Discutii libere L69 !

Zone

member
Scor reacție
15
Aceste discutii ar trebui purtate in privat nu aici unde vede toata lumea, doar zic si eu.
Un weekend placut in continuare!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Dar cu ce face maram esti de acord ? Daca ai aceleasi probleme cu jucatorii vostri de ce arunci cu noroi intr-o singura parte ? Nu zic ca nu ai dreptate...dar spune si despre voi ce parti negative aveti. Eu am acceptat sa joc si cu voi, si cu altii din alte echipe si cu jucatorii roma doar de dragul lui florut. Faptul ca nu v-ati inteles cu cativa jucatori nu trebuie sa iti dea motive si sa anunti ca nu joci cu Roma pe mai departe sau ca Roma si-a pierdut sustinerea voastra. Joc cu ei pe diferite lumi si am facut-o si in trecut. Cu multi ma stiu de ani de zile si sunt jucatori Roma. Nu au luat parte multi la scandalul ce l-ati creat si nici nu o sa o faca pentru ca toti sunt jucatori de echipa si intotdeauna au fost asa. De ce cu alti jucatori se pot intelege dar cu voi nu s-au inteles ? De ce se pot integra in multe alte echipe pe diferite lumi unde la fel se joaca mixt si in Catch nu au putut pana nu ati iesit voi de acolo. Nu zic ca e bine pentru Catch ce s-a intamplat...e o pierdere imensa, dar sunt multe semne de intrebare si la voi, nu numai la cei ce au fost contra voastra. Am incercat sa va impacam mai multi...nu si nu si nu. Care era mai tare in click-uri ca toti aveati drepturi de conducere. Nu-ti contesta nimeni superioritatea in fata anumitor jucatori, dar toti jucatorii green, fara nici o exceptie, au mari lacune in comportamentul cu jucatorii simpli din trib.
Nu detaliem ce a urmat apoi...ce o sa mai urmeze probabil sa faca mama omida care spune toata lumea ca este un om si jucator imposibil.
Asta ca sa se razbune pentru faptul ca nu i s-au acceptat din partea Catch si BN anumite chestii.
Si ca sa inchei...am participat de la ro1 pana acum la multe conflicte interne unde erau adunate multe echipe. Dar ca aici, pe ro69 unde v-ati balacarit si v-ati facut de ras in ultimul hal, eu nu am intalnit. Si crede-ma ca am jucat cu jucatori extrem de dificili in echipa, jucatori cu un caracter problema anuntat inca de cand incepeau o lume cu noi. Sa arunci cu pisica moarta in gradina vecinului si sa spui ca pute poate face oricine. Dar daca esti intr-adevar jucator si mai ales conducator cu coloana asa cum va considerati luati anumite decizii pentru stabilitate, pentru echilibru si unitate. Dar e mai simplu sa faci rau...

Succes pe mai departe !
Asa cum am spus in postarea originala, dar poate n-ai citit pana la capat am zis ca greseli au fost de ambele parti. Totusi cu privire la acei jucatori consider ca eu sau colegii Green nu ne-am comportat intr-un asemenea mod. Nu ma intereseaza de ce ai acceptat tu sa joci si nici ce consideri tu ca am motive sau nu, in acest punct. Mi-am exprimat opinia pe acest subiect, nu te-am inclus in niciun fel in discutie.
Despre ce vorbim? Daca iti aduci bine aminte am zis ca regulile nu sunt respectate si mi s-a raspuns de catre acesti jucatori (mentionati de mine anterior) ca aceste reguli nu se mai aplica si ca cine sunt eu sa spun care sunt regulile. Poftim? Cum adica s-au inteles toti dar numai noi nu? Explica de ce va certati precum chiorii pe rezervari ?! In acel trib nu exista nici o integrare, dovada sta jocul extrem de slab, fiecare face cum il taie capul.
Dupa cum ma stii, nu sunt un om al extremelor si nu m-am certat. O singura data am incercat sa pun punct tuturor scandalurilor iar rezultatul l-am povestit anterior. Nu inteleg impacarea cui, cum, de ce.
 

DeletedUser4270

Alex aveam o parere buna despre tine pacat ca te lasi desi miar fi placut sa ma intrec cu tine unpic mai mult :) tu si Krawo ati fost singuri ce ati jucat pe l60 cat timp am jucat Eu, Dicsi am vazut ca te tot lauzi pe forum ca esti jucator, imi pare rau ca te lasi si u, voi sunteti únele din motive pt care am intrat aici :) vreau sa ma intrec cu cei mai buni.
 

DeletedUser3249

Alex aveam o parere buna despre tine pacat ca te lasi desi miar fi placut sa ma intrec cu tine unpic mai mult :) tu si Krawo ati fost singuri ce ati jucat pe l60 cat timp am jucat Eu, Dicsi am vazut ca te tot lauzi pe forum ca esti jucator, imi pare rau ca te lasi si u, voi sunteti únele din motive pt care am intrat aici :) vreau sa ma intrec cu cei mai buni.


:rolleyes:
Nu mai fi trist sunt destui jucatori buni pe harta o sa ai cu cine sa te bati.
Bineinteles daca esti un jucator de cursa lunga si nu un startar.:cool:
 

DeletedUser4270

Are balta peste nu ma stresez:D dar Na.. vroiam sa cat mai multi ca sa inlatur dubiile:)

Sti prea bine ca eu nu joc pana la final.. numi place cu multe sate boss

Pe l66 aveam aprope 200 sate si nobili sa ajung la 250 si calcam tribu d o locu 1 in picioare, si am renuntat sa ma pot intrece cu spuma:) apropo Nusha am luat Extemporarul ?
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu ne intereseaza Roma nu exista aici pe Harta, lasati reclama mascata si laudativa tribu unde si joaca.

In toate triburile exista certuri unde sunt Ego-uri mari trebe sa depasiti situatia si sa mergeri mai departe. In general lumea se lasa cand realizeaza ca nu pot castiga si de scolo apar si certurile.

Mult succes jucatorilor din Roma unde jucatori scutitine de laude unde nu jucati.
Nu avem nevoie de publicitate mascata nici de laude. Ne stie serverul. Daca nu ai auzit de noi nu ai cultura generala :)
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
Are balta peste nu ma stresez:D dar Na.. vroiam sa cat mai multi ca sa inlatur dubiile:)

Sti prea bine ca eu nu joc pana la final.. numi place cu multe sate boss

Pe l66 aveam aprope 200 sate si nobili sa ajung la 250 si calcam tribu d o locu 1 in picioare, si am renuntat sa ma pot intrece cu spuma:) apropo Nusha am luat Extemporarul ?
Asta este clar Sickoss,
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ma gasesc si eu in treba sa va raspund la minciuni, pentru ca deja prea mult atacati fara rost. Am scapat de voi pe joc ca sa ne agasati pe extern?
Nu pentru voi, ca voi stiu ca nu cititi raspunsuri, voi doar continuati cu atacuri orice ar fi. Mai degraba pentru cei care din lipsa de cunostinta v-ar crede sarada pe care o expuneti aici.

Mai jos sunt postate corecturi la toate lucrurile denaturate sau mai putin decat adevarate, pentru oamenii cu chef de citit si de popcorn.

Ba king tu de ce pnm vorbesti fara sa ai cunostinte de ceva?

1. Eu am format tribul cu Emi in felul urmator: Am intrat, am facut trib si i-am dat invite plus intemeietor sa isi cheme oamenii. Iar florut a intrat si a facut academie pentru membrii AAA si altii, cand eu am vorbit cu Alex nici nu stiam ca intra kampf de exemplu, cel putin eu nu, nu stiu daca el stia.

2. Vrei sa caut print pe whats unde Bruni incepea sa faca misto ca-l concediaza pe Emi? Eu zic s-o lasi moale aici ca e fix cum zic eu, si poti vedea si ca i-am retras drepturile.

3. Ce pnm promisiuni am facut eu tie, sau voua? O singura promisiune am facut, si aia catre florut, si spunea asa: ¨Nu stiu cat joc si daca joc, pentru ca nu am timp si foarte multa treaba, trebuie sa gasesti pe careva pt partea de atac.¨

Nu mai vorbiti fara sa stiti exact ce am discutat eu la inceput cu Florut si Emi. Pana una alta, eu am discutat de trib cu Emi si florut, nu cu tine nu cu grupul vostru, nu aveam nicio obligatie fata de voi, dar din nou, nu am promis nimic la nimeni.

P.S: Nu eu decid cine joaca in Roma si cine nu, dar stiu ca jucatorii Roma cand pierd sate nu vin si fac misto si ii doare-n cuc de asta. Jucatorii Roma niciodata n-au creat asa conflicte, si ma repet, jucatorii Roma mai vechi, nu astia veniti prin fuziune care au o lume la activ si gata sunt jmecheri.

Si cum eu v-am cerut voua personal la munte sa lasati de la voi si sa mergem mai departe orice s-ar intampla, si te-a durut in cuc pe tine si pe inca 2-3, asa nici eu n-am nici de ce macar sa va raspund la mesaje private. Poti considera ca suntem chit
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Alex aveam o parere buna despre tine pacat ca te lasi desi miar fi placut sa ma intrec cu tine unpic mai mult :) tu si Krawo ati fost singuri ce ati jucat pe l60 cat timp am jucat Eu, Dicsi am vazut ca te tot lauzi pe forum ca esti jucator, imi pare rau ca te lasi si u, voi sunteti únele din motive pt care am intrat aici :) vreau sa ma intrec cu cei mai buni.
Ce ai tu de aratat afara de 40k pp de pe L66?...

Pe L 66 aveai 200 de sate si o mizerie de nici 1,5 milioane la ODA. Crescator de barbare si de interne.
 

DeletedUser4270

Ce ai tu de aratat afara de 40k pp de pe L66?...

Pe L 66 aveai 200 de sate si o mizerie de nici 1,5 milioane la ODA. Crescator de barbare si de interne.

Auzi boss ai jucat acolo? Bati campi prietena

re piatră de hotar
milestone_bash_points.png

Ca al treilea, ai învins 25.000.000 unităţi inamice.

milestone_villages.png

Ca al treilea, ai cucerit 100 sate.

milestone_points.png

Ca al treilea, ai ajuns la 10.000 puncte.

Daca taceai filosof ramaneai:)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Alea sunt dupa ce ai iesit din AAA si te-au atacat, asa ca nu mai man¨ca cacao¨.

Stiu destul de bine, n-am jucat dar a fost cineva foarte apropiat in zona. Plimba ursu
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
-aAa- DK 09th March 2019 - 08:04:33 1,370,570 - Pe 09 Martie aveai asa:

2019-03-09 AladinIBZ -aAa- 6. +1,370,065 =136 +2,868,678 +1,072,406 ODA+590,441ODD

Deci pe cine vrei tu sa pacalesti agarici ce esti? Uiti ca mai exista tw stats?
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Iti atasez si print screen sa vada lumea ce mincinos si viteaz esti tu. Dupa cum am spus, nici macar 1,5 m nu aveai la ODA, sa nu mai zic de ODD. Asa ca las-o moale cu pretentiile astea la mine.

Plus asta:

https://ro.twstats.com/ro66/index.php?page=player&id=743607426&tab=history&pn=3

P.S: Si din cate mai si stiu, cine ti-a facut dupa inamici invinsi a fost sitter-ul. Mai vrei? Mai poti?
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-05-12 at 01.48.03.png
    Screenshot 2019-05-12 at 01.48.03.png
    101,1 KB · Vizualizări: 96

DeletedUser4270

Ca
-aAa- DK 09th March 2019 - 08:04:33 1,370,570 - Pe 09 Martie aveai asa:

2019-03-09 AladinIBZ -aAa- 6. +1,370,065 =136 +2,868,678 +1,072,406 ODA+590,441ODD

Deci pe cine vrei tu sa pacalesti agarici ce esti? Uiti ca mai exista tw stats?

Aveam pretenti de la tine, dar esti Hater :) dute latra unde joci ca aici nu esti nici 0, esti minus:))

Apropo cand am desfintat Legend si mam lasat, eram locu 2 si aveam 14 jucatori din top25. Eram net superior oricarui trib d p harta. Le-am dat 2 luni avans am reinceput si iam desfintat eu personal ca sa nu mai mance rahat asa cum manci tu ;)

In rest.. sti unde ma gasesti pe harta papusel, ciocu mic si joc de glezna prima oara panfletule
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Hater cu numerele in fata, numere concrete, cat si date la fel de concrete. Bai chelie, rahaturi din astea sa faci cu aia de nu stiu sa foloseasca TWstats.

Las-o balta si invata de la mnk ;)

Apropo, daca tot te lauzi cu rankuri, si eu pot sa ma laud pe 64 daca doresti, 56, sau alte lumi, diferenta e ca eu mai mereu am fost in top la inamici invinsi, tu ramai no-name.
 

DeletedUser4270

Hater cu numerele in fata, numere concrete, cat si date la fel de concrete. Bai chelie, rahaturi din astea sa faci cu aia de nu stiu sa foloseasca TWstats.

Las-o balta si invata de la mnk ;)

Apropo, daca tot te lauzi cu rankuri, si eu pot sa ma laud pe 64 daca doresti, 56, sau alte lumi, diferenta e ca eu mai mereu am fost in top la inamici invinsi, tu ramai no-name.

Asta e ultima oara cand iti raspund pe forum boss ca vad ca nu te duce capu prea mult si nu ma pot cobora la nivelu tau ca ma bati cu experienta, sper sa ma intelegi.

Cu 64 te lauzi? Pai esti fel de tare acolo cum ai fost aici.

Ps: aaa o fugit inapoi pe l66 ?:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus