Discutii libere L70 !

Scor reacție
0
Taci ma din gura ca n-ai o treaba cu nimic.
Tu esti ca si Cristina...vorbesti ceva cu unul acum, peste 2 minute te duci si il vorbesti la altul si tot asa. Esti un mic postas care se muradereste la gura zi de zi. Vad ca-ti place...

N ai zis ma ca nu mai joci jocul asta ? Ce mai cauti pe aici ?
 

DeletedUser49018

:)))
Aia care v-au batut pe voi =))
Daca noi suntem asa, inseamna ca automat sunteti sub noi...deci ? Care este caracterizarea voastra ?


Niciodata.Am renuntat noi si nu pt voi....E aceeasi brigada si pe 70 acum dar diferenta este ca nu mai aveti in spate aliatii care sa ne tradeze si se vede asta si verdictul va fi unul ce nu il poti duce.


Eu zic ca e mai bine sa faci ca pe 66...te lasi si revii doar daca e ok razboiul,in favoarea voastra.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Niciodata.Am renuntat noi si nu pt voi....E aceeasi brigada si pe 70 acum dar diferenta este ca nu mai aveti in spate aliatii care sa ne tradeze si se vede asta si verdictul va fi unul ce nu il poti duce.


Eu zic ca e mai bine sa faci ca pe 66...te lasi si revii doar daca e ok razboiul,in favoarea voastra.

Eu cred ca nu a tradat nimeni pe ro66. Toata lumea stie ca nu aveti pic de bun simt si ati fortat nota cu ei. Ca voi erati loc 3 pe lume, ei loc 1, si voi deja discutati si analizati componenta echipei finale, unde nu se regaseau prea multi din HT, desi tu le promisesei altceva cu echipa ta.
In fine...nu stau eu sa ma balacaresc deloc...normal ca ati dat stergere. Rusinea e prea mare pentru unii dintre voi. Si voi vorbiti de mine nu stiu ce lucruri...
Sunt jucator de echipa, si e normal sa apar numele si jucatorii din echipa mea, orice ar fi. Asa si cum voi faceti la fel. Numai ca eu am postari decente, fara injurii, fara sa va ating prea dur in cuvinte. Pe cand papusele gen muppets si ceilalti varcolaci de la voi care nu cunosc lumina zilei vara, nu au sarbatori, nu au viata...pentru ei jocul asta e un mod de viata. Sa nu va aduc aminte despre voi...cum in dimineata din ziua marii sarbatori de Paste, voi atacati. Despre ce vorbim ? Respectul se castiga...eu nu am nevoie de nici o chestie sa dovedesc ceva cuiva. Stie toata lumea din echipa noastra ce fac, ce am facut sau cum am facut ca sa fie bine pentru noi.
 

DeletedUser49018

Eu cred ca nu a tradat nimeni pe ro66. Toata lumea stie ca nu aveti pic de bun simt si ati fortat nota cu ei. Ca voi erati loc 3 pe lume, ei loc 1, si voi deja discutati si analizati componenta echipei finale, unde nu se regaseau prea multi din HT, desi tu le promisesei altceva cu echipa ta.
In fine...nu stau eu sa ma balacaresc deloc...normal ca ati dat stergere. Rusinea e prea mare pentru unii dintre voi. Si voi vorbiti de mine nu stiu ce lucruri...
Sunt jucator de echipa, si e normal sa apar numele si jucatorii din echipa mea, orice ar fi. Asa si cum voi faceti la fel. Numai ca eu am postari decente, fara injurii, fara sa va ating prea dur in cuvinte. Pe cand papusele gen muppets si ceilalti varcolaci de la voi care nu cunosc lumina zilei vara, nu au sarbatori, nu au viata...pentru ei jocul asta e un mod de viata. Sa nu va aduc aminte despre voi...cum in dimineata din ziua marii sarbatori de Paste, voi atacati. Despre ce vorbim ? Respectul se castiga...eu nu am nevoie de nici o chestie sa dovedesc ceva cuiva. Stie toata lumea din echipa noastra ce fac, ce am facut sau cum am facut ca sa fie bine pentru noi.



Te tot vad ca postrezi de ce sa intamplat pe 66 si de cuvantul nostru.De ce nu lasi pe cei implicati sa posteze aici sa zica si zici tu care nu ai avut nici o implicare.


Eu in afara de tine nu am vazut pe cineva sa zica ca nu avem cuvant...lasa pe cei implicati sa vorbeasca nu tu ca nu cunosti problema si nu stii nimic decat sa vorbesti si sa faci acuzatii nefondate pt ca iti place sa arunci noroiul de la tine in curtea altora.



Shhht..
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai eu iti spun ce au motivat jucatorii de la noi si cei din HT. Nu arunc cu noroi in nimeni. Spun lucrurilor pe nume pentru ca altii nu le spun.
Ce shhht ?
Shhht voi...ca o ardeti cu acuzatii nefondate la adresa mea de ceva vreme dar nici 0.1% nu aveti pic de adevar sau credibilitate.
 

DeletedUser49018

Baiatule tu te bagi in seama singur nu te cauta nimeni.Jucatorii din HT pot spune orice ca babele la tara in fata casei...daca e ceva de spus sa iasa public sa spuna nu sa spui tu ce ai auzit si ti-a placut chiar daca e adevarat sau nu doar e vorba de DK,trib cu care tu esti in razboi.Repet..tu doar esti in razboi nu neaparat si ceilalti din tribul in care joci,tu si papaya.Restul joaca jocul normal,nimic personal.


Ca tot dai la toti mesaje private ca ai castigat 2 lumi impotriva noastra ia zimi si mie lumile alea care am luat bataie de la tine sau tribul tau ca am imbatranit si stau prost cu memoria acum..
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ba piscarici, tu la 1m si o speranta inaltime te lauzi imi ziceai mie de femei?
Vezi poate mai pune cineva botul sa furi niste pp si mai pui si tu ceva pe masa la copii, micutule iepuras.
Si nu mai vorbi porstii pe confe de mine, ca nu te-am mai bagat in seama de 2 ani sau mai mult, ai sechele?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Baiatule tu te bagi in seama singur nu te cauta nimeni.Jucatorii din HT pot spune orice ca babele la tara in fata casei...daca e ceva de spus sa iasa public sa spuna nu sa spui tu ce ai auzit si ti-a placut chiar daca e adevarat sau nu doar e vorba de DK,trib cu care tu esti in razboi.Repet..tu doar esti in razboi nu neaparat si ceilalti din tribul in care joci,tu si papaya.Restul joaca jocul normal,nimic personal.


Ca tot dai la toti mesaje private ca ai castigat 2 lumi impotriva noastra ia zimi si mie lumile alea care am luat bataie de la tine sau tribul tau ca am imbatranit si stau prost cu memoria acum..

Cine se baga in seama ?
Bai...vezi ce iti vorbesc jucatorii si apoi sa spui asa ceva de mine.

Ba piscarici, tu la 1m si o speranta inaltime te lauzi imi ziceai mie de femei?
Vezi poate mai pune cineva botul sa furi niste pp si mai pui si tu ceva pe masa la copii, micutule iepuras.
Si nu mai vorbi porstii pe confe de mine, ca nu te-am mai bagat in seama de 2 ani sau mai mult, ai sechele?

Nici eu nu te-am bagat in seama cu nimic.
Nu am ce discuta cu tradatori de 2 lei care mai si dezinformeaza. Fugi la femeile tale alea multe. Lasa-ne pe noi ca nu suntem ca tine tip Hamude :)))
 

DeletedUser49018

Ai mei sunt baieti buni,vor doar sa te induca in eroare pt ca te cunoaste toata lumea si stiu ce pastila sa iti dea sa te bucuri sau pastila care sa iti creasca tensiunea.


Nu te lua dupa ei deoarece te privesc ca o mascota si doar vor sa rada de tine.


Nu ar trebui sa iti spun adevarul dar tin la oameni si esti om si tu..
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nusha spui multe tampenii dar cate ai putut sa spui aici pe centimetru patrat intrece orice limita a penibilului,hai sa te luminez un pic,desi poate e cam greu ,pentru ca e atata bezna in capul tau :

Eu cred ca nu a tradat nimeni pe ro66.

Faptul ca in plina diplomatie de alianta -aliatul iti sprijina dusmanul in plin organizat zonal lucru demonstrat cu printuri de pe sate cucerite de colegi de la ai tai cum se numeste ? Iar maretii lideri din HT se bateau cu pumnu'n piept prin ograda lor ca lor li se rupe de alianta si ca ei dau backstab( adica ne baga cutitu in spate) ,cum se traduce ?


Ca voi erati loc 3 pe lume, ei loc 1, si voi deja discutati si analizati componenta echipei finale .

Da ,noi eram locul 3 dar doar din cauza ca aveam multe conturi mari si in academie (care era loc 4 ) ,doar daca luam primul loc de pe server ,care era la noi in academie (Destroy) ,treceam pe primul loc la diferenta mare de restul ,dar pentru calcule de astea iti trebuie un pic de logica matematica cred ca de clasa 1 (adunare - scadere ) .

nu se regaseau prea multi din HT .
Nici acum nu se regasesc prea multi (cati ? 1,2,3 in plus ? ).....oare de ce ? :rolleyes:

Sunt jucator de echipa, si e normal sa apar numele si jucatorii din echipa mea, orice ar fi.
Macar aici esti sincer ....iti aperi echipa si colegii chiar daca trebuie sa minti,spui tampenii,sa devii penibil ..si de preferat pentru niste pp-uri nereturnabile .
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
vndhl...du-te si lasa-ma ca esti depasit total cu orice lucru
cavalere, eu nu am nici o treaba frate...joc atata timp cat joaca si ai mei
ca o sa pierdem, ca o sa castigam, ce mai conteaza atata timp cat sunt cu ei?
pe ro66 nici nu m-a interesat altceva pe acolo dupa ce s-a intamplat ce s-a intamplat cu ht
chiar cativa de acolo nu si-au adus aportul cu nimic asupra evolutiei lumii si intr-adevar nu meritau sa fie probabil in echipa castigatoare
si vorba ta...nu ma mai bag in ce ati avut de impartit, voi stiti mai bine ce aveti pe acolo...eu doar ti-am expus ce spuneau toti despre tine, despre dk si te faceau in toate felurile...
cat despre mine? bufon n-am cum sa fiu niciodata...ca asa considerati voi, e problema voastra
sa ma agit ? crec ca nervii vostrii sunt mai intinsi ca ai mei nonstop :)
 
Sus