Discutii libere L73

Marky.

member
Scor reacție
0
Sunt si dovezi dar nu îndeajuns încât să se ia ban. Au fost făcute și sesizări. Dar asta este. Nu cinstesc faptul că ati castigat. Dar nu mai vb prosti. Sundance a confirmat personal ca a primit bani pe cont. Drdiehard a lăsat.o in dungă nu a confirmat dar nici infirmat. Din ce am discutat cu ei. Ati cumparat conturi in jurul sumei de 3000 euro. S.au facut tichete dar nu a fost suficient. Nu uita ca unii au câștigat lumea cu shock au iesit la bere împreună. Dar asta a fost decizia lor. Încă o dată felicitări câștigătorilor. Dar fără arogante
AHahahaha :)))) baaa, cine te-a învățat sa minți in halul asta? Elite? :)))
 

DeletedUser9326

Au fost făcute sesizări. Nu mai e nevoie. E greu sa obții ceva concret. Si nu poti face legatura cu numele de pe joc. Nu poti obtine ceva concludent in care sa faci dovada ca s.au oferit bani. Decat jucători care au primit sau au dat bani. Si asta tot cu devezi

nu ma intereseaza ca au fost facute sesizari, ma intereseaza sa prezinti dovezile alea din moment ce acuzi cu nesimtire.
asa pot sa zic si eu ca @NoManele e jucator dar n-am nici o dovada care sa sustina aceasta afirmatie.
dimpotriva, vine @osândă cu statisticile de pe tw stats si imi da dauna totala demonstrand ca sunt un mincinos.

asadar, dovezi in care respectivii jucatori afirma ca le-am cumparat conturile ai?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48627

Manele... Asa cum au fost aduse "dovezi" ca cineva din WoC era dispus sa ofere cu "brigada" cca 1000$ pe un cont de 50 de sate cu posibilitatea de a se extinde la 80 asa ar trebui sa aduci și tu pe aici. Dacă nu atunci nu mai aduce acuze nefondate.
By the way, încă o lume pe care ai jucat-o degeaba :). De fapt... Încă o lume pe care nu ai jucat.
 

BOOGHY1973

member
Scor reacție
0
Sunt si dovezi dar nu îndeajuns încât să se ia ban. Au fost făcute și sesizări. Dar asta este. Nu cinstesc faptul că ati castigat. Dar nu mai vb prosti. Sundance a confirmat personal ca a primit bani pe cont. Drdiehard a lăsat.o in dungă nu a confirmat dar nici infirmat. Din ce am discutat cu ei. Ati cumparat conturi in jurul sumei de 3000 euro. S.au facut tichete dar nu a fost suficient. Nu uita ca unii au câștigat lumea cu shock au iesit la bere împreună. Dar asta a fost decizia lor. Încă o dată felicitări câștigătorilor. Dar fără arogante


Pe tot ce a intrat în mnk. Nu doar drdiehard. Osinda nu mai vb ca daca iti arat niste rapoarte de la voi iti dai cu pumnii in cap. Poate nu sunt eu la nivelul tau dar macar joc cinstit. Dar voi nu aveti putere de recunoaștere și nici decența. Tot ce postezi tu aici zici ca esti tatăl tuturor. Tu ai inventat oul.

Sper ca ai si dovezi cand afirmi aceste lucruri, dovezi pe care ar trebui sa le oferi celor de la suport.
Nu stiu ce au facut Drdiehard sau Sundance, dar iti pot confirma ce am facut eu ca vad ca ne bagi la gramada.
Am inchis 2 lumi cu cei din Revo/Shock si nu am niciun merit in acest lucru, Eram inamic si am fost luat in echipa lor. o echipa frumoasa care din pacate a inceput sa se destrame. Am intrebat daca intra pe 73 sa joace serios inainte de deschiderea lumii si nu erau hotarati, intre timp am fost contactat de fostii colegi de pe 43 si am intrat cu ei.
Da am fost la bere cu cei din Revo/Shock si probabil voi mai merge pentru ca sunt niste oameni foarte ok si in viata reala si ar trebui sa nu mai amestecati lucrurile. Pe lumea 8 se organizau iesiri si imi aduc aminte ca eram la Rasnov unde inchiriasem o pensiune si stand la masa cu inamicii si aliatii lansam atacuri unii pe altii. Este un joc si ar trebui tratat ca atare, dar vad ca unii confunda acest joc cu viata reala, sau poate nu au viata reala, poate nu au avut jucarii cand erau mici, nu stiu, oricum e de plans unde s-a ajuns.
In rest numai de bine.
Izolare cat mai placuta va doresc.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nomanele eu zic sa mai bagi o circulara de recrutare și nu doar in rs. Dacă oferiți și voi 3000 Coco cred ca aveți șanse sa negociați pt Internele mnk.

Cred ca nu realizezi ce spui cand vorbesti despre asa sume.

Intelegeam daca acele conturi de care spui tu erau ceva wow, gen 1000 de sate diferenta fata de locul 2, desi nici atunci n-ar avea logica sa dai suma pe care o dai tu, si oricum, fara dovezi ce spui tu acolo e 0, si sunt 99.99% ca nimeni (sundance sau andrei) n-a adus in discutie suma asta, si daca a adus-o, sunt destul de sigur ca te-a luat la misto dar nu te-ai prins.
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sus