Discutii libere L73

DeletedUser49602

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, ÎMnK.s, .MnK.s, .MnKs., GM
Parte 2:
Triburi: ShocK, United, WoC, Roma, WoC., Unit B, ShocK*, Unit D, Unit A, .WoC, Unit H, Sh0ck1, S-Boys, R III, R II

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
7,716
Tabăra 2: 11,580
Diferență: 3,864

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,102
Tabăra 2: 498
Diferență: 604

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
35,156,841
Tabăra 2: 39,813,611
Diferență: 4,656,770

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
7,485,273
Tabăra 2: 3,325,307
Diferență: 4,159,966

chart
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
De ce sunteti bulangi si nu ii includeti si pe RS in acea statistica? ei sunt infimi? Nu merita atentia voastra? Nu merita respectul vostru?

Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, ÎMnK.s, .MnK.s, .MnKs., GM, R.S 1, RS, R.S 2, R.S 3, R.S 4, R.S 5, R.S 6, R.S 7, R.S 8, RS Y, RS Z, RS X
Parte 2:
Triburi: ShocK, United, WoC, WoC., Unit B, ShocK*, Unit D, Unit A, .WoC, Unit H, Sh0ck1, Roma, R II, R III

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
11,412
Tabăra 2: 11,450
Diferență: 38

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,277
Tabăra 2: 1,220
Diferență: 57

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
46,680,063
Tabăra 2: 39,712,827
Diferență: 6,967,236

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
8,530,536
Tabăra 2: 7,000,517
Diferență: 1,530,019

chart


Asa arata si cu RS.
 

karlos

member
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: MnK.s, MnKs, ÎMnK.s, .MnK.s, .MnKs., GM
Parte 2:
Triburi: ShocK, United, WoC, Roma, WoC., Unit B, ShocK*, Unit D, Unit A, .WoC, Unit H, Sh0ck1, S-Boys, R III, R II

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
7,716
Tabăra 2: 11,580
Diferență: 3,864

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
1,102
Tabăra 2: 498
Diferență: 604

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
35,156,841
Tabăra 2: 39,813,611
Diferență: 4,656,770

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
7,485,273
Tabăra 2: 3,325,307
Diferență: 4,159,966

chart
Nu cred ca ai inteles mesajul meu, nu am pus la indoiala ''meritele'' mnks, ci sunt surprins de indrazneala lui Acer de a posta pe forum realizarile altora, de parca ar avea vreun merit. E un trib academie mnks si cam atat!
 

DeletedUser48627

Nu cred ca ai inteles mesajul meu, nu am pus la indoiala ''meritele'' mnks, ci sunt surprins de indrazneala lui Acer de a posta pe forum realizarile altora, de parca ar avea vreun merit. E un trib academie mnks si cam atat!

Vezi că vorbești despre un trib care nu mai trebuia sa fie pe harta de pe la sfârșitul lui 2019.

Poate reușiți pana la sfârșitul lui 2020... nu de alta dar se anunță că fiind un an plin de surprize.
 

karlos

member
Scor reacție
0
Vezi că vorbești despre un trib care nu mai trebuia sa fie pe harta de pe la sfârșitul lui 2019.

Poate reușiți pana la sfârșitul lui 2020... nu de alta dar se anunță că fiind un an plin de surprize.

Zici foarte bine, faceti prezenta pe harta si atat!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
care Shock? ca parca Shock ul trebuia sa dispara de Craciun... si uite ca inca e pe harta, da omul de pe locul 1 .. de zile bune au statistica pe plus impotriva aliantei mnk-rs.. Desi e tribul care au avut parte de tradari imense :D pot spune ca cele mai mari tradari din ultimele 20 de lumi
Vorbești de rank 1 ca și o realizare in sine sau de răbdarea de care ai nevoie ca sa îți bagi conturi pe lângă tine sa le lași sa se barbarizeze și după le iei?

Suntem nedumeriți. #grandnoob
 

Imperialistul

member
Scor reacție
0
Las si eu un mic comentariu care l-am sters mai devreme, dar am decis sa il repostez
Cu dedicatie celor moralisti din familia R.S si Maniacks, care se bat aici cu pumnii in piept cat sunt ei de moralisti



Deci am inteles, s-au restructurat academiile, nu am fost online am intrat la cateva ore dupa si ma vad cu atacuri pe toate satele de la [player]mentor[/player], salvez satele (desi aveam foarte putin sprijin ca trupele au fost macinate pe granita cu shock) ii dau omului mesaj sa ii explic citeste mesajul si ce face? lanseaza dimineata iarasi atacuri, pierd un sat asta e! intre timp iau legatura cu [player]clasic veteran[/player](in speta acerstyle), care imi vorbeste pe un ton foarte frumos ca o sa investigheze, plec linistit la munca ca am fost cumva asigurat ca este o greseala.
Ma intorc acasa si vad atacuri pe toate satele de la [player]droL[/player]

Acuma ca membru care am participat asa cum am putut la actiunile tribului inteleg ca e foamea mare de sate si tribul are proprii membrii pe care ii favorizeaza.
Pot sa inteleg si asta.

Ce nu pot intelege cum puteti sa fiti atat de ipocriti sa iesiti pe extern sa acuzati triburile rivale de magarii pe joc cand voi faceti cam exact acelasi lucruri!!
 
Ultima editare:

Saitou

member
Scor reacție
1
Vorbești de rank 1 ca și o realizare in sine sau de răbdarea de care ai nevoie ca sa îți bagi conturi pe lângă tine sa le lași sa se barbarizeze și după le iei?

Suntem nedumeriți. #grandnoob

Ah,tu esti ala din inbz de care radeau cata si marian...da ala ce era in academie:))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Da, fix in academie am fost :[[
1. Nici nu cred ca știu ei cu cine am jucat co.
2. Ii bagi și tu lui abuser niște barbare ca sa nu obosească?
 

Deleted User - 743783525

Da, fix in academie am fost :[[
1. Nici nu cred ca știu ei cu cine am jucat co.
2. Ii bagi și tu lui abuser niște barbare ca sa nu obosească?
Ce sa stie ma ?
In afara ca ai nume de potaie nu stie nimeni de tine :))
Erai ala care aducea cafeaua dimineatza si care se rostogolea sa faca stapanul sa se amuze :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Așa e așa e. Doar prin academii am jucat ;[[, sunt începător și chiar și așa nu sunteți in stare sa ma scoateți de pe harta :[[
Dar va înțeleg ca mna pe voi va bat barbarele și supporti.
Vorbă multă grandnoob mai bagă o tura de barbare.
 

DeletedUser49602

Las si eu un mic comentariu care l-am sters mai devreme, dar am decis sa il repostez
Cu dedicatie celor moralisti din familia R.S si Maniacks, care se bat aici cu pumnii in piept cat sunt ei de moralisti



Deci am inteles, s-au restructurat academiile, nu am fost online am intrat la cateva ore dupa si ma vad cu atacuri pe toate satele de la [player]mentor[/player], salvez satele (desi aveam foarte putin sprijin ca trupele au fost macinate pe granita cu shock) ii dau omului mesaj sa ii explic citeste mesajul si ce face? lanseaza dimineata iarasi atacuri, pierd un sat asta e! intre timp iau legatura cu [player]clasic veteran[/player](in speta acerstyle), care imi vorbeste pe un ton foarte frumos ca o sa investigheze, plec linistit la munca ca am fost cumva asigurat ca este o greseala.
Ma intorc acasa si vad atacuri pe toate satele de la [player]droL[/player]

Acuma ca membru care am participat asa cum am putut la actiunile tribului inteleg ca e foamea mare de sate si tribul are proprii membrii pe care ii favorizeaza.
Pot sa inteleg si asta.

Ce nu pot intelege cum puteti sa fiti atat de ipocriti sa iesiti pe extern sa acuzati triburile rivale de magarii pe joc cand voi faceti cam exact acelasi lucruri!!



ce treaba are maniack ca ai fost bagat tu la interne ??? si poate ai fost bagat cu un motiv asa ca nu mai baga RS cu Maniack in aceea si oala cand vine vorba te problemele interne pentru ca fiecare familie gestioneaza treburile interne cum doreste ea
 

Deleted User - 743783525

Așa e așa e. Doar prin academii am jucat ;[[, sunt începător și chiar și așa nu sunteți in stare sa ma scoateți de pe harta :[[
Dar va înțeleg ca mna pe voi va bat barbarele și supporti.
Vorbă multă grandnoob mai bagă o tura de barbare.
discie potaia mea:
ai 20 de sate luate de la dusmani in rest : barbare , cedari sate din roma , cedari sate din RS si nu mai zic interne :
de ce te dai zmeu cand esti papagal ?


ps: potaie nu este jignire
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pinguinule, nici nu m-am laudat cu vreo realizare, sunt pe k-ul shock de la inceput de lume, si mna, nu poti contest asta.

M-am mutat in zona woc si deja am ciupit 3 sate desi satele erau luate de putin timp, majoritatea dintre ele.

Iti multumesc ca esti fanul meu, acum poti sa pupi Potaia ;]
 

DeletedUser48627

Când RS-ul nu vrea sa îți cedeze sate :(
 

Atașamente

  • Screenshot_20200228_203928.jpg
    Screenshot_20200228_203928.jpg
    99,3 KB · Vizualizări: 177

urssmircea

member
Scor reacție
1
discie potaia mea:
ai 20 de sate luate de la dusmani in rest : barbare , cedari sate din roma , cedari sate din RS si nu mai zic interne :
de ce te dai zmeu cand esti papagal ?


ps: potaie nu este jignire


Atat poate sticsie ;) joaca doar pe extern, daca vrea revansa ii ofer si aici ocazia, nu ii prea tarziu sa se intre pe lumea asta ^^ ce zici sticsie ? arunci provocarea ?
 
Sus