Discutii libere L70 !

DeletedUser49158

Vad ca te dai balenă in pahar si te bagi aiurea in seama cu mine!!! O spui asa de parca ai avut tu ceva implicare.. Ai facut tu vreun joc de culise. Nu ai avut nici o treaba, s au găsit 3 prosti sa iasa din trib si tu mai prost decât ei te ai crezut priceput si ai preluat sitter ca ii salvezi tu.. jezi mai jos ce s a intamplat:)
Lasa forumul si incearca sa joci ceva!!! Pana acum pe lumea 70 nu te ai evidentiat decat cu niste iesiri din trib si apoi ai intrat ca milogul inapoi... Ai preluat tu sitter la boschetarii aia care au iesit de la mine ca tu esti mare jucător " Br la butoane " pusesei numele satelor.. Nu stiu care butoane se pare ca le ai cam încurcat si ai pierdut 60-70 de sate intr o zi jumătate.. Dar nu e problema ca tu oricum sti jocul
A si mai te am vazut o data cand mi ai scris mie si lui Pepsi sa iti dam invitatie si sa bagam def la tine ca dai Backsteab ăstora, citez: "ca te a supărat noob ul de Stamatescu " (nici aici nu e problema o sa spui ca ai facut la "misto" sa nu te dea afara dar noi 2 stim ca nu e asa)
Cam astea sunt acțiunile tale vizibile dupa 3 luni pe lumea asta

Asa ca lasa spam ul si joaca

nu ma dau balena,sunt peste si tu esti mai noob ca dsa
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Alex.dsa ii permiti pestisorului acesta mic de apa dulce sa iti atribuie asemenea apelative :)))? Trimite-l in vacanta putin, ca ii place sa dea din codita la apa mica. Sa nu folosesc alta expresie sa par homofob :(
Cred ca Dsa e destul de competent sa judece singur, nu mai plange pe aici ca faci lag, si am de lansat atacuri.
 

DeletedUser49130

Cred ca Dsa e destul de competent sa judece singur, nu mai plange pe aici ca faci lag, si am de lansat atacuri.

Nu esti tu jucatorul ala de da mesaje prin DTW si DK ca vrea sa tradeze Angels-ul :)))))? + ca ii faci noobi. Aoleo.. ce ai facut ma nene ma nu va-ti saturat sa va alerge green-ul pe toate hartile si lumile acum vreti sa va ia si cei din DK+DTW. Usor cu manevrele Gentle ca asa ati facut si cu United-ul de ati recrutat jumate din ei=)))) HUUUUUA CE JUCATORI SUNTETI
 
Scor reacție
98
Nu esti tu jucatorul ala de da mesaje prin DTW si DK ca vrea sa tradeze Angels-ul :)))))? + ca ii faci noobi. Aoleo.. ce ai facut ma nene ma nu va-ti saturat sa va alerge green-ul pe toate hartile si lumile acum vreti sa va ia si cei din DK+DTW. Usor cu manevrele Gentle ca asa ati facut si cu United-ul de ati recrutat jumate din ei=)))) HUUUUUA CE JUCATORI SUNTETI

Nu cred ca faci diferenta intre o gluma si ceva serios, vad ca luati toate mesajele in serios :)) Manevre? Nu cred ca noi am recrutat 15 triburi
 

DeletedUser49130

Manevre? Nu cred ca noi am recrutat 15 triburi

Aloooo gara, manevre=backstabb, fake news, bullshits, gentle. Astea sunt manevre nu recrutarea a 15 triburi.. de suporti vostri nu spui nimic? Da, noi am recrutat toata harta, probleme? Oameni aleg sa joace cu noi nu cu voi (PUNCT.)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Nu esti tu jucatorul ala de da mesaje prin DTW si DK ca vrea sa tradeze Angels-ul :)))))? + ca ii faci noobi. Aoleo.. ce ai facut ma nene ma nu va-ti saturat sa va alerge green-ul pe toate hartile si lumile acum vreti sa va ia si cei din DK+DTW. Usor cu manevrele Gentle ca asa ati facut si cu United-ul de ati recrutat jumate din ei=)))) HUUUUUA CE JUCATORI SUNTETI
Hahaha...da bre vreau sa-i tradez, tu esti centralista? :))))))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vad ca te dai balenă in pahar si te bagi aiurea in seama cu mine!!! O spui asa de parca ai avut tu ceva implicare.. Ai facut tu vreun joc de culise. Nu ai avut nici o treaba, s au găsit 3 prosti sa iasa din trib si tu mai prost decât ei te ai crezut priceput si ai preluat sitter ca ii salvezi tu.. jezi mai jos ce s a intamplat:)
Lasa forumul si incearca sa joci ceva!!! Pana acum pe lumea 70 nu te ai evidentiat decat cu niste iesiri din trib si apoi ai intrat ca milogul inapoi... Ai preluat tu sitter la boschetarii aia care au iesit de la mine ca tu esti mare jucător " Br la butoane " pusesei numele satelor.. Nu stiu care butoane se pare ca le ai cam încurcat si ai pierdut 60-70 de sate intr o zi jumătate.. Dar nu e problema ca tu oricum sti jocul
A si mai te am vazut o data cand mi ai scris mie si lui Pepsi sa iti dam invitatie si sa bagam def la tine ca dai Backsteab ăstora, citez: "ca te a supărat noob ul de Stamatescu " (nici aici nu e problema o sa spui ca ai facut la "misto" sa nu te dea afara dar noi 2 stim ca nu e asa)
Cam astea sunt acțiunile tale vizibile dupa 3 luni pe lumea asta

Asa ca lasa spam ul si joaca

Vezi ca ai muci la nas.
P.S. : Au ajuns cu tevile de gaz si la tine in Giulesti ?
 
Scor reacție
0
bai nusha, mai lasa-ne in pnm cu mesajele alea de om cu onoare ce esti.
nu stiu ce dreac vorbesti tu de onoare, stii ce inseamna acel cuvant?
bai travestitule nici nu stii pe ce lume traiesti in pna mea si vb de onoare?!
 

DeletedUser49303

Vezi ca ai muci la nas.
P.S. : Au ajuns cu tevile de gaz si la tine in Giulesti ?

Asta da replica!!! M ai facut praf sa moara mamaia mea... După replica asta de clasa 1 nu stiu care e cu mucii
Esti asa de prost ca te ai băgat ca tamponul in (sti tu unde) si acum te ai murdărit de rosu pe la gura

Si da au ajuns doar gazele, teava nu. Au furat o tiganii sa si faca cozi de topor
 

DeletedUser49303

nu ma dau balena,sunt peste si tu esti mai noob ca dsa
Tu lasa vrajeala asta cu noobi!! Si spune ne cum ai pierdut 60-70 de sate in nici 2 zile
Dar fără din alea cu "mi au întrerup sitter ul" , "eram la munca", "eram cu mâinile la oua" incearca ceva nou si explica ne..
 

DeletedUser48963

Nusha nebuno, tu prizezi carbid de ai reactiile astea ciudate?
 

DeletedUser49158

Tu lasa vrajeala asta cu noobi!! Si spune ne cum ai pierdut 60-70 de sate in nici 2 zile
Dar fără din alea cu "mi au întrerup sitter ul" , "eram la munca", "eram cu mâinile la oua" incearca ceva nou si explica ne..

bai jucatorule de carton daca aveai conturile alea in sitter iti lua pc razna,cand oamenii au retras trupele si le veneau peste doua zile acasa ce ai fi vrut sa fac? oricum am ras un pic de voi,numai cu adeziunea 10 luati satul :)) dadeati 16 nobili ca sa luati un sat de la br si asta cu 1000l si 1000sp pe majoritatea satelor,tie daca iti dau un cont cu 500 nobili pe el iti dai stergere,ca sa ajungi sa vorbesti de mine ca si joc trebuie sa te mai nasti de 10 ori,leaga-te de limbajul meu,de mistocareala care fac de voi dar nu de nivelul meu la joc ca is peste tine cu 100 de clase,tarane :)
 

DeletedUser49283

Nusha - marele jucător ce suferă de sindromul conducător și mai potolește-ți foame de interne să nu-ți vină rău. Așa fac jucătorii ăștia legendă ca și tine, cresc triburile și după le manâncă doar ei să arate la lume că sunt mari și tari :)) mai ieși dreq din casă să mai vezi și realitatea...
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
te iubim nusha :) : cateva pareri ale celor din DK
player 1, 12:30 -Gagiul fumează carbid!
player 2, 12:30 -sa-i spuna cineva ca e un cocalar
player 3, 12:30 -tu'l in gura , nu pot munci de el cu spam-ul lui
player2 , 12:30 -pe mine ma blocat la mesaje
player5, 12:31 -ce onoare are el ?! dupa folosire de scripturi interzise+multiconturi ia masterban pe 70 , apoi intra pe alt cont si suge iar interne ca sa creasca mare , #bip# onoare lui
player6, 12:32 -Recomand castrarea boului, asa nu își va mai perpetua prostia! :)))
player7, 12:32 -pe asta l-as rastihnii ...si i-as da sa bea apa cu sare
player8, 12:33 -degeaba are 7 copii , nu mai scapi de e
player9, 12:33 - mare conducator cu onoare level 9 999 999 , am auzit ca cere pp imprumut si apoi dispare, daca da NUtz89 de el il face level 0.000 001
 

DeletedUser49303

bai jucatorule de carton daca aveai conturile alea in sitter iti lua pc razna,cand oamenii au retras trupele si le veneau peste doua zile acasa ce ai fi vrut sa fac? oricum am ras un pic de voi,numai cu adeziunea 10 luati satul :)) dadeati 16 nobili ca sa luati un sat de la br si asta cu 1000l si 1000sp pe majoritatea satelor,tie daca iti dau un cont cu 500 nobili pe el iti dai stergere,ca sa ajungi sa vorbesti de mine ca si joc trebuie sa te mai nasti de 10 ori,leaga-te de limbajul meu,de mistocareala care fac de voi dar nu de nivelul meu la joc ca is peste tine cu 100 de clase,tarane :)

E usor sa fi smardoi din asta închipuit in spatele calc sa stai sa vb aiurea de altii.. tu chiar crezi ce scri???
Orice ai spune tu, oricum ai incercat sa o întorci realitatea e simpla.. prostii aia te au lăsat pe tine sitter, mai prost ca ei si ai pierdut 2 conturi intr o zi!!! Cam asta e valoarea ta de jucator
Nu contează cum am atacat noi, conteaza ca tu spui ca esti jucător bun si de fapt esti pielea p@@@ii... Si eu nu presupun, expun o realitate
Ai pierdut 60-70 de sate intr o zi si te a atacat un trib care sparsese atacul cu 1-2 zile inainte...mai grav..
Tu imi spui mie ascuns in spatele calc "jucător de carton" pai ba ***** dupa ce te ai facut de cacat pe harta mai ai curaj sa vb?
Si nu ai vazut ca a spus prostul alalalt ca sunt din Giulești cum sa fiu țăran??

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
E usor sa fi smardoi din asta închipuit in spatele calc sa stai sa vb aiurea de altii.. tu chiar crezi ce scri???
Orice ai spune tu, oricum ai incercat sa o întorci realitatea e simpla.. prostii aia te au lăsat pe tine sitter, mai prost ca ei si ai pierdut 2 conturi intr o zi!!! Cam asta e valoarea ta de jucator
Nu contează cum am atacat noi, conteaza ca tu spui ca esti jucător bun si de fapt esti pielea p@@@ii... Si eu nu presupun, expun o realitate
Ai pierdut 60-70 de sate intr o zi si te a atacat un trib care sparsese atacul cu 1-2 zile inainte...mai grav..
Tu imi spui mie ascuns in spatele calc "jucător de carton" pai ba retardatule dupa ce te ai facut de cacat pe harta mai ai curaj sa vb?
Si nu ai vazut ca a spus prostul alalalt ca sunt din Giulești cum sa fiu țăran??
Pffff bre dar tu stii sa vorbesti fara sa injuri? :D vad ca au fost ai tai darnici cu tine, numai carne in stanga si-n dreapta
 
Sus