Discutii libere L69 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
tocmai asta ziceam si eu, ca nu joci, dar vad ca esti greu de cap. Din moment ce nu joci de ce cauti sa pui pe altii intr-o lumina proasta ? Cred ca stie tot serverul telenovela, ai vrut sa faci un trib care sa tina piept MnK.s, de fapt ai vrut sa scoti BN-ul prima data si dupa ce v-ati facut in toate felurile pe extern dar n-ati reusit sa ii scoateti, acum sunteti frati :D:D Revenind la ideea initiala, ai adunat jucatori de prin toate triburile si intr-un final ti-a iesit o ciorba, era clar ca nu se vor intelege, nu ti-a picat bine si ti-ai motivat iesirea spunand ca n-ai timp in aceasta perioada. Bine, nu esti tu prost, ai anticipat de la bun inceput ca s-ar putea sa iasa urat si ai zis dinainte ca s-ar putea sa renunti inainte sa inceapa nebunia, ceea ce s-a si intamplat. Asadar, te rog, atat timp cat pe harta ai fost 0, chiar si in fata unor colegi de-ai tai, inceteaza sa mai faci misto de altii care inca sunt pe harta si le-au fost prinse trupele in sat in ziua respectiva, poate au lipsit in ziua aia din cauza ca au participat la un eveniment, o nunta poate.


Pana una alta, cam astea sunt statisticile, daca aveti voi altele, va rog.


Parte 1:
Triburi: MnK.s, Mnk.S., MnKs, MnKs., GM, ÎMnK.s, .MnK.s, .MnKs.
Parte 2:
Triburi: [SC], [SC]1, [SC]3, [SC]4, BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 96
Tabăra 2: 75
Diferență: 21

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 376,634
Tabăra 2: 197,322
Diferență: 179,312

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,766
Tabăra 2: 8,013
Diferență: 103,753

chart
Da, intr-adevar, e asa anormal sa se casatoreasca un om. Nu te mai da in spectacol si nu mai sufla in biserica pe la altii.

Si cei din catch, florut si etc stiu mai bine de ce am iesit, nicidecum din cauza mnk, dar e ok, fa-te si tu cunoscut acum :]]

Nu dau pe nimeni in lumina proasta, doar arat rapoartele pe care le vad pe skype, uite ma cum nu-mi da mie Pikachu asta mie voie sa citesc skype-ul :]]]]

Postez ce vreau cand vreau, ai grija de-ale tale, nu mai cauta atentie de la mine, am inteles ideea, e ok.

Daca am fost 0 pentru unii colegii asa cum spui tu, am facut-o pentru ca si-o meritau in urma unor discutii cu ei, si pentru ca nu stiu sa se acomodeze in anumite conditii sau anumitor persoane. Si asa cum am spus, daca citesti pe aici, mi-am asumat asta fata de ei, dar nu-mi pare si rau pentru asta.
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
P.S: Dupa organizatul si rezultatul de-l vezi in poza, in seara aia mnk au renuntat, pana atunci cei care au jucat pe 56 stiu mai bine cat am jucat si cum pe harta ( ca pe orice alta lume unde am jucat si am avut timp sa ma ocup de trib ), ca sa nu mai zic de apelurile lui brencus sa ma ia pe mine si cativa la ei.

Asa ca mai baga o fisa, dar asta cu fugitul de joc sau razboi nu prea merge la mine.
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-05-30 at 15.25.40.png
    Screenshot 2019-05-30 at 15.25.40.png
    138,2 KB · Vizualizări: 101

DeletedUser9326

P.S: Dupa organizatul si rezultatul de-l vezi in poza, in seara aia mnk au renuntat, pana atunci cei care au jucat pe 56 stiu mai bine cat am jucat si cum pe harta ( ca pe orice alta lume unde am jucat si am avut timp sa ma ocup de trib ), ca sa nu mai zic de apelurile lui brencus sa ma ia pe mine si cativa la ei.

Asa ca mai baga o fisa, dar asta cu fugitul de joc sau razboi nu prea merge la mine.


Chiar nu stiu unde ai vazut tu ca am spus c-ai renuntat datorita MnK.s :))
Ti-am reprosat doar ca faci misto pe forumul L69 de un jucator care inca este pe harta dar daca te cautam pe tine te gasim la sectiunea arhiva pe twstats.
Asa cum tu nu ai auzit de mine, n-am auzit nici eu de tine. E normal din moment ce am jucat pe lumi diferite.

Totusi, daca vrei sa joci in MnK.s in viitor, scrie-i la pietraru, pun si eu o vorba buna pentru tine si poate pune si brencus daca tot zici c-a vrut sa te recruteze :D:D.

Iar legat de nunta, bravo tie, man. Casa de piatra.
 

DeletedUser4270

Primu organizat Mnks o fost pe Time (aliati lor) Felicitari pentru aceeasta Reusita.
 

DeletedUser49214

Buna seara,


Niste statistici de razboi :)


Succes si cei mai buni sa castige!



Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, GM, .MnKs., MnKs., Mnk.S., ÎMnK.s
Parte 2:
Triburi: BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8, BN-CD, Window, [SC], [SC]1, [SC]3, [SC]4

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 201
Tabăra 2: 150
Diferență: 51

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 4
Diferență: 28




Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, GM, .MnKs., MnKs., Mnk.S., ÎMnK.s
Parte 2:
Triburi: BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8, BN-CD, Window, [SC], [SC]1, [SC]3, [SC]4

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,968
Tabăra 2: 3,657
Diferență: 311

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 41
Diferență: 86

chart
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sau le dai tu cum imi dadeai mie pe 60 si te rugai sa iti dau satele cu 200 pp satul, no? :rolleyes:

A stai ca nu erai tu cu mesajele, o sa spui ca era reggie kray :rolleyes:
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Ce?:)))
Fratioru', tu ai fost internat pe 60 ca incepusei sa pierzi sate pe bonus ca ultimul slab si noaptea lasai sitter la mine sa nu mai pierzi sate, dupa care ti s-au oferit 2 posibilitati, ori cedezi satele de buna voie ori intr-o zi dispareai de pe harta ca erai langa mine, si ai ales sa cedezi satele de buna voie, o miscare inteleapta intr-adevar, dar de cand si pana cand ma rugam eu de tine sa iti dau 200pp pe sate, ma?:))

Si ca tot veni vorba de subiectul asta, ia spune-ne si noua cum functioneaza schema asta noua pe 2019 cu "coplayerul" care rezolva situatii pe skype sau la telefon?:))) https://prnt.sc/nvud18
Mai pe scurt, ia zi-le la baieti repede, cat aveai de gand sa oferi pt 7 sate? <3

Nu ti se pare ca te implici cam mult pe o lume pe care "nu joci" din cauza asa zisei "nunti" ?:))
Eu stiam ca oamenii normali isi planifica nuntile cu ceva mai mult timp inainte, nu de pe o zi pe alta :rolleyes:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nunta e pe 4 August, nu in 2-3 zile inainte, iar vorbesti precum Dancila, prost si fara rost. Daca vrei confirmare de exemplu cu invitatiile, intreaba pe pietraru, dintr-o discutia de-a mea cu el are niste print screen uri de la mine, pentru toate marmotele astea ca tine care cred ca cineva si-ar "aranja" o nunta doar ca sa nu mai joace triburi :]] esti atat de redus...dar e ok, esti tanar, ai timp sa repari, sau din contra...doamne fereste sa ajungi un sickoss 2.

Iar pe 60 nu m-am implicat si am pierdut un sat pe bonus de noapte, si aveam sitter de urgenta la cavalerul, el a intrat si ti-a pasat tie pt ca eu nu stateam noptile acolo, dar tu ma intrebai cu mult timp inainte, asa ca lasa schemele.

Iar daca pot sa fac ceva pe lumea asta pentru anumiti colegi sau prieteni sigur o s-o fac, unde-i problema ca nu inteleg?

Hai mai roaga-te de niste sate in schimb, pupici.
 
Ultima editare:

DeletedUser41586

Nunta e pe 4 August, nu in 2-3 zile inainte, iar vorbesti precum Dancila, prost si fara rost. Daca vrei confirmare de exemplu cu invitatiile, intreaba pe pietraru, dintr-o discutia de-a mea cu el are niste print screen uri de la mine, pentru toate marmotele astea ca tine care cred ca cineva si-ar "aranja" o nunta doar ca sa nu mai joace triburi :]] esti atat de redus...dar e ok, esti tanar, ai timp sa repari, sau din contra...doamne fereste sa ajungi un sickoss 2.

Iar pe 60 nu m-am implicat si am pierdut un sat pe bonus de noapte, si aveam sitter de urgenta la cavalerul, el a intrat si ti-a pasat tie pt ca eu nu stateam noptile acolo, dar tu ma intrebai cu mult timp inainte, asa ca lasa schemele.

Iar daca pot sa fac ceva pe lumea asta pentru anumiti colegi sau prieteni sigur o s-o fac, unde-i problema ca nu inteleg?

Hai mai roaga-te de niste sate in schimb, pupici.


Cred că v-am marcat rău "copilăria" daca de mai bine de 1 an de când m-am lăsat de joc încă imi mai pomenești numele...Casa de piatra!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sickosse, ce scuza e asta? Daca nu mai joci ce?

Faptul ca "stie comunitatea ce ai facut", si faptul ca nu mai joci n-are nimic de-a face, una cu alta. E vorba de "istorie", daca vrei s-o numim asa. Ca si cum spui: Te roade mult ca am atacat Rusia in 1940 daca ma vorbesti si acum nu? Uite ca dupa atata timp, acel eveniment a ramas in istorie, si inca se discuta pe seama lui.
Ceva asemanator si cu tine. Am vazut putini jucatori care sa-si asume faptele de pe joc sau unele inafara lui, majoritatea cauta scuze sau dau vina pe trib, colegi sau echipa TT.

Merci, sa fie.
 

DeletedUser48261

Sickosse, ce scuza e asta? Daca nu mai joci ce?

Faptul ca "stie comunitatea ce ai facut", si faptul ca nu mai joci n-are nimic de-a face, una cu alta. E vorba de "istorie", daca vrei s-o numim asa. Ca si cum spui: Te roade mult ca am atacat Rusia in 1940 daca ma vorbesti si acum nu? Uite ca dupa atata timp, acel eveniment a ramas in istorie, si inca se discuta pe seama lui.
Ceva asemanator si cu tine. Am vazut putini jucatori care sa-si asume faptele de pe joc sau unele inafara lui, majoritatea cauta scuze sau dau vina pe trib, colegi sau echipa TT.

Merci, sa fie.

Sa-si asume intr-un mod corect. Nu informat gresit pentru altii. Cu sickoss vorbesti. Pe toti astia ii bagi in seama.
 

DeletedUser41586

Sickosse, ce scuza e asta? Daca nu mai joci ce?

Faptul ca "stie comunitatea ce ai facut", si faptul ca nu mai joci n-are nimic de-a face, una cu alta. E vorba de "istorie", daca vrei s-o numim asa. Ca si cum spui: Te roade mult ca am atacat Rusia in 1940 daca ma vorbesti si acum nu? Uite ca dupa atata timp, acel eveniment a ramas in istorie, si inca se discuta pe seama lui.
Ceva asemanator si cu tine. Am vazut putini jucatori care sa-si asume faptele de pe joc sau unele inafara lui, majoritatea cauta scuze sau dau vina pe trib, colegi sau echipa TT.

Merci, sa fie.

Îmi asum toate faptele pe care le-am făcut eu, unele dintre ele le regret și știi la ce mă refer, in fine, nu am aruncat faptele negative făcute de mine in cârcă altora sau a unui trib din care am făcut parte, fiecare e liber să creadă ce dorește. :)

Sa-si asume intr-un mod corect. Nu informat gresit pentru altii. Cu sickoss vorbesti. Pe toti astia ii bagi in seama.

Cât despre tine, nu as dori sa mai "dezgrop morții" acum și să spun că pentru simplul fapt că nu m-am lăsat manipulat de către tine sau de către vorbele tale mărețe fara înțeles propriu...asta nu înseamnă că sunt eu, un nenorocit notoriu. De aceea de la o lume la alta majoritatea oamenilor cu care colaborezi in-game doresc sa te părăsească și tot aduci alții noi. Te-ai certat cu mult mai multi jucători pe triburile decat am facut-o eu vreodata. Nu mai aruncă tu cu noroi in mine, macar daca se trezea altul mai breaz sa vorbeasca... Așchia nu sare mai departe de trunchi. ;)
 

DeletedUser48261

Îmi asum toate faptele pe care le-am făcut eu, unele dintre ele le regret și știi la ce mă refer, in fine, nu am aruncat faptele negative făcute de mine in cârcă altora sau a unui trib din care am făcut parte, fiecare e liber să creadă ce dorește. :)



Cât despre tine, nu as dori sa mai "dezgrop morții" acum și să spun că pentru simplul fapt că nu m-am lăsat manipulat de către tine sau de către vorbele tale mărețe fara înțeles propriu...asta nu înseamnă că sunt eu, un nenorocit notoriu. De aceea de la o lume la alta majoritatea oamenilor cu care colaborezi in-game doresc sa te părăsească și tot aduci alții noi. Te-ai certat cu mult mai multi jucători pe triburile decat am facut-o eu vreodata. Nu mai aruncă tu cu noroi in mine, macar daca se trezea altul mai breaz sa vorbeasca... Așchia nu sare mai departe de trunchi. ;)

Pai cum sa nu dezgropi mortii cand eu cand toata lumea te vorbea numai la modul negativ, ca esti in fel si chip, eu am avut incredere in tine. Vrei sa-ti aduc aminte cum mi-ai furat contul pe .net ? Vrei sa-ti aduc aminte in cate vorbe de-ale tale m-am increzut cand altii spuneau contrariul ?
Pai normal ca ma cert cu toata lumea cand vad ca toata lumea se schimba si isi schimba mai ales interesele uitand ca este un joc de echipa...nu se joaca individual.
Cand o sa ai modul meu de a gandi, cand o sa ai parte de aceleasi intamplari ca si mine ai sa intelegi de ce ma cert cu toti de la A-Z.
Si vorbesc...vorbesc de oricine si oricand cand stiu ca spun adevarul si lucrurilor pe nume.
Vezi ca s-a schimbat jocul in 2019...puteam si eu bine mersi sa fac ce fac echipe ca DK, Mnks, jderii si multe altele care ies la cumparaturi ca sa isi asigure anumite avantaje pe harta si atunci toata lumea zicea mama mama ce a facut si ce nu a facut.
Nu are nimeni ce sa-mi reproseze mie niciodata pentru ca tot ce fac, tot ce zic, tot ce gandesc, este pentru echipa mea. Iti pot confirma astfel de lucruri orice conducator din orice echipa pe care il intereseaza echipa, nu jocul individual al vreunui jucator anume.
 

DeletedUser3249

Bai voi astia din MnK sunteti buni de pus la rana ma
Cum ati reusit sa il prostiti pe blabla?
Cu riscul de am lua vacanta pe extern vreau sa va spun ca rau e sa fi.....redus mai blabla.Vezi ca astept sa cresti satul ala de langa mine.
Nu o sa aiba mnk aparare sa iti sprijine satul cat atac o sa am eu.
Bai menk-ule nu esti in stare sa castigi o lume la cate sate aveti?va folositi si de conturi false?
Sunteti praf.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus