Discutii libere L70 !

DeletedUser49158

Tu de fapt ce ai vrut să ne spui? Ca te a bătut lipsa de timp sau va batut DTW??
Vb de recrutarile făcute de DTW? Păi ai uitat ca exista B.W. 1, 2.... până la B.W.10??
Tot atâția erați boss.. Ti se pare incredibil ca toata lumea ataca? Asta a fost diferenta!! Calitatea noastră pe organizare!!! Capacitatea de a ne mobiliza cand am dat afara basinile alea care aveau in total 200 sate si au mai schimbat tabara si aliati dintre noi(de menționat că erau foarte slabi si mai mult ne ati ajutat cand i ati convins sa tradeze) si i am scos in 3-4 zile, asta înseamnă mobilizare
Vorbesti de noi ca v am batut prin numărul mare de recrutari??? Nu boss pe voi Gentle v am batut pe harta vezi mai sus mesajul de la voi in care recunoașteți asta.
Iar pe Fame i am suportat pe Skype o lună tocmai ca stiam ca isi vor arată o fata mai putin placuta.. aia de trădători si ne vor face viata si mai usoara, dar și sa iti alegi corect oamenii cu care joci tot o calitate este
Noi suntem aici un grup de 15 jucatori DTW + frații noștri din United Alinutzu si Themora care au intrat tot ca sa va plateadca o polita dupa magariile de pe 67 si care au castigat respectul si aprecierea noastra.. Si carora le mulțumesc pt implicare
Citez un clasic in viata " v am batut ca n curtea școlii " ati intrat intr un top rușinos al triburilor care pierd un război in 2 luni..
Cam asa arata lucrurile în realitate

Se vede ca esti redus si nu poti intelege mesajul lui aleku
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu nu o sa mai joc nici o lume in afara de speciala. 23 Decembrie se termina pentru mine
Nu pot decat sa ma bucur cand zici asta sau cum s-ar zice ,revelionul vine mai devreme .Sper doar sa te tii de cuvant....macar odata in viata ta :)
 

DeletedUser49303

Se vede ca esti redus si nu poti intelege mesajul lui aleku

MariusPart ai aparut?? Ia zi ma cum era aia citez "urmează revolutia internelor in DTW " tu săracu de tine nu stiai ca deja va făcusem praf si au apărut internele la voi.. Va dat Grigo craci sa moara mamaie
Iar despre tine ce sa spun??? Ti am demolat satele de arătau că WC ul din spatele curții si mai ai curaj sa vb cu mine??
Diferenta dintre noi 2 este ca eu si pot sa fac ce spun.. tu doar te murdaresti de maro pe la gura ca pe harta esti 0 barat
Nu incerca sa ne spui ce bun esti pe harta ca nu tine... te am scos in cateva zile..
 

DeletedUser49158

Vai de viata ta :)) imi luati satul cu 16 nobili bai copii:)) cand jucam eu triburi tu invatai sa aprinzi pc tractoristule
 

DeletedUser49303

Vai de viata ta :)) imi luati satul cu 16 nobili bai copii:)) cand jucam eu triburi tu invatai sa aprinzi pc tractoristule

16 nobili, 18 nobili... Doar galgara.. ce ramane este ca te ai încordat la DTW si ca răspuns DTW te a demolat până ai dat stergere
Alta data sa nu te mai incodrezi nebasit ca scapi stropi si te faci de cacao pe harta..
Nu stiu cand jucai tu triburile dar cand mai ne vezi pe noi DTW pe harta sa iti iei sandalele si fustita si sa fugi ca te demolam iar
Si sincer la cum a decurs lumea asta si realizările mele si ale tale e un pic greu sa poti discuta tu cu mine.. e ca si cum ar discuta un soldat care sa predat cu un general
Asa ca data viitoare cand mai vrei sa vb cu mine sa ceri permisiunea sa vb
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49158

Si apropo de ce ai dat circulara sa se joace 1 atac 6 deff ? Vrei sa dai backstab la dk ? :))) tractoristule
 

DeletedUser49303

Si apropo de ce ai dat circulara sa se joace 1 atac 6 deff ? Vrei sa dai backstab la dk ? :))) tractoristule

Au mai fost vreo 2 circulare pe care le am dat si v am agitat.. Si tu si cei din Nip incearca sa afle care e treaba cu circulara aia ca si ei tot de asta s au interesat zilele astea
Probabil tot ei l au pus si pe Florut sa ma caute sa afle care e faza aia cu circulara...
Asa imi place cand va mai agit cu cate o circulară
 
Scor reacție
0
Nushica, nushica....mi a ajuns pe la urechi că răspândești zvonuri de DT și DK că ar intra pe specială...așa ai visat?! Vorbește gura fără tine , se obs că ești obsedat de aceste nume. Nu mai ai liniște, mergi la Bălăceana și tratează te că nu mi ai scăpare...
 

DeletedUser49158

Pai sariti ca hienele pe el,va certati 100 cu el omu daca a facut ceva cu unu nu înseamnă ca face cu toti,asa si eu pot fi intr-un fel cu cineva si cu altul altfel,exact ca femeile ne compară cu altii din cauza unui bărbat:)) lasati-o in pl mea mai suntem 100 toti pe ro si ne balacarim de 3 ani pe aceleași istorii
 
Sus