Discutii libere L73

Deleted User - 743717000

Ai fost plecat si pe 61, si pe 64 si pe 67? Dar ce coincidenta.
Culmea, pe sittere am stat eu, nu tu. Inclusiv cand au iesit din United, tot eu eram pe sittere in mijlocul lor, tu absent.

Tu cu 10 clase peste mine esti doar la injuraturi, in rest esti absent.

Vorbești din amintiri neplăcute băiat cred,61 ți-am zis,64 n-am jucat de când s-au lăsat toți,iar 67 am fost in top 20 pe tot parcursul lumii și doar eu cu aleku,pepsi și teslaru am stat pe sittere la organizate și am jucat pana la sfârșit când am lăsat satele in fame..tu cred că ai jucat pe alta lume nu pe 67:))))
 

Deleted User - 743717000

Nu l-a chemat pe unnamed?
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Vezi atașament 2543

Salut Sorin va mai doare fundul de pe 53?:))) O sa va doara forever oricum
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Vorbești din amintiri neplăcute băiat cred,61 ți-am zis,64 n-am jucat de când s-au lăsat toți,iar 67 am fost in top 20 pe tot parcursul lumii și doar eu cu aleku,pepsi și teslaru am stat pe sittere la organizate și am jucat pana la sfârșit când am lăsat satele in fame..tu cred că ai jucat pe alta lume nu pe 67:))))
Dupa cum am zis, 61 si 64 absent total, nu ai idee despre ce vorbesti. 67 ai jucat de ai rupt cat am fost in acelasi trib... adica nimic. Ati reusit sa spargeti tribul devreme.

Tu esti numai minciuni si injuraturi, in rest nimic.
 

Deleted User - 743717000

Dupa cum am zis, 61 si 64 absent total, nu ai idee despre ce vorbesti. 67 ai jucat de ai rupt cat am fost in acelasi trib... adica nimic. Ati reusit sa spargeti tribul devreme.

Tu esti numai minciuni si injuraturi, in rest nimic.

Cat a dat fame pe noi nu te am văzut pe un sitter:)) erai sub plapumă,ți-am dat prea mult explicații și te dai la bârfă,eram sa zic că te-au luat green la ochi că vorbești urât de tribul care-ți dă trofeu dar oricum nu ai loc la final:))))
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Cat a dat fame pe noi nu te am văzut pe un sitter:)) erai sub plapumă,ți-am dat prea mult explicații și te dai la bârfă,eram sa zic că te-au luat green la ochi că vorbești urât de tribul care-ți dă trofeu dar oricum nu ai loc la final:))))
Eu zic intai sa te uiti cat am jucat pe 67. Dupa ce ati impartit tribul in 2 am si plecat, restul nu ma intereseaza. Acolo am intrat doar din politete pentru cativa de la voi.
Tu nu ai ce sa vorbesti de Green, acolo sunt oameni cu care te poti intelege. In gentle aproape toti care erau au plecat, majoritatea ati ramas sarlatanii si mincinosii.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Eu zic intai sa te uiti cat am jucat pe 67. Dupa ce ati impartit tribul in 2 am si plecat, restul nu ma intereseaza. Acolo am intrat doar din politete pentru cativa de la voi.
Tu nu ai ce sa vorbesti de Green, acolo sunt oameni cu care te poti intelege. In gentle aproape toti care erau au plecat, majoritatea ati ramas sarlatanii si mincinosii.

Scamatescu e sarlatan si mincinos
 

Deleted User - 743717000

Eu zic intai sa te uiti cat am jucat pe 67. Dupa ce ati impartit tribul in 2 am si plecat, restul nu ma intereseaza. Acolo am intrat doar din politete pentru cativa de la voi.
Tu nu ai ce sa vorbesti de Green, acolo sunt oameni cu care te poti intelege. In gentle aproape toti care erau au plecat, majoritatea ati ramas sarlatanii si mincinosii.

Pai până să se rupă tribul au fost organizatele:)) și erai sub plapumă, măcar avem o echipă nu sărim din floare-n floare ca voi:)) nu mai sari pentru green că loc nu-ți dă oricum magda ciumac iar cei pe care ii numești șarlatani ți-au dat ceea ce a fost primul și ultimul pe acest joc pentru tine:))) doar să facă cum au spus de la început după ce scot glory sa de-a backstab la nwo sa ai și tu un amarat de loc dar nu cred:)))
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Pai până să se rupă tribul au fost organizatele:)) și erai sub plapumă, măcar avem o echipă nu sărim din floare-n floare ca voi:)) nu mai sari pentru green că loc nu-ți dă oricum magda ciumac iar cei pe care ii numești șarlatani ți-au dat ceea ce a fost primul și ultimul pe acest joc pentru tine:))) doar să facă cum au spus de la început după ce scot glory sa de-a backstab la nwo sa ai și tu un amarat de loc dar nu cred:)))
Astept sa va vad echipa :)

Cu tine nici nu are rost, ai ramas cu frustrarile de acum cativa ani. Unii mai joaca si de placere, nu doar pentru loc.

Scamatescu e sarlatan si mincinos
Ai gresit persoana, nu cred ca te-ai mai vazut de ceva timp in oglinda.
 

Deleted User - 743717000

Astept sa va vad echipa :)

Cu tine nici nu are rost, ai ramas cu frustrarile de acum cativa ani. Unii mai joaca si de placere, nu doar pentru loc.


Ai gresit persoana, nu cred ca te-ai mai vazut de ceva timp in oglinda.

Cine se aseamănă se adună:)) stai in green că stai bine,ești un simplu pion nimic mai mult,daca pentru mine ești 0,1 pentru ei ești fix 0!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Dupa cum am zis, 61 si 64 absent total, nu ai idee despre ce vorbesti. 67 ai jucat de ai rupt cat am fost in acelasi trib... adica nimic. Ati reusit sa spargeti tribul devreme.

Tu esti numai minciuni si injuraturi, in rest nimic.
Tribul s-a rupt datorita unor jucatori care aveau figuri pe stomacul gol :D La final s-a vazut cine juca defapt. Adica putini. Restul...luase foc platforma lu botezatorul, a trebuit sa mai bage niste rami ca nu mai facea fata :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mah, eram si eu pe acolo pe 53...green si gentle...gentle ne-a dat backstabb ...inca mai aveti socoteli nerezolvate de atunci? :)))
 

DeletedUser47936

Anul asta am grija unde arunc petardele ca anul trecut le-am aruncat de au aterizat toate petardele pe lumea 73.
 

Deleted User - 743717000

Cand porti numele de iulian mafia nu stiu care dintre noi e mai incult :))))
 

DeletedUser46527

Tu din cauza tribului Green ești intr-o continua depresie :)) .. sărăcuțul Brăilean
 
Sus