Discutii libere L69 !

DeletedUser4270

Ce faceti fermelor ? inca mai plangeti ca 3 jucatori v-au desfintat astazi alianta de 20 de triburi ?
Nici macar nu mai era loc la diplomatie sa adaugati aliati. Erati aliati si cu aia de pe L70.

Daca 3 jucatori v-au dat dauna totala (la vreo 15 triburi, ce insumau peste 500 de jucatori), inseamna ca sunteti praf si pulbere.
Va pupa redemption si asteapta nobilii.

ps: 3 jucatori, v-au luat intr-o zi 34 de sate pana acuma.
Voi toti, n-ati luat nimic.
Se cunoaste sangele de maniak ;)

Bravo boss, 34 de sate intro zi esti aur .. cele 20 de aliante reprezinta 35% din harta iar 500 de jucatori nus in total pe harta :)
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Tare curios sunt ce se va intampla cand triburile care se bat cu Mnks (BN-NG) vor disparea, care vor fi cei ce o sa inchida lumea, ce se va intampla cu Time,Masters si celelalte academii ale maniacilor ...? Care vor fi cei 50 din 350-400 ...hmm
 

Zone

member
Scor reacție
15
Tare curios sunt ce se va intampla cand triburile care se bat cu Mnks (BN-NG) vor disparea, care vor fi cei ce o sa inchida lumea, ce se va intampla cu Time,Masters si celelalte academii ale maniacilor ...? Care vor fi cei 50 din 350-400 ...hmm

Se va merge pe premiza "Scopul scuza mijloacele" :)
 

osândă

member
Scor reacție
1
Clar nu vor avea loc toti, dar cine a jucat și nu a stat la intins mana va avea loc tot timpu.
 

DeletedUser4270

Evident ca cei care sau implicat cel mai mult ajunga in tribu castigator, o sa vedem daca Mnks isi tin cuvantu fata de Time.

Felicitari Mnks - Time pt castigarea Lumi.

Si mai ales lu Mariciu care credea cas castigat la loz in plic si nea acordat 10 minute sa iau o decizie pe care am luato in 2 secunde:D
 

Zone

member
Scor reacție
15
Evident ca cei care sau implicat cel mai mult ajunga in tribu castigator, o sa vedem daca Mnks isi tin cuvantu fata de Time.

Felicitari Mnks - Time pt castigarea Lumi.

Si mai ales lu Mariciu care credea cas castigat la loz in plic si nea acordat 10 minute sa iau o decizie pe care am luato in 2 secunde:D

Nu vreau sa fiu rautacios, dar partea bolduita mi se pare amuzanta :) Care e contributia time la "castigarea lumi", care de la inceputul lumii se bate doar cu un trib din afara top5?
 

DeletedUser4270

Nu vreau sa fiu rautacios, dar partea bolduita mi se pare amuzanta :) Care e contributia time la "castigarea lumi", care de la inceputul lumii se bate doar cu un trib din afara top5?

Nu esti rautacios boss, noi 2 am vb la inceput de lume.. ai crezut ca bat campi :) ne-am batut cu ce am avut prin jur si am castigat, n-am fost un trib mare ca Mnks dar ne-am facut treaba cu Brío.

Pai la noi pe K era FC si voi (NG) care erati aliti contra noastra si mult mai multi, dupa aceea conferinta BN o inceput sa se bage si ei sa va ajute din pacate pentru voi/ei Degeaba.
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
Nu esti rautacios boss, noi 2 am vb la inceput de lume.. ai crezut ca bat campi :) ne-am batut cu ce am avut prin jur si am castigat, n-am fost un trib mare ca Mnks dar ne-am facut treaba cu Brío.

Pai la noi pe K era FC si voi (NG) care erati aliti contra noastra si mult mai multi, dupa aceea conferinta BN o inceput sa se bage si ei sa va ajute din pacate pentru voi/ei Degeaba.

Totusi imi mentin intrebarea, care e contributia Time la castigarea lumii?
 

DeletedUser48507

Care e contribuția ta R-zone si a tribului tau la câștigarea lumii împreună cu BN si SC ? Întrebi mereu care e contribuția noastra, pai uite cum arată harta pentru tine. MnkS nu a avut acțiuni pe NG si totusi pierdeți L69.
Voi împreună cu BN ati avut acțiuni comune pe Time si totusi pierdeți L69.
Taci acolo si pierde lumea linistit ca oricum nimeni nu ti.a simtit prezența pe harta. Pierzi peste tot pe unde joci si inca nu ai invatat sa pierzi. Sper sa ne mai întâlnim si pe alte lumi!
 

DeletedUser48507

Sunteti ca o echipă de fotbal de la tara care a ajuns într-o ligă mai bună, e deja prea mult pentru voi dar ati intrat cu vise mari, Tu, R-zone esti vârful care nu stie sa inscrie, savantu78 e ciobanul ala care a luat gol si apoi da la picioare până e eliminat (organizatul eșuat facut de savantu78 pe ramars in urma unor înjurături pe skype după care sa lasat :)) ) iar restul sunt jucători ce tin mingea pentru posesie si o pierd foarte repede); portari sunteti toti când e vorba de organizat pe voi si goluri luati încontinuu. Te inteleg ca esti frustrat dar hai fugi inapoi in liga a 5-a ca aici e vorba de ceva ce nu o sa înțelegi tu niciodată. Cand v-am oferit o șansă ati sărit toți cu înjurături și orgolii de parca voi erați campionii..
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Ba, va cam doare c-ați pierdut, nu? Lăsați fraților, încercați pe următoarea.

Nu e treaba voastră ce se va întâmpla cu Time și cu Master, dar puteți sta liniștiti. Nu suntem voi sa facem lucruri necurate.

Începe 71, mai bine începeți sa va faceti planurile.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Paulica, daca nu stiam sa pierd eram barbarizat pana acum cum au facut-o altii din tabara mea. Lumi am pierdut pentru ca am preferat sa imi respect principiile, nu fac orice ca sa "supravietuiesc" pe triburile. Iar pe viitor, daca va fi cazul, voi proceda la fel, poate sunt eu mai de moda veche.
Revenind la 69, nu te lauda cu parcursul Mnks ca meritul e doar al lor. Indiferent de stil de jos, procedee folosite etc, ei au dictat mersul hartii iar tribul tau nu a prea avut cuvant de spus. Nu uita ca ai ales sa cedezi o academie intreaga maniacilor doar ca sa nu ti-o innobileze colegii din BN. Iar ca te bati de la inceputul lumii cu un trib ce insumeaza aproximativ 5% din satele lumii 69, trib care inca e pe acolo, nu stiu daca e chiar de laudat incat sa se afirme ca ati contribuit la castigarea lumii.
Atat SC cat si BN au fost sau vor fi invinse in razboi de maniaci, voi nu ati avut vreo legatura.
La final de lume multi viteji se arata, preponderent cei cu impact minim de-a lungul ei, lasa-i pe ei sa se laude ca au cu ce. Cu voi sau fara voi pe harta tot Mnks ar fi castigat L69, daca intelegi ce vreau sa spun.

Sa ai un weekend placut ca esti cam tensionat :))
 

DeletedUser48507

Nu inteleg care e problema ta, unde vezi ca am susținut eu vreodata ca mnks a câștigat datorită time.ului? Nu am intrat cu o.echipa destul de buna precum Mnks incat sa dictez mersul hărții si de asta am avut război doar cu voi si cu alianțele voastre.
"Sa faci orice ca sa supraviețuiești pe triburile"-asta se numeste strategie. Acesta este un joc de strategie nu? Esti frustrat ca am ales sa joc alături de tabăra câștigătoare dupa cum observ, am ales sa cedez o academie sa intre mnks pe granita cu BN si sa nu ia BN satele alea e tot o strategie nu crezi? Era normal sa las tribul aliat sa intre pe k nu? Dacă eram aliat cu BN le dădeam lor academia,simplu, astea sunt principiile, eu nu le-am încălcat ca sa supraviețuiesc ci doar am gasit strategii!
Si in 3 jucători daca joc si am strategiile bune pot ajunge la final de lume! Nu am trădat pe nimeni niciodată ca sa ajung pana aici, când am avut nevoie am cerut ajutorul MnkS ului si ca aliați au onorat cererea!
 

DeletedUser4270

Totusi imi mentin intrebarea, care e contributia Time la castigarea lumii?

Sudul fara Time nu o avut nici o sansa contra nordului Mnks. Eu vam dat un sfat mai de mult, pana va-ti trezit voi la realitate era prea tarziu.

Eu v-am zis de la inceput ca daca aveti impresia ca ma puteti misca d p harta va inselati amarnic.

Strategia ta de a te alia contra noastra a fost a big no no.
 

DeletedUser49324

Citesc si ma minunez.. care este Contributia NG -ului in alianta Bn-Catch?! a va spun eu, nici macar una..:)

V-am luat Sate pe bonus de noapte, am luat in 3 ore un cont cu 11 sate din NG de la distanta de 30 de ore.. pana una alta o mana de oamenii din TIME s-a miscat mai bine in fata unor oamenii experimentati. Eu nu ma consider un jucator bun asa cum se considera unii din NG si nu numai, insa sunt un jucator care daca are chef joaca.. :)

Pana una alta NG ul s-a cam dus, unii la nervii au inceput sa injure si cam atat, pe harta nu au demonstrat nimic, si va spune un jucator ce a avut cateva zeci de fulluri din NG "DEMOLARI" cum spune ei, si mai spun ca pe toate organizatele NG ului pe TIME, TIME a luat sate!

Spor la joc si aici ma refer pe L71.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Citesc si ma minunez.. care este Contributia NG -ului in alianta Bn-Catch?! a va spun eu, nici macar una..:)

V-am luat Sate pe bonus de noapte, am luat in 3 ore un cont cu 11 sate din NG de la distanta de 30 de ore.. pana una alta o mana de oamenii din TIME s-a miscat mai bine in fata unor oamenii experimentati. Eu nu ma consider un jucator bun asa cum se considera unii din NG si nu numai, insa sunt un jucator care daca are chef joaca.. :)

Pana una alta NG ul s-a cam dus, unii la nervii au inceput sa injure si cam atat, pe harta nu au demonstrat nimic, si va spune un jucator ce a avut cateva zeci de fulluri din NG "DEMOLARI" cum spune ei, si mai spun ca pe toate organizatele NG ului pe TIME, TIME a luat sate!

Spor la joc si aici ma refer pe L71.

Ce de laude pentru niste sate de pe conturi cedate:))
Acum aproximativ o luna cand ne-ati propus fuziune si mers impreuna impotriva maniacilor parca nu mai eram atat de rai, nu? :)
Noi sa fim sanatosi.
 

DeletedUser4270

Ce de laude pentru niste sate de pe conturi cedate:))
Acum aproximativ o luna cand ne-ati propus fuziune si mers impreuna impotriva maniacilor parca nu mai eram atat de rai, nu? :)
Noi sa fim sanatosi.

Rai nu ati fost niciodata din pacate pentru voi, trebe sa inveti sati cunosti si propile limite boss ;)

Vam propus sa devenim o familie voua si la Fc.. dar aveati fum in ochi :)
Mdea

A 2a sansa am arucato io la misto ca sa fac dialogu si mai scurt de 10 min cu mariciu ak Rambo :))noi eram in tabara castigatoste oricum. Cu ocazia asta felicitari Mnks, ati intrat cu 2 k-uri de la inceput si ati si jucat.
 
Sus