Discutii libere L69 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ce de basini expirate, cand o sa va dam cu nobili sa te vad daca mai apari pe aici, am intalnit multi din astia...mesagerul, acerstyle, blabla..etc, lista poate continua.
 

DeletedUser24948

Ce de basini expirate, cand o sa va dam cu nobili sa te vad daca mai apari pe aici, am intalnit multi din astia...mesagerul, acerstyle, blabla..etc, lista poate continua.
Foarte corect ce spui... dar si tu dai cu nobilii si inca nu ai vazut cum arata ;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
daca stam sa ne laudam, Catch sta pe un munte de resurse jefuite de la jucatori din BN. Ne vedeti pe-aici cu basini de-astea ? Lumea e la inceput, 99% din jucatori nu sunt nici aproape de curte, lumea e v 1.25, dar voi va bucurati ca ati rupt 800 topoare cu 200 usori, mai si iesiti pe extern cu asta?:))) penibilut
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu crezi ca e cam devreme sa te dai in spectacol cu asemenea vorbe?..zic si eu...daca tu crezi ca nu apuca nimeni sa dea cu nobili e ok...
 

DeletedUser24948

Nu crezi ca e cam devreme sa te dai in spectacol cu asemenea vorbe?..zic si eu...daca tu crezi ca nu apuca nimeni sa dea cu nobili e ok...
Tie iti place sa citesti ce scrii sau doar atat te duce capul? Chiar ai impresia ca restul de aici nu pricep ce vorbim? Ai senzatia ca nu-si da seama nimeni cat de mult fortezi intelesul? Crezi ca daca rastalmacesti tu tot, nu mai observa nimeni cat iti dai cu stangul in dreptul? N-ai treaba cu ironia si subtilitatile, fugi la baia fetelor, ca la baieti e ocupat.
 
Ultima editare de un moderator:

Hulk

member
Scor reacție
0
Sinox se afla pe langa Marinciu, peste 30 min se v-a canta vesnica pomenire

https://ro69.triburile.ro/public_report/62b9ae92d73415efc14dd61e569cefcd

Noi am adus coliva, voi bautura:)

Salutare tuturor,
Mi se pare penibil sa spui ca un jucator este salvarea unui trib intreg sau ca cea mai mare realizare a voastra este ca am rupt eu atacul.
Intotdeauna se vor rupe trupe,asta este jocul.
Dar sa ameninti o harta intreaga cu un jucator care face CN este aberant si lipsit de sens chiar.
Ca si bonus iti dau o informatie,daca nu ai facut gramatica ar fi bine sa te apuci,asta daca nu-i tarziu,pentru ca observ ca te pricepi mai bine sa bagi def decat la ortografie.
Sper ca nu asta-i cea mai mare realizare a ta.;)
Oare intelegi ceva?
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7

Atașamente

  • Screenshot 2019-03-22 at 13.19.50.png
    Screenshot 2019-03-22 at 13.19.50.png
    103,2 KB · Vizualizări: 131
Sus