Discutii libere L72 !

DeletedUser41586

Mai trancanesti mult ? Impaca-te cu ideea ca dai esec dupa esec, precum ne-ai obisnuit. :) Razboaiele nu se castiga doar innobiland. :p
 

DeletedUser41586

Daca ai contul din 2008 si joci la fel ca si vecinul meu de la 4 care s-a apucat de joc ieri, esti bine. Am si eu cont mai vechi, ce conteaza. Lasa plansul, sau ții rău??
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
maaa aladine :))) toata lumea ii recrutabila, inclusiv tu, trebuie doar sa lansez invitatia:) nu mai pronunta numele tribului nostru te rog frumos, daca ai de discutat ceva sa o faci pe harta, iti urez succes si cat mai mult deff sa faci pe satucele alea frumusele (se anunta iarna grea, asta daca prinzi iarna)
 

DeletedUser4270

maaa aladine :))) toata lumea ii recrutabila, inclusiv tu, trebuie doar sa lansez invitatia:) nu mai pronunta numele tribului nostru te rog frumos, daca ai de discutat ceva sa o faci pe harta, iti urez succes si cat mai mult deff sa faci pe satucele alea frumusele (se anunta iarna grea, asta daca prinzi iarna)

Din punctu tau de vedere, fiecare avem pareri diferite:)
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Unde-s aia cu #farapenali ? Aia care tipa mai tare ca nu sunt ,de fapt ei o comit cel mai grav . Asa si pe joc, aia care zic ca nu fac manevre, aia sunt cei mai penali . Sa tipi in gura mare FARA PENALI si Livake sa fie mic copil pe langa penalitatea astuia !
Care nu a facut manevre pe joc ? Cinstit e ala care recunoaste ....hahaha
 

DeletedUser49420

Aladine,te-ai pregatit sa ii tradezi pe NWO si pe lumea asta cum ai facut pe 65 ?Zi-le la baieti sa iti bage def,ca tu nu ai deloc si dupa ataca aliatii,ca asa e stilul tau.
Iti mai aduci aminte,erai in GN si te-au blindat aia pe granite,apoi dupa ce ai facut tren,ai dat noapte ca hotii pe ei!.Apoi la fel le-ai facut si la NWO,cand ai fugit in Equilli!Am pus pariu ca si aici tradezi!Nu ma face sa pierd pariul!:))
 
Sus