Discutii libere L69 !

GumGum

member
Scor reacție
0
E cineva din MnK.s afiliat marelui partid politic romanesc ? Daca da, felicitari ! Aveti nota 10 pentru recrutari si 1 pt stil de joc ! :))
 

osândă

member
Scor reacție
1
Haide astept sa va faceti barbare. A fost cea mai easy lume pe care am jucat vreodata. Chiar asa slabi sunteti ?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
A iesit Mocanu pe extern , ultima piesa :cool:

In alta ordine de idei are ceva adevar ce zice acolo, deja am vazut cum stelele a luat ban (platforma sau farm probabil ) si cu mnk, pe unde i-am vazut au facut la fel, 56 au incercat ceva cu Roma dar a picat destul de rapid, 60 a luat ceva de prin DT si DT-ul le-a luat pe reggie. Aici nu stiu, dar probabil si aici a facut la fel, cedari-cumparari, sa vina Radu Mazareeee.

#Valoare
 

DeletedUser48443

A iesit Mocanu pe extern , ultima piesa :cool:

In alta ordine de idei are ceva adevar ce zice acolo, deja am vazut cum stelele a luat ban (platforma sau farm probabil ) si cu mnk, pe unde i-am vazut au facut la fel, 56 au incercat ceva cu Roma dar a picat destul de rapid, 60 a luat ceva de prin DT si DT-ul le-a luat pe reggie. Aici nu stiu, dar probabil si aici a facut la fel, cedari-cumparari, sa vina Radu Mazareeee.

#Valoare
:D:D:D
 

DeletedUser9326

s-au suparat fetitele si acum arunca cu vorbe in stanga si in dreapta deoarece nu sunt capabili sa recunoasca infrangerea. :(
 

stefandark27

member
Scor reacție
0
Felicitari pentru castigarea lumii (curand sau mai putin curand) !!! va multumesc ca mi ati adus aminte de ce nu mai trebuie sa pun suflet in jocul asta ca uitasem de ceva lumi! pacat si pentru noi si pentru voi ca jocul triburile nu mai are nici o legatura cu triburile. Ar trebuii sa se numeasca PP-uri jocuri de culise, mizerie orice vreti voi numai treburile nu.
Si da stiu ca in razboi este permis orice :)

E pacat pentru cei nostalgici care mai mai joaca....

Pacat dragilor ca jocul s a stricat in asa hal.. si pacat pentru caraterul oameniilor care populeaza acest joc. (nu uitati ca la final este doar un joc din care nu strangi decat nopti ore si nervi pierduti pe joc) cand trebuia sa fie despre comuntate prietenie pasiune comuna\ hobby.

Pentru admini o sa va fac un tichet cu toate scripturile de farm atac si ce vreti voi stranse de la tot felul de " jucatori" poate poate o sa incercati sa remediati jocul asta care a devenit ciudat!
Stiu ca voi nu aveti nici o vina :) dar macar tichetul ,meu sa fie escalat la echipia de dezvolare (poate poate).

Va multumesc la toti!

Spor la joc!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu ai fi nici primul nici ultimul care da scripturi la admini, nu au ce sa faca . Noi am fost banati pe ultimele lumi pe presupuneri, nu pe dovezi concrete. Acest joc a fost asa tot timpul, poti sa bagi 100k pp uri, daca nu ai timp tot degeba joci, timpul e cel care face diferenta si bineinteles daca cei cu care ai intrat sunt cu tine sau impotriva ta.
Daca tu ca trib nu iti respecti membri, este normal sa plece.
Majoritatea triburilor sau jucatorilor daca pot, fac manevre, cumpara conturi vand etc...asta cumva nu mai e penibil pe jocul asta, desi cand un trib are un mare avantaj si tot face asta devine putin penibil.

Unde devine intr-adevar ¨de rahat ¨si mult prea penibil, e acolo unde se fac asemenea manevre, in conditia in care un trib X are avantaj asupra tribului Y, si o da in arogante ieftine cum ca ¨vai ce slabi sunteti¨, cand ei nici macar pe harta n-au avut rabdare sa bata adversarul, si de aici devine rutina si plictisitor.
Trebuie sa intelegi si cand sa faci arogante ca sa nu o dai in penibil si cocalarisme.

Nu vreau sa judec, si nu vreau sa ma raportez neaparat la mnk, dar oricum aveati un mare avantaj, si nu prea vad de ce asa arogante cand voi ati castigat prin asa fapte. Arogante ca sa zic asa mergea vs DT pe 60, aici totusi o dai in balarii si in penibil.

Din nou, nu ma raportez neaparat la tine sau mnk, si in general.

Spor :D
 

osândă

member
Scor reacție
1
Majoritatea triburilor sau jucatorilor daca pot, fac manevre, cumpara conturi vand etc...asta cumva nu mai e penibil pe jocul asta, desi cand un trib are un mare avantaj si tot face asta devine putin penibil.

Unde devine intr-adevar ¨de rahat ¨si mult prea penibil, e acolo unde se fac asemenea manevre, in conditia in care un trib X are avantaj asupra tribului Y, si o da in arogante ieftine cum ca ¨vai ce slabi sunteti¨, cand ei nici macar pe harta n-au avut rabdare sa bata adversarul, si de aici devine rutina si plictisitor.
Trebuie sa intelegi si cand sa faci arogante ca sa nu o dai in penibil si cocalarisme.

Nu vreau sa judec, si nu vreau sa ma raportez neaparat la mnk, dar oricum aveati un mare avantaj, si nu prea vad de ce asa arogante cand voi ati castigat prin asa fapte. Arogante ca sa zic asa mergea vs DT pe 60, aici totusi o dai in balarii si in penibil.

Din nou, nu ma raportez neaparat la tine sau mnk, si in general.

Spor :D
ce manevre ? crezi ca obligam pe cineva sa vina la noi ? Crezi ca cumparam conturi cand stim ca lumea e a noatra inainte sa inceapa ?
Eu zic sa ti revii, prea mult dai din gura si prea putine/deloc pe joc.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
ce manevre ? crezi ca obligam pe cineva sa vina la noi ? Crezi ca cumparam conturi cand stim ca lumea e a noatra inainte sa inceapa ?
Eu zic sa ti revii, prea mult dai din gura si prea putine/deloc pe joc.
Pai de asta nu mai joc, va las pe voi astia buni si corecti sa jucati si sa faceti legea :cool::cool:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cand o sa postezi de pe un cont pe care l-ai facut tu, atunci o sa iti dau un minim de atentie.
 

osândă

member
Scor reacție
1
N-am inteles, tre sa mi fac eu cont ? Daca scriu deja de pe unul inseamna ca e al meu , stii cum zic ?
 

DeletedUser9326

Cand o sa postezi de pe un cont pe care l-ai facut tu, atunci o sa iti dau un minim de atentie.

numa dai din gura pe aici, pe harta ai fost 0 dar tot latri pe aici, ce ai cu omul ? te deranjeaza adevarul ? eu de cand il stiu posteaza de pe acelasi cont.

Acum hai sa schimbam putin subiectul. Nu va este rusine sa ne acuzati ca noi cumparam conturi si ne remarcam doar prin jocuri de culise cand n-ati prezentat nici un argument, nici o dovada care sa va sustina acuzatiile ?
Face parte din joc, mereu a facut parte si singura explicatie pe care o gasesc este ca nu sunteti capabili sa acceptati o infrangere, ma rog, error ala e la a doua infrangere in mai putin de 1 an, acum ameninta cu bataia pe cine apuca :)))
Chiar si daca ar fi fost cum sustineti unii, singura diferenta dintre noi este ca pe voi nu v-a bagat nimeni in seama. Ma rog, mai putin noob-ul ala de skandenberg care a adunat toate palariile vrajitorilor si-a facut o magie, a disparut peste noapte de pe harta.

Vis la lop ala zicea ca e smecher mafiot si ca prefera sa il stie lumea noob dar el are vechime pe acest joc si stie cu ce se mananca, o zi intreaga s-a chinuit sa-i puna pe cativa colegi de-ai mei intr-o lumina proasta si sa schimb tabara :)))
Ahh, inca ceva.. vedeti mai jos.

https://prnt.sc/o1tv7u
 
Sus