic esti praf si nici nu joci pt trib
Du.te si nu mai vorbi aiurea p.aici...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Exista 2 feluri de ¨tupeu¨. Unul de neam prost, altul de nesimtit.
Ma intreb din ce categorie faci tu cand eu ti-am aratat statistica si numerele in fata, inteleg de aici ca e peste puterea ta de a intelege asa ceva.

Poti sa spui ce vrei tu despre 64 sau oriunde am mai jucat, nu am nevoie de publicitate din partea ta sau a nimanui, unde am jucat ma tin minte si inamicii si colegii, asa ca intre timp, pe 66 ti-am aratat ca ai mintit si ca statistica aia e una mincinoasa, ca si tine.
 

DeletedUser4270

Mai mucosule,stai parcat in banca ta ca habar nu ai sa dezvolti un cont cum trebuie,iei sate aiurea pe harta fara logica si bagi pp.uri in ele asta daca apuci:)))
Cu cine vrei ma tu sa te intreci?:)))) asta chiar a fost buna,strategic esti praf si nici nu joci pt trib
Du.te si nu mai vorbi aiurea p.aici...

Auzi nepoate, mucosi fai pe aia de varta ta ca aici pe Joc iti sunt bunic.
Ps: L1 in the building :D
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pana una alta astept sa-mi dai argumentele alea pe care ti le-am adus peste cap. Alea unde arata cat de bun erai inainte de a pleca din AAA.
 

DeletedUser4270

Pai numa in postari poate ca pe harta e 0 barat la fel ca si tine :)))
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Exista 2 feluri de ¨tupeu¨. Unul de neam prost, altul de nesimtit.
Ma intreb din ce categorie faci tu cand eu ti-am aratat statistica si numerele in fata, inteleg de aici ca e peste puterea ta de a intelege asa ceva.

Poti sa spui ce vrei tu despre 64 sau oriunde am mai jucat, nu am nevoie de publicitate din partea ta sau a nimanui, unde am jucat ma tin minte si inamicii si colegii, asa ca intre timp, pe 66 ti-am aratat ca ai mintit si ca statistica aia e una mincinoasa, ca si tine.

Și mai exista și oamenii că tine care își pun colegii sa fie atacat sa facă inamicii invinsii
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da, e ceva absolut normal la sfarsit de lume, si totusi, chiar si asa am cedat agresorul cat si realizarea de sustinator altor colegi.

Dar n-ai de ce sa te iei decat de lucrul asta, ai aparut iar ca musca-n tomberon.

Exista tw stats si poti verifica faptul ca eram rank 1 la agresor pe timp de razboi, si 5 la aparator ;) Asta daca esti in stare sa le folosesti.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu, pentru faptul ca al tau nick Speed4m sau cum ai pe joc nu reprezinta nimic pentru cei care au jucat cu osanda, si mai sunt si jucatori mai vechi pe aici care mai citesc din cand in cand, si asa cum am spus, osanda e osanda, iar tu nu :)

Dar daca iti place sa stai in spatele unui nick care n-a fost creat de tine si sa mai si apari pe extern in si cu numele lui e "ok", lipsa de personalitate este destul de intalnita, si pe joc si in viata reala.

Am vrut doar sa ma asigur ca nu e osanda, caci din ce am citit pana acum e o mare diferenta intre tine si el.

Spor.
 

DeletedUser48261

Nu, pentru faptul ca al tau nick Speed4m sau cum ai pe joc nu reprezinta nimic pentru cei care au jucat cu osanda, si mai sunt si jucatori mai vechi pe aici care mai citesc din cand in cand, si asa cum am spus, osanda e osanda, iar tu nu :)

Dar daca iti place sa stai in spatele unui nick care n-a fost creat de tine si sa mai si apari pe extern in si cu numele lui e "ok", lipsa de personalitate este destul de intalnita, si pe joc si in viata reala.

Am vrut doar sa ma asigur ca nu e osanda, caci din ce am citit pana acum e o mare diferenta intre tine si el.

Spor.

Asta e jder obosit ? :)))))
Felicitari pentru tacticile devastatoare de pe speciala =)))
Uitati-va cine vorbea de x si y pe aici :))))))))
 

DeletedUser48261

Anunta-ti superiori ma osanda...anunta toti jderii ca pe sp19 va acordam revansa. Sa va strangeti cu mic si mare sa ne batem inca o data.
E oficial ca sa zic asa.
Noi, NiP, ca acordam revansa pe SP19.
 

DeletedUser3249

Anunta-ti superiori ma osanda...anunta toti jderii ca pe sp19 va acordam revansa. Sa va strangeti cu mic si mare sa ne batem inca o data.
E oficial ca sa zic asa.
Noi, NiP, ca acordam revansa pe SP19.

Dar cu ce cont joci pe speciala?
Intreb ptr ca aici se folosesc mai mult conturi sub acoperire.
Nu inteleg de ce procedati asa?
Numai cei care fac manevre pe joc se folosesc pe extern de conturi fake.
Elite te stiu foarte bine pe tine.
Nici tu si nici cativa care mai postati pe aici nu sunteti usi de biserica.
Nu va mai dati asa de smardoi pe joc sau in statistici ptr ca fiecare dintre cei care mai jucam triburile avem ceva de spus pe o anumita lume.
Pe un servar esti invingator pe altul pierzi.Mai conteaza ce s-a intimplat in trecut?
Important e ce o sa facem pe 69.
Se vor schimba multe pana la final,multi nu o sa mai fim pe aici,poate ca o sa fie si alte nume de triburi.
Un lucru e sigur!Intr-o zi servarul se va inchide si multi dintre voi nu o sa mai fiti pe harta ca sa va mai dati asa de importanti.

O zi buna va doresc!
 

DeletedUser48261

Dar cu ce cont joci pe speciala?
Intreb ptr ca aici se folosesc mai mult conturi sub acoperire.
Nu inteleg de ce procedati asa?
Numai cei care fac manevre pe joc se folosesc pe extern de conturi fake.
Elite te stiu foarte bine pe tine.
Nici tu si nici cativa care mai postati pe aici nu sunteti usi de biserica.
Nu va mai dati asa de smardoi pe joc sau in statistici ptr ca fiecare dintre cei care mai jucam triburile avem ceva de spus pe o anumita lume.
Pe un servar esti invingator pe altul pierzi.Mai conteaza ce s-a intimplat in trecut?
Important e ce o sa facem pe 69.
Se vor schimba multe pana la final,multi nu o sa mai fim pe aici,poate ca o sa fie si alte nume de trib.
Un lucru e sigur!Intr-o zi servarul se va inchide si multi dintre voi nu o sa mai fiti pe harta ca sa va mai dati asa de importanti.

O zi buna va doresc!

Sefule...eu nu am vrut sa joc speciala. Printr-un scenariu de te doare capul am ajuns sa joc si sa ma trezesc cu drepturi si sa ma ocup de tot.
Augustyn a renuntat...el era intemeietorul si conducator alaturi de Stefan (Sunt Noob?). Contul Darkdesire pe care am jucat este al lui Cosmin, care a intrat sa creasca sat/sate. Nicidecum sa joace. Si era singurul cont pe care puteam sa raman in joc pe mai departe dupa ce Augustyn cu ceilalti au renuntat treptat din diverse motive.
Maine se inchide speciala...
 

DeletedUser48261

In conducere mai erau dac ul, -DB21-, Tyix, m4ry0, mihail08 din .exe si inca cativa cu drepturi dar nu se implicau la conducere.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Anunta-ti superiori ma osanda...anunta toti jderii ca pe sp19 va acordam revansa. Sa va strangeti cu mic si mare sa ne batem inca o data.
E oficial ca sa zic asa.
Noi, NiP, ca acordam revansa pe SP19.
ba elite, eu nu am jcuat pe ultima speciala, ti-am zis ca tu nu ai arfe cu mine.
Tu doar din gura dai si cred ca toti ne-am saturat de tine, sa vedem cum suferi de tine.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Nu, pentru faptul ca al tau nick Speed4m sau cum ai pe joc nu reprezinta nimic pentru cei care au jucat cu osanda, si mai sunt si jucatori mai vechi pe aici care mai citesc din cand in cand, si asa cum am spus, osanda e osanda, iar tu nu :)

Dar daca iti place sa stai in spatele unui nick care n-a fost creat de tine si sa mai si apari pe extern in si cu numele lui e "ok", lipsa de personalitate este destul de intalnita, si pe joc si in viata reala.

Am vrut doar sa ma asigur ca nu e osanda, caci din ce am citit pana acum e o mare diferenta intre tine si el.

Spor.
Am mai zis contul e al meu, cine a jucat jumatate din lumea 10 a plecat,gata.Eu am facut fuziunea cu IMMO si eu am jucat acolo, nu se face nicio confuzie fara mine, dar hai sa vorbim despre lumea 69 si nu alte basme.
 

DeletedUser48261

ba elite, eu nu am jcuat pe ultima speciala, ti-am zis ca tu nu ai arfe cu mine.
Tu doar din gura dai si cred ca toti ne-am saturat de tine, sa vedem cum suferi de tine.

Ehh nu ai jucat :))
Ce arfe sa am eu ma copilule cu tine ? Nu vezi ca ai muci la nas ? Am ajuns sa imi dau eu aere in fata ta ?
Nu dau doar din gura...spre deosebire de multi de pe aici eu joc. Ca te-ai saturat tu si echipa ta si multi altii care n-au o treaba cu logica si cu echilibrul in postari asta e altceva.
E pacat ca am sters toate printurile de pe grupurile de whatsapp in care tipa toata lumea dupa deff si incercau sa faca anumite chestii care nu au o treaba cu speciala. Dar vezi tu...ce e la voi in gradina nu prezentati. Ce este in tabara adversa imediat luati la cunostinta si infloriti de zici ca e tot anul primavara la voi.
Eu nu am ce sa arat nimanui ce joc, cine sunt, ce fac si multe alte chestii. Stie toata lumea care imi e apropiata totul despre mine cu maxima transparenta.
 
Sus