Discutii libere L70 !

DeletedUser4270

Daca promiti ca stai pana la ultimul sat si nu iti vinzi satele dupa un timp te lasam sa ne dai lectii de triburile!

Pai v-am dat pe 2 Lumi deja ( 60 si 66 ) fara mine nu ati fi rezistat nici o luna pe harta sa vedem cum va fi in tabere opuse:)

Ps: In teorie m-am pensionat dar mai revin odata special pentru gurile sparte de la tine din trib sa le aplic o corectie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49018

Pai v-am dat pe 2 Lumi deja ( 60 si 66 ) fara mine nu ati fi rezistat nici o luna pe harta sa vedem cum va fi in tabere opuse:)

Ps: In teorie m-am pensionat dar mai revin odata special pentru gurile sparte de la tine din trib sa le aplic o corectie.


Inca nu stiu daca sa ma pun sau nu la mintea ta dar nu ma pot abtine sa nu iti raspund.


Pe 60 mai mult ai incurcat ca dupa ce te-am sprijinit si ajutat ai ajuns sa ne impui ca daca cumparam satele ca tu le vinzi si ori le luam noi ori le dai la dusmani.


Pe 66 ai fost in legend nu ai avut ce lectii sa ne dai dar la fel si acolo,ai vandut satele,ai primit pp-urile si ne-ai cautat pe noi sa te ajutam...ai lasat sitter,am bagat deff si ai facut inamici invinsi cand tu nu aveai nici macar 1% inamici pana sa intri la noi.A trebuit sa pompam deff la tine ca dupa ce ai inceput sa pierzi sate ai intrerupt sitterul ca sa dai ce a mai ramas din sate la cine ti-a dat pp-uri pe ele sa iti mai speli obrazul.


Tu ca un om care se arata cu putina minte si scoala vrei sa dai lectii de triburile?Imi era si groaza sa iti raspund la mesaje ca sa nu primesc cine stie ce raspunsuri ca nu eram sigur daca stii sa citesti corect.


Eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa stai pensionat acolo fara sa mai invarti de parca tu esti zeul triburilor.


Cu pp-urile astea acum se vede ca oricine poate lua un avantaj mare pe harta la inceput de aceea te-am si rugat sa PROMITI sa ramai pana la ultimul sat si nu doar cat ai pp-uri.Oricum ce lectie vei primii tu de la tribul DK in viitor putini au primit iti garantez eu asta....o sa te anunt unde vom intra pe urmatoarea lume prin TIRISTUL.
 

DeletedUser4270

Inca nu stiu daca sa ma pun sau nu la mintea ta dar nu ma pot abtine sa nu iti raspund.


Pe 60 mai mult ai incurcat ca dupa ce te-am sprijinit si ajutat ai ajuns sa ne impui ca daca cumparam satele ca tu le vinzi si ori le luam noi ori le dai la dusmani.


Pe 66 ai fost in legend nu ai avut ce lectii sa ne dai dar la fel si acolo,ai vandut satele,ai primit pp-urile si ne-ai cautat pe noi sa te ajutam...ai lasat sitter,am bagat deff si ai facut inamici invinsi cand tu nu aveai nici macar 1% inamici pana sa intri la noi.A trebuit sa pompam deff la tine ca dupa ce ai inceput sa pierzi sate ai intrerupi sitterul ca sa dai ce a mai rams din sate la cine ti-a dat pp-uri pe ele sa iti mai speli obrazul.


Tu ca un om care se arata cu putina minte si scoala vrei sa dai lectii de triburile?Imi era si groaza sa iti raspund la mesaje ca sa nu primesc cine stie ce raspunsuri ca nu eram sigur daca stii sa citesti corect.


Eu zic sa iti vezi de treaba ta si sa stai pensionat acolo fara sa mai invarti de parca tu esti zeul triburilor.


Cu pp-urile astea acum se vede ca oricine poate lua un avantaj mare pe harta la inceput de aceea te-am si rugat sa PROMITI sa ramai pana la ultimul sat si nu doar cat ai pp-uri.Oricum ce lectie vei primii tu de la tribul DK in viitor putini au primit iti garantez eu asta....o sa te anunt unde vom intra pe urmatoarea lume prin TIRISTUL.

Boss pe l60 nu am primit o lacie sprijin de la voi. In schimb am primit injuraturi si tickete de la propii colegi. Acolo fara mine nu apucati nici o luna pe harta ca va batea Winter de intram la ei, revinoti la realitate si zi mersi.

Pe l66 daca nu desfintam eu pe RP si ma aliam cu ei erati bye bye de mult, dar am zis sa va salvez ca na.. credeam ca esti om de cuvant. In cateva zile am luat sate de la inamici mai mult decat ati luat voi de la inceputu harti:) ca sa nu mai zic ca dadeati in aAa ca in tabla noroc ca ii ataca pe HT si nu pe voi.

DK pe amandou Lumi unde am jucat ati fi fost 0 barat fara mine asa ca nu aveti ce lecti sami dati voi mie ca va cunosesc si stiu de ce sunteti capabili :D

Am toata iarna la dispozitie sa stau pe calc si sa ma bat cu voi. Nu trebe sa ma anunte nimeni, eu intru neinvitat:)

Membri tribului tau m-au provocat stiind bine cami plac provocariile!:D

In rest .. succes pe l70
 
Scor reacție
0
Aladine , cum traiesti de pe o zi pe alta ? Cum te duce mintea sa iti pui de mancare, cum te duce mintea sa treci strada? Cum dracu' iti amintesti sa respiri ca tu in cap nu ai nici cat Dancila..
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Bla bla bla.
Ii usor sa vb de mine cand nu ma aveti pe harta.
Normal ca e foarte usor sa vorbim de tine ...cand se fac bancuri cu cocalari ,poza ta ar trebui sa fie pusa in deschidere .Esti exemplul perfect de "cocalarus stupidus" care crede ca daca are ceva bani e miezul de pe pamant si ca lumea se invarte in jurul lui ,dar defapt esti doar o persoana mica , mica ,mica .... iar tu pe harta :intri ,existi o perioada(cat ai PP) si pe urma dispari in statistici ,spre amuzamentul multora .
 

DeletedUser4270

Normal ca e foarte usor sa vorbim de tine ...cand se fac bancuri cu cocalari ,poza ta ar trebui sa fie pusa in deschidere .Esti exemplul perfect de "cocalarus stupidus" care crede ca daca are ceva bani e miezul de pe pamant si ca lumea se invarte in jurul lui ,dar defapt esti doar o persoana mica , mica ,mica .... iar tu pe harta :intri ,existi o perioada(cat ai PP) si pe urma dispari in statistici ,spre amuzamentul multora .

Ca sa vezi cat de destept esti.. pe l66 cand am reinceput Patrikana avea 60+ sate iar eu 1 si nam mai bagat pp. cum se face ca pe amandou lumi dupa ce am disparut Eu ati disparut si voi DK ? coincidenta! Amuzatilor:))


Daca tot manci rahat manca cu cap si echilibrat nu vb sf-uri ca sa putem avea un dialog.

Asta e ultimu dialog intre mine si membri DK. Tineti in voi pana o sa ne vedem pe HARTA!
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pentru limba romana unde apasam ? :confused:
Referitor la tine ,TU chiar esti ultima persoana vie , al carui sfat sa-l urmeze careva :).
 
Sus