Discutii libere L70 !

Black is Back

member
Scor reacție
1
Voi pe la cat incepeti sa va certati ? Sau nu se mai cearta nimeni pe aici? Toti stiti alfabetul surdo-mut? Cred ca va certati in liniste ,altfel nu-mi explic de ce este tacerea asta mormantala!!!
 

DeletedUser46957

Nu breee. Stai sa se descopere care cu care. Ca momentan prostovanu de mine ma uit ca vitelu la poarta noua la membrii din triburi. Ca io nu mai știu care cu ce cont a întrat pe 70 :(((
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Pana se descopera astia ...... Mai trece o Apocalipsa . Anul asta au fost deja 2 si mai astept vreo 3. Eu in viata asta ,astept Apocalipsa. Nimic altceva . Atat m-au ingrozit astia cu The End, incat il astept cu nerabdare .Voi ce-o sa faceti la FINISH?
Cum este bre posibil sa nu stii cu ce cont ai intrat? Vezi si tu pe care ai pp-uri mai multe. steaguri mai multe ,etc. Ceva mai mult. Asa ca sa te ajut, s anu te mai zgaiesti la astia de prin triburi . Stii, nu e frumos sa te uiti peste gard decat daca se dezbraca cumatra ....hahaha
Ce bine de mine! Mi le-au banat astia pe toate si nu ma incurc la conectare . Am ajuns sa am mai multe abonamente la telekom decat conturi pe triburi !! Ceva surprinzator .Pentru mine. Pe vremuri ,aveam o singura cartela de orange si sute de conturi . Daca cineva ma acuza ca am conturi suport ,se minte singur : NU MAI AM BAH ....hahaha
 

DeletedUser46957

Bre. În legătură cu Endurile astea nu prea am io griji. Ca la zilele mele nu le mai apuc. Ca io am prins și Endu Stalin (Dej) și Endu Ceaușescu inclusiv Endu Iliescu în rest alte conturi nu mai am (nici măcar la Banca) De uitat ma uit( ca la vârsta mea cu atâta am mai rămas)
 

DeletedUser46957

Bai fraților. Dar chiar toți greii întra pe lumea asta? Ce dracu v-ați vorbit? Alta nu gaseati?
Am asa o presimțire ca l70 va rămâne în analele jocului va fi ceva epic curios cine mai apare. Gentlmenii? Sunt tare curios hmmbine ca maniaci sunt ocupați pe 69
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
giphy.gif
 

DeletedUser49158

Ce să urci u desculțe...cum ai făcut pe 64.....dp 3 săptămâni erai pa și te dă-i jucător

tu habar n-ai sa vorbesti si te iei cu mine? nici n-am jucat pe 64 intram la 2 zile,unde am jucat serios s-a vazut :) iti arat ce jucator sunt pe lumea asta :))
 
Sus