Discutii libere L71 !

DeletedUser44336

Salutare :p

Se pare ca Roma deja a castigat lumea ;(
Lumea 70 pare mai interesanta. DK, DTW, BA, altceva, nu prea se stia de la inceput cine bate. :p
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Atâtea triburi cu academii și academii la academii, eu nu am văzut de când joc triburile :)))))))) pe o lume cu 4continente,
WTF :))))
 

DeletedUser46957

De ce te miri domnia ta.?ca io in prostia mea ma gadi asa:universitatiile alea vor costa muuuult.si resurse si armie.1 armie sa aperi universitatea 2 sa aperi satucurile .apai nu tre sa ai niscai iobagi sa se sacrifice pentru patrie ?cu res si armie cat or pute ?no?si Boierii doar sa fie pregatiti de the end !NO?

Si amu ma gandesc io ce de mutari de trib or sa fieee .amu sa vezi tradari si sifoane ca si prostimea .deh vorba veche prosti prosti da multi.pana amu hop ii luai satucu ,mai adaugai unu la numar si hopa in top 3 amu ce sa faci cu el sa-l aperi si pe cela ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4270

Atâtea triburi cu academii și academii la academii, eu nu am văzut de când joc triburile :)))))))) pe o lume cu 4continente,
WTF :))))

Triburi panflet, supporti cat incape si calitate 0

Triburile anu 2019.. admini ar trebui sa ieie masuri.
 

DeletedUser46957

AlianţăNoua Generatie
InamicTara Romaneasca
Moldova
RENZ
RENZ 2
BANATUL
RENZ 3
SCITII1
ROMANIA
Transnistria
TitluV-ati ars!!!Startastăzi la ora 12:41:14Sfârşit---Durată0:33:08Subiect de discuţii forumExplicaţieDeoarece ati invadat Continent 45, pamantul nostru natal
unde au trait mosii si stramosii nostri,
unde caii poarta stapanii ca vantul si ca gandul,
unde scoala vietii se invata dor in primii 7 ani ,
iar UNVERSITATEA este deja in sangele aprigilor nostri CAVALERI

noi, toate sufletele din ROMANIA

AM DECIS SA INTRAM IN RAZBOI cu voi

Asadar LA LUPTA ``TOVARASI`` :)

Acestea fiind spuse:
Acceptați, domnule intemeietor al NG , înaltele mele considerațiuni.
 

DeletedUser46957

Pe bune ?chiar nu va e jena de declaratia asta?ca a-ti declarat razboi in conditiile in care 50%din voi abea au trupele din misiuni ,mai veniti si cu texte de preadolescent .mama mea.chiar merita sa continui pe lumea asta .parol
 
Sus