Discutii libere L70 !

Scor reacție
0
Elite , papaya & co. vreau sa va felicit!

Probabil sunteti cei mai putin dotati cu neuroni pe acest server =)). Cum naiba sa ai cont mare de 800k pe parola , sa ii aruncati trupele pe colegi , sa trimiteti atacuri pe noapte si voi sa fiti in stare sa luati in jur de 8 sate si care 5-6 s-au recuperat , contul fiind aproape gol !


Felicitari!

Dsa , Raka cred ca putem deschide si un topic pentru prostia zilei ca s-ar bate astia din NIP pe trofeul asta mai ceva ca pe pp-uri furate :D
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
image;s=644x461
merita si o medalie . :)
 

DeletedUser48963

Care din ei Tiristule, ca sunt mai multi si se supara daca dai numa la unul!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Azi dimineata marii "strategi" din nip au avut o operatiune de amploare intitulata sugestiv "Marea gainarie" Ea a constat in intrarea pe contul userului "Ho bmw-ule" prin intermediul unui fost coplayer a lui, atacarea lui Jocker si ciordirea a cat mai multor sate posibile! Azi am vazut in actiune cei mai prosti hoti ever! Bai neghiobilor, pentru a fura iti trebuie un pic de creier, pentru ca si furtul in sine e o arta! Voi sunteti neghiobi, si nu aveti cum sa faceti sa para o ciordeala cu cap! Atacarea lui Jocker a sunat ceva de genul, "alooo Politia suntem cei mai neghiobi hoti si am venit la furat"! Erati adunati la ora 4 pe conturi si habar nu ati avut ce sa faceti sa va iasa profit! Vreti sa ii faceti un serviciu Nushei sa ii trimiteti deful de pe contul ciordit in atac sa creasca si ea saracuta in inamici invinsi si voi in sprijinitori! :)) Alta data cand furati, goliti doar satele si atacati la misto doar cu 4 nobili din scurt sa para fake, ca noi sa luam in calcul ca ar putea fi fake! Iar cu jumate de ora inainte de intrarea trenurilor intrati pe contul furat si goliti-l neghiobilor, sa ramaneti si voi cu ceva! :)))
Lasand neghiobia voastra la o parte, daca ati trecut de la manevrele si imbarligaturile de pe 66 la furturi ordinare, pentru a va creea avantaje, jocul asta nu mai e joc, bucuria de a-l juca se estompeaza, si miroase foarte tare a scursura si dejectie, iar intrebarea fireasca este daca locul unui om care a intrat sa se destinda mai e aici, sau aplici proverbul romanesc plin de adevar in acest caz " daca te amesteci cu taratele, te mananca porcii"! In viata reala ce a facut individul care a intrat fara acordul titularului de drept, se incadreaza perefect in sfera penalului! Daca prin absurd ar avea probleme cu legea pentru acest aspect, i-ati mai fi aproape? :))
Stim si cine sunt orchestratorii acestei operatiuni care ati demarat-o in tromba dimineata la 4, am vazut printuri din confa voastra, insa nu mi s-a permis sa le iau, nu va numesc, va stiti voi care sunteti scursuri care se preteaza la asa ceva , iar eu rad de voi cu un amestec de mila si greata! :)
PS -
- cam asa s-a desfasurat povestea azi noapte! :))
Iti recomand calduros sa faci un tichet la support pentru a verifica cele indicate mai sus, daca nu ai facut deja.
 
Scor reacție
0
Baaa , am si eu o rugaminte pentru cei din NiP.

O batista pentru Elite, sa isi stearga mucii dupa circulara lui lacrimogena ii dati??

Elite , fa ma un bine tuturor si taie cablul ala de la internet ca reusesti sa uimesti cu prostia ta la fiecare cuvant scris
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: DK, DTW1, DTW, DTW2, DK., .DK.
Parte 2:
Triburi: NiP, NiP A, NiP B, NiP C, NiP E

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221
Tabăra 2: 32
Diferență: 189

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,950,725
Tabăra 2: 264,347
Diferență: 1,686,378

chart
 
Scor reacție
0
lasati-l pe nusha, el este ca Borcea...amandoi folosesc aceasta fraza: "lasati-ne sa ne pregatim de champions league"!

2 intrebari nusha...si anume:

Acum ca e posibil sa pierzi lumea 70, stai pe harta pana la ultimul sat ?! sau vei zice : "eu nu am mai jucat de cateva luni, nu stiu ce sa intamplat!" ?!
 
Scor reacție
0
https://prnt.sc/pbi6kc

Ba elite, sa inteleg ca nici pe speciala nu mai joci ? E a 2 a oara cand fugi asa, parca chemasei dt ul, roma, gentle si pe cine mai ziceai tu pe acolo prin “tribul” ala al tau.

Astept un raspuns oficial din partea ta avand in vedere ca ai lansat provocarea si acum cauti steguletul alb
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
lasati-l pe nusha, el este ca Borcea...amandoi folosesc aceasta fraza: "lasati-ne sa ne pregatim de champions league"!

2 intrebari nusha...si anume:

Acum ca e posibil sa pierzi lumea 70, stai pe harta pana la ultimul sat ?! sau vei zice : "eu nu am mai jucat de cateva luni, nu stiu ce sa intamplat!" ?!

Mondialule...multi de pe la noi au jucat cu tine. Avem prieteni comuni in DT unde eu am ajutat ori de cate ori am fost chemat. Toti mi-au zis ca aveau o parere buna despre tine dar s-a defectat o siguranta si ai luat-o razna. Ma refer aici strict la ceea ce postezi despre mine si echipa noastra. Bun...
Aveti avantaj si ati avut inca de la inceput. Nu va zice nimeni ca nu ati avut aportul vostru, ma refer aici la DK, la castigarea acestei lumi. Dar repet, si poate o sa inteleaga toata lumea asta, ca DK, fara un trib care sa ii protejeze prin diplomatie sau defensiva, nu poate emite pretentii nici macar in fata unui trib de mana a doua. Nu sunt arogant sau sa delirez. Exact asta este.
DTW v-au oferit stabilitate in nord. Au scos din joc toate triburile ce au fost in K45 si au inaintat pe repede inainte. Sprijinindu-va in mod constant ati avut zeci de sate asigurate de ei. Nu zic ca nu este normal...dar prea puneti totul pe numele DK cand realizarile voastre privind castigarea acestei lumi sunt minime in comparatie cu ceea ce a facut DTW.
In concluzie, vroiam sa va spun, ca nimic din ceea ce expuneti negativ despre mine pe aici nu este adevarat. Am evitat sa mai postez pentru ca nu am cu cine discuta normal. hywyk si muppets spun ca delirez, ca aberez, ca mint, ca fac numai lucruri negative :)) Pai daca jocul meu, daca tot ce am facut este privit in mod negativ de catre voi, cred ca aveti tot tribul vostru identic cu mine si automat va jigniti singuri. Cunoasteti jocul de echipa...cunoasteti activitatea importanta pe granita, relatiile de joc, actiunile si tot ce tine de jocul asta. Daca faceam ceva sau spuneam ceva nelalocul lui recunosteam ca am vb prostii sau ca am gresit.
Si inca o chestie...atacurile la familie ce au venit din partea membrilor DK asupra mea cum se pot cataloga? Sunt atacuri onorabile din punctul vostru de vedere ? De ce nu spuneti de muppets tot ce spuneti despre mine ? Sau despre altii care la fel au implicat si au jignit familiile aici.
Nu ca m-ar deranja in mod special, ca vin cuvintele astea de la niste dezaxati care nu au o treaba cu viata sociala, care traiesc numai in jocul asta. Aveti cel mai simplu exemplu actiunea din ziua de Paste, in dimineata aceea, la ora 5-6, el lansa atacuri asupra jucatorilor nostri. Nu zic ca nu e normal sa lanseze atacuri...dar totusi, era ziua de Paste, lumea dormea, lumea sarbatorise alaturi de familii sau erau plecati in concedii. Cine era pe joc si nu avea niciun fel de actiune in aceasta zi ? Bun...lasam si asta deoparte. Inca ceva si termin.
E de datoria lui cavalerul sa va apere, sa va indrume, sa va ajute, sa va tina sitere si toate cele daca are timp, pentru ca este lider. Daca vine un atac din partea cuiva asupra echipei DK aici pe extern, automat el are reactie si se implica sa apere echipa prin orice mijloace. Asta face un lider...nu?
Exact astea le-am facut si eu mereu si mereu doar ca sunt privite de catre voi ca actiuni negative. Pai va contraziceti singuri cand ma acuzati de ceva. Eu nu mint, eu nu tradez, eu nu fur, eu nu evit, eu nu fac multe din ceea ce expuneti pe aici. Sunt baietii din echipa noastra care stiu viata mea in mare parte si va pot confirma toti exact ce va explic eu aici.
Referitor la numele de pe extern de aici...Nusha...este un dj am inteles. Contul era al unei prietene vechi de pe ro22 care acum nu mai joaca. Eu l-am folosit cand mi se dadea ban pe userul meu. Pentru ca pentru un cuvant de genul "potarniche" am fost blocat 60 zile fiind considerat jignire sau cuvant cu tenta jignitoare. De aia nici nu iti mai arde sa mai intri pe aici ca sa postezi ca apar fel si fel de reguli si norme de care noi nu stim si DEX-ul pentru multi este intr-o continua analiza tehnica si unele cuvinte isi gasesc doar pentru unii un anumit inteles.
Sa incheiem...da. Luam bataie...DTW si-a facut treaba exemplar, ii felicitam. Stim ce munca au dus acolo. La fel si pe voi...dar doar in mica parte. Ramanem sa jucam...atat cat se poate. Timpul ne este limitat multora de foarte multa vreme. La fel cum si de la voi s-au lasat din cauza ca nu au timp, sau ca nu mai vor din terte motive, asa si la noi sunt probleme cu timpul...ca in orice echipa.
Ce sa zic...spor la treaba toata lumea !
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
https://prnt.sc/pbi6kc

Ba elite, sa inteleg ca nici pe speciala nu mai joci ? E a 2 a oara cand fugi asa, parca chemasei dt ul, roma, gentle si pe cine mai ziceai tu pe acolo prin “tribul” ala al tau.

Astept un raspuns oficial din partea ta avand in vedere ca ai lansat provocarea si acum cauti steguletul alb

Te rog eu frumos sa incetezi sa incerci sa mai atragi atentia cuiva prin diverse postari sau mesaje.
Tu nu meriti nici cat negru sub unghie atentie...nu ai o logica, nu ai o gandire normala. Esti in lumea ta...ramai acolo.
 
Scor reacție
0
"Ma refer aici strict la ceea ce postezi despre mine si echipa noastra. "

eu decat despre tine am postat, de ceilalti nu am zis nimic.
 
Sus