Discutii libere L70 !

baD rullz

member
Scor reacție
98
Haterilor, de vorbe din astea sunt satul..Faptele ma intereseaza pe mine , va astept pe rand unul cate unul :D
 

DeletedUser49138

Apar lumi noi ,aceelasi mariusbr un om care atat in viata reala cat si pe acest joc prezinta un caracter 0. Pur si simplu un nimic.
 

DeletedUser49130

O singură dată am rămas fără cuvinte: atunci când un om m-a întrebat:
"Care este numarul maxim de interne pe care le poti lua?"

James Snow: Pe toate!


 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Asta este o intrebare retorica :D bad nu poate fii doborat de dusmani :))
Sunt din Caracal , cel mai rau famat oras din Romania la ora actuala :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Iar ai apărut vis urat?

Baga te în scorbura înapoi. Bagi 3 4 ferme, tu nu ești în stare sa ți ajuți jucătorii care ți urla după deff. Și după când îți pleacă jucătorii, plângi ca se cumpără conturile și dai circulare.

Nu știu cum faci, dar reușești sa devii din ce în ce mai penibil pe zi ce trece și la nivelul tău de penibilitate, nu credeam ca e posibil sa te adâncești mai tare în că**t

Nu ai niciun motiv, nici tu, nici ceilalti subalterni din DK incat sa spui lucrurile astea despre mine. Tu ai instabilitatea ta psihica pe care nici un psihiatru nu cred ca o poate rezolva.
Cred ca urlati voi si plangeti ca nu aveti comenzi partajate...cereti anumitor jucatori sa va dea informatii. Ce nevoie are DK de conturi cumparate? Ce nevoie are DK de comenzi partajate ?
Taci te rog ca nu eu sunt penibil in toata treaba asta. Penibilitatea este dusa la rang extrem de catre tine, de ceilalti din DK. Eu imi vad de joc.
Succes !
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
O singură dată am rămas fără cuvinte: atunci când un om m-a întrebat:
"Care este numarul maxim de interne pe care le poti lua?"

James Snow: Pe toate!


Cand frustrarile se revarsa in cuvinte, e greu sa faci acel om sa-si schimbe parerea catusi de putin. Internele fac parte din joc. Stie toata lumea. Vezi in echipa ta mai bine cati ai care fac astfel de lucruri si nu le mai condamna nimeni.
Te rog...fi echilibrat. Sau nu poti intelege asta ?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
deci la cine stric jocu pe aici ? in septembrie o sa fie precipitatii de backstab pe harta :rolleyes: ofertele sunt limitate iar cei pacatosi in istoria lor pe acest joc vor trece inca o lume in care au investit timp si bani fara rezultate pozitive


amin

Ai 4 optiuni. Optiunile iti sunt nelimitate. Este alegerea ta pe cine ajuti.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Nu ai niciun motiv, nici tu, nici ceilalti subalterni din DK incat sa spui lucrurile astea despre mine. Tu ai instabilitatea ta psihica pe care nici un psihiatru nu cred ca o poate rezolva.
Cred ca urlati voi si plangeti ca nu aveti comenzi partajate...cereti anumitor jucatori sa va dea informatii. Ce nevoie are DK de conturi cumparate? Ce nevoie are DK de comenzi partajate ?
Taci te rog ca nu eu sunt penibil in toata treaba asta. Penibilitatea este dusa la rang extrem de catre tine, de ceilalti din DK. Eu imi vad de joc.
Succes !
Joci si tu pe 70?!Nu de alta dar ai zis ca iti vezi de joc...de care joc?Ma uit la contul tau,doar interne,probabil ca joci la nunti si botezuri.Lasa lacrimogenele pe aici,de tine nu am auzit decat ca ai dat tepe de pp-uri pe la fostii tai colegi.Ai soriciul gros pe tine de iti permiti sa mai comentezi pe aici de corectitudine si alte chestii.
 

DeletedUser10188

Joci si tu pe 70?!Nu de alta dar ai zis ca iti vezi de joc...de care joc?Ma uit la contul tau,doar interne,probabil ca joci la nunti si botezuri.Lasa lacrimogenele pe aici,de tine nu am auzit decat ca ai dat tepe de pp-uri pe la fostii tai colegi.Ai soriciul gros pe tine de iti permiti sa mai comentezi pe aici de corectitudine si alte chestii.


hary eu zic sa jucati cum ai jucat tu pana acum, si anume pe harta, nu pe skype dupa comenzi partajate, cum fac colegii tai.

Mersi si succes.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Joci si tu pe 70?!Nu de alta dar ai zis ca iti vezi de joc...de care joc?Ma uit la contul tau,doar interne,probabil ca joci la nunti si botezuri.Lasa lacrimogenele pe aici,de tine nu am auzit decat ca ai dat tepe de pp-uri pe la fostii tai colegi.Ai soriciul gros pe tine de iti permiti sa mai comentezi pe aici de corectitudine si alte chestii.

Eu cred ca joc pe harta. N-are nimeni nici o lacrimogena. Asta e in mintea voastra probabil.
Ce ai auzit de la colegi ? :))) Aceeasi placa de vreo 2 ani incoace pe care nu stau sa ti-o repet si tie ca explicatie pe aici ca n-are rost. Esti cauza pierduta vad daca ai ajuns sa te increzi in ceea ce-ti povesteste fiecare hater de prin DK.
Eu nu ma folosesc de oameni...joc pentru ei. E cu totul altceva.
Fugi si vezi prin DK cati au interne pe banda rulanta, cati nu stiu sa joace, cati cauta doar scheme, cate si mai cate, doar ca sa castige.
Pai va zic eu ca in final o sa va batem iarasi ca pe ro66. Pentru ca nu aveti habar de multe ce le faceti contra voastra.
Gura mare pe extern o are DK peste tot...Dar explicati-mi si mie, daca e ditamai echipa, daca se considera cei mai buni si cei mai cei, de ce nu a mai castigat nimic de cand DT si-a luat mana de pe ei ?
Pai va zic eu...pentru ca toate actiunile DK la nivel de echipa nu au noima.
cavalerul, favola, muppets si ceilalti de prin conducere n-au o treaba.
La cine sunt lacrimogene dupa toate esecurile DK-ului ?

P.S. : Am auzit ca intrati si pe speciala ca sa va rupem capul...intrati, va scoatem si acolo :))
 

DeletedUser48963

Nushule, daca tu te mandresti cu castigarea lumii 66, ai spus totul despre tine! O lume castigata mizerabil ! I-ati pus capra pe pe hoitari, iar la final desi voi va dadeati duhul, ei au ramas cu un gust dulce-acrisor si au venit la voi pentru inca o tura! :)) Jos palaria in fata voastra ca i-ati dresat iar la final tot voi ati decis cine are drept si cine nu are drept de la ei in tribul final! Nu conteaza cainele, important e cine are lantul! :))) Te tot urmaresc de ceva vreme si nu ma mai satur sa iti citesc elucubratiile, iar eu ma declar fan infocat de-al tau, dar din pacate pentru tine tu traiesti int-o lume imaginara, esti demn de studiu de caz la Balaceanca!
 
Sus