Discutii libere L73

Black is Back

member
Scor reacție
1
Iar schimbara astia panoul de butoane al userului? Mi-au imbarligat culorile si nu mai stiu unde sa le gasesc . Voi v-ati uitat la ragalia asta de Prezidentiale ?! Atat s-au babardit astia intre ei incat am ajuns sa ma trezesc ca o sa am pe hartie in 24 fix pe aia 2 care mi-as fi dorit sa nu ii vad deloc . Bombardieru Tacut si Savanta de Videle . Am mers la primul tur cu intelepciunea ,adica eu ,declarat convins de STANGA l-am votat pe Paleologu .Asa am considerat eu , ca omuletul ala este ce mi-as dori eu sa carmuiasca tara asta . Nu aveam mari sperante ca o sa ajunga in turul 2 pentru ca nu e nimeni obligat sa gandeasca ca mine . Paluga aia de Barna a fost din start expus gresit ,Trebuia Dacian ( l-as fi votat chiar daca Paleologu este mai cult ca Dacian . In fine , ma trezesc ca o sa am de ales fix intre mutu si inculta care se pare ca nu e chiar atat de inculta incat joaca pe cartea cu miza cea mai mare . Pe Bombardieru asta Tacut care de 3 ani de zile sa chinuie sa demoleze Hydra Rosie ,chiar l-as fi votat in favoarea Savantei de Videle . Cel putin are prestanta de presedinte ,il mai ajuta la C.V si faptul ca mai stie si o alta limba decat romana .Apropo, mie nu-mi spala nimeni creierul cu propaganda pro sau contra ,ca nu e roman , ca e ciorditor de copii si ce mai este expsus naspa despre el . Nu frate, este roman la fel cum sunt si eu si la fel cum este si Florin Salam , chiar daca stramosii mei stiu sigur ca sunt dacii, ai lu' Salam indienii si ai Bombardierului ceva de Bundesliga .Chiar nu ma intereseaza chestia asta . Ba ,dar cand o femeie iti arunca manusa sa intri in ring cu ea ,tu n-ai sange in ooo sa urci si gasesti scuze penibile!!! Bah, nu e proasta, din moment ce ea te invita la o partida in fata romanilor . Ar fi iesit sigur show dar chiar mi-as dori sa ascult ce are de zis fiecare .Ca in campanie am vazut ce intalniri a avut Bombardierul Hydrei , doar cu membrii de partid si singurul discurs oferit era cu si despre Hydra Rosie . Gata cumetre, a cazut ,e la pamant , vino si zdrobeste-i capul , devino remarcat ca Sfantul Gheorghe care a ucis balaurul cand era ranit . Dar vino in fata noastra, a romanilor nu doar a membrilor de partid . Da cu ea de pamant , smulgei brosa si bagai-o in fund , da-o cu capul de pamant in asa fel incat sa creada barbatsu acasa ca au tavalit-o 10 negrii ( ba ,daca candidam eu !!!! ) Dar tu te ascunzi dupa si te crezi deasupra adversarului ! Gresit sa-ti subestimezi adversarul si il tratezi cu aroganta .Adica fix asa au pierdut astia tineri locul 2, printro politica extremista dusa la paroxism . Ca sa nu mai punem la socoteala faptul ca in turul 2 candidatul tanar devenea foarte incomod si ii sufla postul Bombardierului ! La cati Bombardieri am vazut pe facebook ....... Fapte, nu doar vorbele altora puse pe hartie si citite de pe biletel . Donez o cantitate de sange negru daca iti lipseste sangele din ooo sa te iei la tranta cu Savanta . Vine Universitatea din Bucuresti si Radio Zu sa-ti propuna o " cafteala " cu Savanta in Aula Magna si tu dai inapoi ? N-ai sange cumetre. Tu vrei sa conduci o tara si te temi de o femeie ?( Nu-s misogin dar in razboi nici femeile nu trebuiesc subestimate ) . Si crezi ca daca a luat doar 22% iesi sigur tot pe locul 1 la sfarsit pe 24 noiembrie ? Ce fraier esti ! 53% din totalul populatiei nu a iesit la vot si s-ar putea ca fix respingerea asta aroganta sa ii scoata la vot si sa te penalizeze aspru . Ca sa nu mai zic de faptul ca reportajul de la Rise Project contra celui care putea sa-ti fure presul de sub picioare ,troneaza cele mai sincere suspiciuni asupra ta !!

Hai Buna, ca am uitat sa va salut dar sincer nu dau voturi de mila sau pe principiul raului cel mai mic si cel mai mari . Pe 24 vroiam sa-mi trec eu propiul candidat ,al 3lea , pe Cainele Costel din B.D. . E mai destept decat ceilalti 2 dar in mod sigur dintre un fatalau si o proasta aleg prostia . Macar sa am ce ma distra urmatorii 5 ani . Sa nu-mi ajung vreodata sa-mi reprosez ca am votat un fatalau care se crede bombardier .
PieS: Daca sterge careva si ma baneaza crezand ca fac politica ,solicit sansa la duel .Interpretez eu rolul Savantei daca vreti ......hahaha Proasta proasta dar la bagat in corzi inainte ca el sa urce in ring . Si daca ma banati , va doresc din suflet si din inima sa o vedeti pe SAVANTA DE VIDELE 5 ANI LA COTRO ...hahaha Iar daca sterge-ti ma duc si dau acatiste la biserica sa stea 10 ....pwahahahahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Eu daca voi avea tripleti asa le pun numele...
Daca Savanta de Videle are sanse sa isi aseze fundu pe fotoliul de la Cotro sa stii ca si tu ai sporite sansele sa prinzi tripleti. Chiar cvadrupleti . Si la al 4lea sa nu ma uiti .Gicu sa il cheme si Mentosan ....hahaha
Dar sa fie primul ca sa faca misto de fratiorii lui mai mici ...pwahahahaha
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Daca Savanta de Videle are sanse sa isi aseze fundu pe fotoliul de la Cotro sa stii ca si tu ai sporite sansele sa prinzi tripleti. Chiar cvadrupleti . Si la al 4lea sa nu ma uiti .Gicu sa il cheme si Mentosan ....hahaha
Dar sa fie primul ca sa faca misto de fratiorii lui mai mici ...pwahahahaha

Gicu Mentosan ii pun numele...daca ajungi admin intre timp si daca se pot face trei albi si unu negru :oops:
 
Scor reacție
0
Si ce ai zis despre mine ? Ai spus doar ce ti-au spus oameni care joaca cu tine care delireaza nonstop despre toata lumea. Pai hai sa iesim la o bere, sa-ti arat si sa-ti explic cine sunt si pe urma sa-ti schimbi parerea despre mine diametral opus.


Dc m-ai blocat Florine?! Puteai raspude frumos la ce te-am intrebat...dar se pare ca las mai mare ca tine nu exista. Esti o nulitate .
 
Ultima editare:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
nu credeam ca esti asa egoista :confused:

Nici eu nu credeam ca tu ai un suflet atat de bun incat sa te afecteze ca eu nu vrea sa zic "noroc tuturor".De la tine aveam asteptari sa ma intelegi,negrule.Te-ai stricat si tu, te-ai manjit cu fair play si chestii destea nasoale :(
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Voi va dati seama ca astia care joaca Fazan si Numaratoarea sunt mai penibili decat Miss Videle ' 68 ? !! hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Si astia care cuceresc barbarii si internele sunt la fel de viteji precum Mister Ghinion care se teme de o muiere ! Mor cand ii aud pe-astia care se zic ca o " legitimeaza " . Dupa vorba lor ar trebui ca echipe precum Real,Barca,Chelsea ,Borusia,Manchester sa nu mai intree in teren cu echipe mici pentru ca le legitimeaza ,nu ? Arogant rau Mister Ghinion . Contracandidata este legitimata deja . Aroganta asta o sa il coste mult . Mai vorbim pe chestia asta dupa 24 . Sunt curios unde pleaca idiotii care au preconizat ca se tireaza daca.... ! Se dubleaza diaspora sau cum ? Eroina noastra Diaspora,cum o pupau unii in dos . Care au plecat doctori si it-isti ,sunt oameni cu cap,care nu mai revin in tara chiar asa usor . Cei mai multi rup santierele si agricultura europeana . 90% din ei nici n-au terminat 8 clase, sau maxim liceul ,dar ciuciu BAC . Ori toti studentii sudeaza tevi,tencuie pereti si culeg capsune si portocale ? Aia care au case acolo.nu mai revin . Si oricum ,cu toata sinceritatea : Si Diaspora a dovedit ca s-a pisat pe el de vot ! 700000 de votanti in 3 zile! Pana mea ca eu strang mai multe resurse in 24 de ore daca ii trimit pe usurei sa voteze cu magaziile din tinut ....hahaha
 
Sus