Discutii libere L72 !

urssmircea

member
Scor reacție
1
maestru shaolin ?

11111.jpeg
 
Scor reacție
0
Kill daca tot sunteti academia noastra de ce nu va schimbati numele?..vreti sa va bag la interne? Spartacus, una de jale te rog!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Aia cu “noi atacam, ei se apara ....” si mai era hitu ala “dupa ce intra marsor la noi alaturi de inca 3-4, lumea ii castigata” o gramada de piese frumoase :) scoate spartuculus numai hit dupa hit
 

DeletedUser48449

Va cred ca sunteti pe 1 si dubli ca noi dar lasati arogantele astea pre mature ca inca nu am inceput sa ne batem cum trebe.

Sa nu faceti ca Zig cand eram harta cu noi ziceau ca de aia castigam cand au avut harta in favoarea lor au inceput cu arogante de 2 leí tot asa au pierdut.

Va urez succes ficiori
 
Scor reacție
0
Aia cu “noi atacam, ei se apara ....” si mai era hitu ala “dupa ce intra marsor la noi alaturi de inca 3-4, lumea ii castigata” o gramada de piese frumoase :) scoate spartuculus numai hit dupa hit


Ba eu sunt ala cu noi atacam ei se apara..in loc sa te iei de ei..tot cu mine ai ce ai...uadafac..spartanus era cu alte dracii cu ne batem cu roma batem pe toata lumea..in fine..de ce nu si pun nume ca al nostru ca tot is academie?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Va cred ca sunteti pe 1 si dubli ca noi dar lasati arogantele astea pre mature ca inca nu am inceput sa ne batem cum trebe.

Sa nu faceti ca Zig cand eram harta cu noi ziceau ca de aia castigam cand au avut harta in favoarea lor au inceput cu arogante de 2 leí tot asa au pierdut.

Va urez succes ficiori

singurul "pre matur" de aici cred ca se stie cine este dar asta nu inseamna ca o sa te menajeze cineva :) putem sa pierdem 5 luni vs echipa aia, tot nu sunteti pe plus, am incetat sa mai numar pe cate lumi v-am intalnit si singurele amintiri despre voi pe acolo le gasesc la istoric (un fel de sectiune pentreu cei cazuti la datorie)

http://prntscr.com/pitpoh

toate lumile tale au fost pierdute :| chiar trebuie mereu sa comenteze cei care sunt anti talent la joculetu asta dificil ? in fine ... esti la 50 ore de orice granita, inteleg de unde si curajul asta ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser41586

Va cred ca sunteti pe 1 si dubli ca noi dar lasati arogantele astea pre mature ca inca nu am inceput sa ne batem cum trebe.

Sa nu faceti ca Zig cand eram harta cu noi ziceau ca de aia castigam cand au avut harta in favoarea lor au inceput cu arogante de 2 leí tot asa au pierdut.

Va urez succes ficiori

Ursule, ăstuia ii trebuie un botez. :rolleyes:
 

DeletedUser4270

toate lumile tale au fost pierdute :| chiar trebuie mereu sa comenteze cei care sunt anti talent la joculetu asta dificil ? in fine ... esti la 50 ore de orice granita, inteleg de unde si curajul asta ;)

Da, au fost pierdute:) le-as fi putut castiga dar Eu am si motive personale plus ca Imi place startu mai mult ca late-ul. Sa ajuns sa se castige o lume in cateva luni iar restu de zile iei interne si va atacati intre voi sa luati realizarile, nice! Ar trebui sa deschida mai rar lumile noi

Da boss, o sa ajung si in granita ai rabdare ca acuma o sap aveam 1 sat :)

Timpu le rezolva pe toate ;)
 

DeletedUser4270

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
green.png
006 * Oh, (437|516) K54 2,701 Barbar AladinIBZ [kill] 2019-10-11 02:44:19 Zig
green.png
005 * Gun who? (437|517) K54 2,105 Barbar AladinIBZ [kill] 2019-10-09 19:44:20 Zig
green.png
004 * run through (433|509) K54 1,344 Beurebista Dacul [KMK] AladinIBZ [kill] 2019-10-07 23:35:51
green.png
003 * come through (436|527) K54 1,948 CaT aLIn [Dwn] AladinIBZ [kill] 2019-10-06 07:00:22 Zig
green.png
002 * one two (436|528) K54 2,230 olaev [Zig] AladinIBZ [kill] 2019-10-05 07:22:10 Zig
green.png
001 * One two (439|516) K54 2,269 Lord geo9308 AladinIBZ [kill] 2019-10-04 07:03:03

Asa e ma varule cine rade ultimu, am apucat doar 4 ca ati disparut, vam rupt KILL fashu. Sper ca ai invatat ceva din lectia asta :D

Cine rade la urma....ști cum zic?:oops:
 
Sus