Discutii libere L70 !

Scor reacție
0
Adevarul nu ma supara, Ce ma deranjeaza este aceasta falsa imagine pe care o creezi si o expui despre noi.

App. pt aceasta propaganda te-a platit nushica?
 

DeletedUser45883

Cand am intrat la voi aveam vreo 130 sate, voi miati bagat sprijin pe doar cele atac care erau vreo 50-60 la numar despre ce vorbim? Eu am fost pe cont vineri pana luni fara sa dorm deloc:D am bagat 13k pp doar in ziduri, cat timp am fost pe cont EU nam pierdut sate si nici no sa pierd vreodata! voi ati pierdut sate stand sitter la mine pacalicilor nici o recuperare nati fost un sate sa dati sau sa miscati defu:) intrati Pe cont si cand ati vazut ce mult ii de facut ati facut cale intoarsa jucatorilor de carton ce sunteti! Nici sa va salvati propia piele nati fost in stare. Iar aAa au cumparat mai mult decat au platit :D

Ca sa nu mai zic ca Mupet si kiki ma amenintau cami fac ticket pt vanzare de cont in timp ce ma bateam cu aAa

Profetia a fost implínita oricum.

DK líder mincinos jucatori panfleti si ofticati Si mici mersi nu stiti sa ziceti dupa cat vam ajutat mascaricilor doar sa criticati negativ. O sa va prind pe harta odata si odata si o sa matur cu voi harta!

Astia sunteti voi DK dativa foc pana nu e prea tarziu. EU vam facut un favor voua nu voi mie.
Nu am treaba cu persoana ta ,dar vreau sa zic ceva scurt,nu ai pierdut sate cat ai fost tu pe cont, pt ca erai blindat.....cand nu ai mai fost pe cont erai gol prin sate ca dadeau atacuri non stop,dc nu ai stat apoi tu ca sa lupti cu recuperari si trupele propii?nu mai jigni tot tribul dk pt o persoana sau 2 cu care ai avut "altercatii "
 

DeletedUser48038

AladinMad . macar pe forumul extern te poti exprima si tu ,ca pe joc 0 realizari,0 lumi terminate (nici macar nu ai inchis o lume ca pierzator ,da sa mai vorbim de castigat ) .
 

DeletedUser4270

Bai analfabetule,eu nu stiu cum iti permiti sa vorbesti de DK,oriunde ai jucat ai fost decat un barbar cu nick,pe triburile nu ai existat, esti un zero barat, atat ca persoana cat si pe joc.Daca ai ceva de demonstrat, demonstreaza pe harta,nu prin jigniri.

Aceelasi texte ieftine. Zicetimi unde am mintit pana acuma cu ce am zis mai sus ca sa putem intra in detali.

Pai spre deosebire de voi eu joc pe harta nu pe forum. Si culmea am si jucat cateva lumi noi 2 iar eu eram nr1 in inamici invinsi dar continuati sami ziceti 0 :)) poate mai is si prosti ce va cred ( adica aia ce nu stiu sa foloseasca TW stats )

De moment nam timp de joc, stati linistiti ca o sa va prind pe harta Si o sa va fac si mai rau de kkt :)

Astept sa intrati pe o lume noua sa ma pot ... pe voi :)))
 

DeletedUser49342

Voi de privat nu ati auzit? Aici e vorba de lumea 70, nu de tampeniile lui Aladin. Mi se pare normal sa iti stearga mesajele cand tu doar aberezi pe aici si va certati aiurea despre lumea x, care x numa 70 nu e.
 

DeletedUser49018

Mutumim Nip pt conducerea care o aveti.Elite blindat..papaya pe interne in spate iar ceilalti carne de tun.Felicitari brigada de pe 66 :)).
 

GumGum

member
Scor reacție
0
:)) e cam greu sa joci singur impotriva tuturor, dar fie, sunteti tari ! Sunteti zei, sunteti cei mai smecheri, bravo , felicitari !
 

Live

member
Scor reacție
0
Normal ca e foarte usor sa vorbim de tine ...cand se fac bancuri cu cocalari ,poza ta ar trebui sa fie pusa in deschidere .Esti exemplul perfect de "cocalarus stupidus" care crede ca daca are ceva bani e miezul de pe pamant si ca lumea se invarte in jurul lui ,dar defapt esti doar o persoana mica , mica ,mica .... iar tu pe harta :intri ,existi o perioada(cat ai PP) si pe urma dispari in statistici ,spre amuzamentul multora .
O poza cu AladinMad ai ? Sa il vedem și noi , ca prea faceți misto de el aici :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sa crezi totusi ca dacii au inventat scrisul si roata mi se pare totusi de pe alta planeta :D:D
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Mutumim Nip pt conducerea care o aveti.Elite blindat..papaya pe interne in spate iar ceilalti carne de tun.Felicitari brigada de pe 66 :)).

Brigada de pe 66... Capra 2 lumi consecutive, e si asta o realizare

Cavalerule...in locul tau as tacea cand lucrurile stau invers fata de cum le prezinti.
Esti bucuros ca in sfarsit ai gasit un trib care sa va accepte sa joace impreuna cu voi :)))
Mare realizare...ce sa zic...la mai multe.
Tu muppets, traieste-ti viata pe bune, du-te si cautati un job mai bine platit, daca vrei angajez eu secretara la mine la firma.
Sagetile si dezinformarile voastre de 2 lei continua la adresa mea sau a celorlalti din echipa noastra. N-aveti nici o retinere...de aia s-a ajuns aici in 2019, din cauza oamenilor ca voi care pentru propriile interese sunt in stare de orice. Nu trebuie sa mai dau exemple, va cunoasteti reciproc.
Si nu plange nimeni, nu da nimeni stergere.

P.S. : Unde sunteti pe ro66 ? Nu va vad...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Cavalerule...in locul tau as tacea cand lucrurile stau invers fata de cum le prezinti.
Esti bucuros ca in sfarsit ai gasit un trib care sa va accepte sa joace impreuna cu voi :)))
Mare realizare...ce sa zic...la mai multe.
Nu stiu ce fumezi tu ,dar ar trebui sa te lasi de "sportul " asta cat timp mai ai un neuron sanatos in cap....Cand ma gandesc ca in ultimele 3 zile au fost organizate si de o parte si de alta si cand ma uit pe statistici ce vad ...sa fie realitatea pura ? :
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E, Titans

Timeframe: 21/08/2019 00:00:00la24/08/2019 00:00:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 34
Diferență: 49

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 587,489
Tabăra 2: 201,217
Diferență: 386,272

chart

Multe din satele luate de voi sunt recuperari pe propriile sate,pentru ca la organizatul vostru ati reusit sa luati cat , 4 sate ? :rolleyes::rolleyes:
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E, Titans

Timeframe: 21/08/2019 00:00:00la22/08/2019 00:00:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 4
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 22,360
Diferență: 22,360

chart


Iar la general ,ce sa mai zic ,nu cred ca mai e nevoie de alte argumente :
Parte 1:
Triburi: DK, DK., DK.., .DK.
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E, Titans

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 519
Tabăra 2: 277
Diferență: 242

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,070,852
Tabăra 2: 1,659,899
Diferență: 1,410,953

chart
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Unde-s dezinformarile cap de nuca?

Iar esti capra pe o lume in fata noastra si tot tu esti umflat in pene?

Ia sa vedem ce trupe aveai tu pe sate si de 3k? Iti amintesti ce raport am trimis la tine in trib? Bine , oricum nu conteaza , colegii tai isi amintesc. Si ce mesaje am primit dupa... =)) ohoho.

Whatever si Augustus ce au avut pe sate? 1 ferma pe cate 1 sat si tu cate 4-5 in cazurile cu bun simt , ca mai erau si cele in care zidul nu era nici macar zgariat. Ti-ai batut joc de colegii tai ca sa nu pierzi tu sate, da' nu-i problema , le pierd ai tai. Acum de ce ii bagi la interne pe whatever si pe augustus?:)))))))))))))))))))


Cum e ca dupa fiecare organizat cineva la voi intra la interne sau "cedeaza" satele? =))

http://prntscr.com/owuygw

Singuri , ca ala numa' trib nu e. =))))
 

DeletedUser49018

Cavalerule...in locul tau as tacea cand lucrurile stau invers fata de cum le prezinti.
Esti bucuros ca in sfarsit ai gasit un trib care sa va accepte sa joace impreuna cu voi :)))
Mare realizare...ce sa zic...la mai multe.
Tu muppets, traieste-ti viata pe bune, du-te si cautati un job mai bine platit, daca vrei angajez eu secretara la mine la firma.
Sagetile si dezinformarile voastre de 2 lei continua la adresa mea sau a celorlalti din echipa noastra. N-aveti nici o retinere...de aia s-a ajuns aici in 2019, din cauza oamenilor ca voi care pentru propriile interese sunt in stare de orice. Nu trebuie sa mai dau exemple, va cunoasteti reciproc.
Si nu plange nimeni, nu da nimeni stergere.

P.S. : Unde sunteti pe ro66 ? Nu va vad...


Bai Elite vorbesti de lume ca nu vrea sa joace cu noi dar tu te-ai intrebat daca vor sa joace cu tine?Noi ca trib avem destule triburi de care suntem cautati sa intram impreuna pe fiecare lume...Diferenta este ca eu nu accept orice aliat iar asta supara pe toata lumea cum si tu de altfel esti suparat daca nu vrea sa intre cineva cu tine aliat(numai ca tu esti genul care daca omul zice nu,incepi sa vorbesti de rau de el,daca zice da il pupi si il iubesti).

Tu ai aliati care sa joace cu tine sau ce prinzi pe harta la inceput de lume?


Stai cuminte ca daca vrei sa ajungem la partea despre triburile care vor sa joace cu noi sau cu tine o sa ramai surprins.Diferenta dintre noi este ca eu astept ca un trib sa merite alianta dar tu o faci la secunda cu oricine poate fi carne de tun.


Si da...DTW sunt si au fost trib de incredere iar daca crezi ca lumea 66 a fost o strategie pt tine cu HT si astepti sa se repede te anunt ca a fost doar prostia mea ca am crezut prea mult in ei dar asteapta pana sa se repete lumea 66 ca sa castigi o lume si tu in fata noastra.


Pana atunci te rog sa mai schimbi pozitia caprita!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pai vezi ca nu ai habar de nimic si vorbeste gura fara voi ?
Eu nu am avut nici o treaba la diplomatie.
Nu vreau sa comparam cine vrea sa joace cu voi si cine cu noi.
Cine se aseamana se aduna.
Iti repet si ca eu nu am tradat niciodata, cum ca ce spun legat de aliati sau pna asa ramane si mai spun ca evolutia pe o lume tine foarte mult de diplomatie.
Nu stiu ce e de ras cand dai mesaje de genul cum a dat muppets si spui ca aveam deff mult din trib. Pai cum se joaca altfel? Daca fiecare ati juca doar cu trupe proprii in fata a minim 5-10 jucatori ce rezultat ar fi. Voi dati din gura doar sa mai adunati niste postari pe aici ca in rest nu detaliati nimic bun.
Pe ro66 s-a gandit bine totul acolo.
Si aici la fel...doar ca atunci cand ai aliat niste oameni de toata jena nu cred ca mai merge explicat pe mai departe nimic.
Vorbesc de partea celor ai Cristinei, pentru ca baietii din Gentle au jucat...
In fine...una peste alta sunteti fericiti, aveti explicatii pentru tot, va merge treaba bine. Bravo voua ! Ca intotdeauna raman modest si continui sa cred ca mintea voastra o sa inceteze sa mai delireze si sa aiba postari decente, neumflate sau sf-uri.

P.S. : Din 23 sate ce mi-ati atacat cu spargeri si nobili doar 14 au fost aparate. La restul de ce nu postati rapoartele de split, autosplit sau recuperari ce vi le-am facut? App...30-40k la tine cavalerule pe sat sau alte sate cum sunt prezentate? Hai fi serios...
 
Scor reacție
0
Hmm , totusi Vandale , ar trebuii sa punem niste statistici mult mai explicite , imi pare ca mintea Nushei nu reuseste sa prelucreze prea multa informatie..
 
Sus