Discutii libere L69 !

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu stiu...dar momentan este exact ca pe 64...arogante multe, injuraturi pe skype si posibil o alta infrangere pe harta...dar nu se stie, poate ii asculta zeii greci rugaciunile, aia ROMAni sigur nu :D:D
 
Ultima editare:

PRADA

member
Scor reacție
6
succes lui mos' marinciu & spiridusilor babei novac
si distractie placuta tuturor din orice colt al lumii!!!!!
 

DeletedUser49215

Arogantele se fac , dar atunci cand iti permiti sa le faci,iar in cazul lui marinciu,chiar isi permite!
In schimb tu dic-sie bazandu-te pe adminii cu care te lauzi ca fiind membrii ai tribului tau si conducatorii ce fac circulare pe harta cu scopul de a descuraja jucatorii nu cred ca poti sa iti faci nici cea mai mica aroganta :))

Multumiri la Aexxea si rakanishu care au rezolat problema mea tehnica,apreciez!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da', adevarul e ca n-am facut altceva decat sa dau circulare pe toata harta cu componentii tribului catch, trib facut in cateva ore, datorita faptului ca voiam sa jucam putin.

Asa e, eu nu-mi permit arogante...am mai auzit asta, pe 64.

Ciocu mic si joc de glezne.
 

DeletedUser49215

Stii bine la ce ma refer :)) nu are rost sa te faci ca nu stii,
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Apropo, marinciu pe unde a jucat a pierdut, eu in ultima perioada am jucat 4 lumi, 3 castigate (L51,56,64 ), 1 pierduta (61).

Sa-l trimiti pe marinoob la noi sa-l invatam cum se conduce si joaca intr-un trib.

Ne vedem pe harta, esti prea mic ca sa-ti dau atentie pe forum.

P.S: Treci in pokeball, poate asa nu te mai faci de ras.
 

DeletedUser49215

Mai bine pierzi cu onoare decat sa castigi cu manevre,intelegi matale ;) :))

Hai ciao,m-am distrat cu tine !
Si nu uita,daca se ia vreuna de tine pe strada ii zici de mine si scapi usor :))
 

DeletedUser49215

Nu cred ca vorbim despre acelasi lucru draga mea,nu cred ca BN a dat mesaje pe harta la jucatorii din Catch(ROMA) sa ii recruteze la ei sau sa ii descurajeze sa joace,in schimb ei au dat,nu unul ci 3 :)) dar Dic-sie stie mai bine :))

cat despre cele spuse de tine legat de just/maniacks,etc,nu pot nega dar nici nu pot confirma,pentru simplul fapt ca nu stiu incidentele/conflictele si cele facute de ei
 

DeletedUser8906

Nu cred ca vorbim despre acelasi lucru draga mea,nu cred ca BN a dat mesaje pe harta la jucatorii din Catch(ROMA) sa ii recruteze la ei sau sa ii descurajeze sa joace,in schimb ei au dat,nu unul ci 3 :)) dar Dic-sie stie mai bine :))

cat despre cele spuse de tine legat de just/maniacks,etc,nu pot nega dar nici nu pot confirma,pentru simplul fapt ca nu stiu incidentele/conflictele si cele facute de ei

Ștergere la botic, am propuneri de alianțe de la academiile voastre, nu doar mesaje de recrutare ... Mai bine nu vorbiți, decât să o faceți prost și fără rost.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Florut, nici ei nu stiu ce academii au si ce diplomatie...o academie are razboi cu un trib anume, alta alianta =]]]]]]:cool:
 
Sus