Discutii libere L72 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mai băiețaș, ai și tu niste pp-uri și te crezi Bruce Lee, ai sa vezi cine rade la urma, au mai ras și alții și crede-mă că nu eu plâng la urma de obicei.

În o zi
Cel mai bun rezultat realizat într-o singură zi (0:00:00 până la 23:59:59)

Vedere:
Punctajul meu actual: 469.835
Acesta este un nou record personal! (Lista celor mai buni se va actualiza la sfârșitul zilei)

Loc Nume Trib Punctaj Data
83 AladinIBZ
142761_thumb
kill 160.681 12.10.2019
Loc:

Succes, las că îți vine ție randul, până atunci stai jos, ai nota 3
P.s. se termina și aroganta cu PP curand
Vezi că Spartacus ia mai multe interne decât sau luat din zig sate, până acum statistica este pe dos, Spartacus va inobileaza pe toti
 

DeletedUser4270

Nu te mai imbata cu apa rece ca esti in Glory nu in Zig ca nu mai exista. 4 sate luate si intro sap ati disparut. Hocus Pocus :D asta ca sati masori cuvintele data viitoare si sa nu mai bati campi. Copil cu probleme ce esti.

Te inteleg de unde iti vine si curaju daca esti in tribu de pe locu 1 si mult mai mare ca noi, asa ati fost cand nea tradat NG si ce ati facut? Ati fugiti in Glory :)

Nu mai vorbi de pp ca prima sap doar Spider cumpara asa de rapid era:)) nam bagat nici pe sfert cat sti bagat voi sau Glory

Stim unde ne gasim pe harta din fericire :D
Tu farmeaza acolo linistit. Ai un os
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Da, au fost pierdute:) le-as fi putut castiga dar Eu am si motive personale plus ca Imi place startu mai mult ca late-ul. Sa ajuns sa se castige o lume in cateva luni iar restu de zile iei interne si va atacati intre voi sa luati realizarile, nice! Ar trebui sa deschida mai rar lumile noi

Da boss, o sa ajung si in granita ai rabdare ca acuma o sap aveam 1 sat :)

Timpu le rezolva pe toate ;)


le castigai daca erai in tribu care a terminat lumea dupa ce ai disparut tu dar nici asta nu prea a fost sa fie, doar sa a intrai la tribu castigator din mila altora... in start normal ca este usor daca bagi ppuri si ai inca 5-10 contulete care sa creasca pentru tine, practic nu ai nevoie de prea mult creieras sa joci in start, in late ii nasol ca sunt de facut splituri, atacuri coordonate, etc si nu ii pentru oricine ... ii ok, m-am lamurit cu tine

daca nu esti cu late, de ce vorbesti pe aici despre chestii care se intampla in late ? ti am zis ca esti la 50 ore, doar in late ne putem intalni, dar o sa las niste mesaje sa rezolv de niste sate langa tine ca sa facem treaba in start, rezultatul oricum este acelasi
 

DeletedUser4270

le castigai daca erai in tribu care a terminat lumea dupa ce ai disparut tu dar nici asta nu prea a fost sa fie, doar sa a intrai la tribu castigator din mila altora... in start normal ca este usor daca bagi ppuri si ai inca 5-10 contulete care sa creasca pentru tine, practic nu ai nevoie de prea mult creieras sa joci in start, in late ii nasol ca sunt de facut splituri, atacuri coordonate, etc si nu ii pentru oricine ... ii ok, m-am lamurit cu tine

daca nu esti cu late, de ce vorbesti pe aici despre chestii care se intampla in late ? ti am zis ca esti la 50 ore, doar in late ne putem intalni, dar o sa las niste mesaje sa rezolv de niste sate langa tine ca sa facem treaba in start, rezultatul oricum este acelasi

Eu nu joc cu conturi support, co player sau scripturi ca multi alti din top.

Sti ce insemna sa iei 30 de sate intro zi de unu singur? Coordonare.

Imi dau seama ce mult sti jocu asta dupa ce te duce capu sa scri. Te invit langa mine si mai lasa vorba.

Nu plec nici unde prea curand stai linistit:D
 

DeletedUser49366

Sti ce insemna sa iei 30 de sate intro zi de unu singur? Coordonare.

I
te referi pe lumea asta?
https://ro.twstats.com/ro66/index.php?page=player&mode=conquers&id=743607426&type=gain&pn=-1


ce istorie ..ai luat barbare la greu...ai tradat ai luat sate moka stiind ca sunt goale ca doar oamenii au dormit linistit ca era zona albastra ..probabil deff pe granita....si ce sa vezi la numai 5 zile ai fost out

https://ro.twstats.com/ro66/index.php?page=player&mode=conquers&id=743607426&type=lose&pn=-1



asta ne spune twstats despre tine...si inca ceva zig nu a disparut in nici un caz din cauza voastra sau al altui trib pur si simplu nu se mergea pe aceeasi unda pe care se incepuse si dupa iesirea a 5 jucatori s-a produs efectul domino care a dus la disparitia zigului..in nici un caz tu sau alt trib

PS:nici nu stiu dc m-am obosit sa iti caut istoria..dar m-a uimit cand ai zis 30 sate intr.o zi:)))

SFAT:Setari/cont/stergere contul/pass+enter si vezi daca merge ca am auzit ca iti da sate moka
 

DeletedUser4270

Nu mam referit la nici una, tu te-ai dat in fapt si ai pus lumea aia exemplu din care nai inteles nimica. 30 sate/zi implica curatari, trenuri, anti split si alte chesti tresti pe care tu nu le poti numi ca experienta personala. Asta se numeste coordonare. Pe l1 am lasat mii de atacuri si am coordonat zici de mii.

Informeazate mai bine panfletule ca bati campi si tu.

Legat de Zig vam pisat in freza pe unde vam prins l60 l66 l72 si inca va subestimati dusmanu.. eu ma bucur ca ma credeti prost.

Sunteti o adunatura de copii cu probleme incapabili sa va recunoasteti propile greseli si pícati intro penibilitate mai mare ca voi.

Daca vreti sa aveti success pe jocu asta fiti realisti si nu mai bateti campi ca de aia rad destepti de voi:D ca va vorbeste gura fara cap.

Zig si NG o fost desfintati de KILL.

Am incheiat orice dialog cu Zig, nu mai existati.

Atat va duce capu.
 

DeletedUser49366

nici nu ma consider zig in primul rand am intrat pt altcineva in tribu ala...in plus nici nu existi pe lumea1 asa ca nu te mai lauda oricum ne vedem pe harta ca aici eti primu la dat din gura cu spartan in frunte:))
 

DeletedUser4270

Nu cauti unde trebe. Ca nu zici rau de vedem pe harta. Puneti centru ca decolam :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Eu nu joc cu conturi support, co player sau scripturi ca multi alti din top.

Sti ce insemna sa iei 30 de sate intro zi de unu singur? Coordonare.

Imi dau seama ce mult sti jocu asta dupa ce te duce capu sa scri. Te invit langa mine si mai lasa vorba.

Nu plec nici unde prea curand stai linistit:D


http://prntscr.com/pjn9zk


:))))) 30 ? nu jucam asa jos boss .... hai ca vin langa tine :D sa iti aduci aminte de treaba asta cu "nu plec prea curand" parca vad ca se duce pe pluta killu si incepeti sa urlati pe aici "manevre, manevre" :D

ash-throwing-pokeball-2.jpg
 

DeletedUser37773

tack35 oct 15, 22:02
Sat: [coord]514|527[/coord]
Nivel zid: 18
Adeziune: 100


[command]attack[/command] Spadă [coord]519|526[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 23:54:53:957 [player]COSMIN.FR[/player]
[command]attack[/command] GN [coord]511|528[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 23:55:31:785 [player]COSMIN.FR[/player]
[command]attack[/command] GN [coord]511|528[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 23:55:31:885 [player]COSMIN.FR[/player]

tack35 oct 15, 22:07
primul atc nu e spada, e cu berbeci sigur,credeam ca e fake...dar dupa ce i-am dat mesaj a trimis nobilii...

Ursu*e*Dulce oct 15, 22:31
pentru luare de barbar in k55

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
green.png
Buba:) (517|524) K55 615 melania79 [S-E] tack35 [4GLORY] 2019-10-08 23:46:04

Asa ceva...waw, nici acum 11 ani cind am inceput nu-mi puteam imagina ca jucatori care vor sa cistige o lume ..."scopul scuza mijloacele"...urit la ce s-a ajuns pe aici...

Am intrat in tribul asta la "recomandarea" unor prieteni , dar oricum am cofirmarea ca niciodata nu le-ai vazut pe toate:p

PS:
Poate ca nu stateam mult pe lumea asta dar acum sunt motivat sa vedem fiecare ce poate!!
O sa merg la margine si mai este timp pentru toate pe aici,un trib care vrea un jucator motivat sunt sigur ca o sa gasesc!
 

DeletedUser37773

Acum am verificat,banuiala se confirma, se practica "furtul" de sate ,inca unui fost coleg i-a fost sterpelit satul azi...:D

illustrious oct 15, 12:07
Am nevoie de sprijin .
Atacuri cu nobil de la un coleg ?

Sat: [coord]518|554[/coord]
Nivel zid:
Adeziune:

Apărător:

[command]attack[/command] Spionează, Nenicule (521|553) , K55 [coord]521|553[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 12:18:03:092 [player]Dasher*e*Dulce[/player]
[command]attack[/command] GN, Mouji (524|550) , K55 [coord]524|550[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 16:01:20:502 [player]Dasher*e*Dulce[/player]
[command]attack[/command] GN [coord]524|550[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 16:01:20:602 [player]Dasher*e*Dulce[/player]
[command]attack[/command] GN [coord]524|550[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 16:01:20:702 [player]Dasher*e*Dulce[/player]
[command]attack[/command] GN [coord]524|550[/coord] --> Ora de sosire: oct 15, 2019 16:01:20:802 [player]Dasher*e*Dulce[/player]


Mukltumesc.

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
green.png
ILLUSTRIOUS 01 (517|554) K55 363 ilinca [end.] illustrious [4GLORY] 2019-10-06 10:10:37

Mari oameni! Mari jucatori!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sunt profund emotionat, esti prima interna care iese pe extern cu lacrimi in ochi, dar oricum am cofirmarea ca niciodata nu le-ai vazut pe toate:p


1 - illustrious a primit tinta la organizat si din "greseala" a trimis pe un coleg de-al nostru din granita
*acuma tu jucator profi, daca dai tinte frumos iar 1 strica atacurile la inca 3-4 oameni o sa il feliciti ? probabil ii oferi si o interna ca nah ...

2 - https://prnt.sc/pficv1
* 4GLORY - Ursu*e*Dulce în data de 06.10.2019 la ora 00:41Citat Prelucrare
minimul nu este facut + targetul pentru atac nu este atins... interna

nu stiu cum sa iti spun dar ti-am oferit niste indicatii si timp de o saptamana trebuiau sa fie indeplinite, nu au fost si trebuia de atunci sa te postez la interne dar a trebuit sa amanam :) pe cand aveai tu cioatele alea de trupe ofensive, cred ca deja terminasem fullu deff si asteptam baza ca sa fac 2k grei :X


nah ca am ajuns sa dau explicatii pe extern internelor ... dumnezoo , unde ii leul albastru ? te pun in legatura cu el pentru o invitatie cand se deschide 73
 

DeletedUser4270

Ramane de vazut, eu oricum stau sa ma bat cu
http://prntscr.com/pjn9zk


:))))) 30 ? nu jucam asa jos boss .... hai ca vin langa tine :D sa iti aduci aminte de treaba asta cu "nu plec prea curand" parca vad ca se duce pe pluta killu si incepeti sa urlati pe aici "manevre, manevre" :D

ash-throwing-pokeball-2.jpg

Asa e cand esti in superioritate numerica iti uti gradele :)

Atat de umfli in pene de zici ca glory va castiga lumea :))
 

DeletedUser37773

:)))
Nu stiu unde ai vazut tu ca eu as avea lacrimi in ochi....:))
Am vrut doar sa vada lumea ce corect joaca lupul,pardon ursul moralist :p
cu ramasitele astea uite ce frumos arata raportul :p
https://ro72.triburile.ro/public_report/775d25ec0e19107943ac47918db44fff

Oricum nu te mai chinui sa dai explicatii ca nu te mai crede nimeni si pe mine chiar nu ma intereseaza.
Cu asa coducatori jocul asta devine pacalici!
Interna am ajuns pentru ca am fost naiv si asta sa intimplat foarte rar pe jocul asta.
Despre voi oricum nu stiam nimic si faptul ca am vazut alti jucatori aici care ii stiu ca sunt seriosi am crezut ca e destul ca sa fie un trib serios,dar......
Daca tu asa vrei sa cistigi cu Interne si sate moca...sa ai bafta :p
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
am zis eu asta ? am intrat sa jucam, atata tot :) daca pierdem, am jucat la pp.. daca o sa castigam, asa am vrut :) simplu
Ramane de vazut, eu oricum stau sa ma bat cu


Asa e cand esti in superioritate numerica iti uti gradele :)

Atat de umfli in pene de zici ca glory va castiga lumea :))



am zis eu asta ? am intrat sa jucam, atata tot :) daca pierdem, am jucat la pp.. daca o sa castigam, asa am vrut :) simplu

dar asteapta acolo cuminte, la noapte pleaca dronele si in 2 zile lasati tot sitter la charli "spliterul" cum ii spuneti pe acolo

https://ro.twstats.com/ro68/index.php?page=player&mode=conquers&id=1611778&type=&pn=-1


:)))
Nu stiu unde ai vazut tu ca eu as avea lacrimi in ochi....:))
Am vrut doar sa vada lumea ce corect joaca lupul,pardon ursul moralist :p
cu ramasitele astea uite ce frumos arata raportul :p
https://ro72.triburile.ro/public_report/775d25ec0e19107943ac47918db44fff

Oricum nu te mai chinui sa dai explicatii ca nu te mai crede nimeni si pe mine chiar nu ma intereseaza.
Cu asa coducatori jocul asta devine pacalici!
Interna am ajuns pentru ca am fost naiv si asta sa intimplat foarte rar pe jocul asta.
Despre voi oricum nu stiam nimic si faptul ca am vazut alti jucatori aici care ii stiu ca sunt seriosi am crezut ca e destul ca sa fie un trib serios,dar......
Daca tu asa vrei sa cistigi cu Interne si sate moca...sa ai bafta :p


chiar nu imi pasa parerea ta si ce ai tu de spus, eu ti-am dat invitatie cand ai cerut si dupa ti-am zis ce este de facut pentru a ramane, avand in vedere ca nu ai putut sa faci acele chestii impuse, care normal la 2k puncte le aveau oamenii capabili este strict problema ta :) uite aici, aladin te poate lua cu el pe covoras si sa te transfere in kill, acolo sunt mai multi pe stilul tau
 

DeletedUser4270

Modestule:)) si noi la fel am intrat. O sa fiu eu sitter daca e nevoie am vacanta sa stau 24/7 sa ma bat cu voi cu alte cuvinte o sa aveti viata grea.

Voi de la mine no sa luati sate panai hau! chiar ca provoc sa vad sa vedem daca imi puteti lua 1 sat.
 

DeletedUser41586

Modestule:)) si noi la fel am intrat. O sa fiu eu sitter daca e nevoie am vacanta sa stau 24/7 sa ma bat cu voi cu alte cuvinte o sa aveti viata grea.

Voi de la mine no sa luati sate panai hau! chiar ca provoc sa vad sa vedem daca imi puteti lua 1 sat.


:eek: mă ți-e rău?
 
Sus