Discutii libere L74

Live

member
Scor reacție
0
Cățel PSD-ist ? :))
Sa cumperi conturi când ai 75% din harta , asta inseamna frica ... iar PENTRU cei de la zig , le-ati zis ca începeți războiul CU EI dupa ce terminati cu JP ? (Dacă terminati cu JP) ?

Emmy95

member
Scor reacție
0
Cățel PSD-ist ? :))
Sa cumperi conturi când ai 75% din harta , asta inseamna frica ... iar PENTRU cei de la zig , le-ati zis ca începeți războiul CU EI dupa ce terminati cu JP ? (Dacă terminati cu JP) ?
Se moare de frica :))) Ati si rupt tare pana acum pe harta :)) http://prntscr.com/u87yu5
Fabulezi cu "75% din harta" asa cum fabulezi si de cumparare de cont. Singurii vinovati sunt conducatorii ce au fuzionat cu 10 triburi pana ati ajuns in formula asta :) Si daca tot veni vorba de cumparat conturi, vorbiti mai degraba in numele vostru deoarce singurul moment cand apare in favoarea voastra statistica e atunci cand ati scos 5 playeri din academii, dar au disparut si aia dupa :D

campofrio2

member
Scor reacție
0
asta inseamna frica ...
prietene, nu mai fabula pe aici degeaba, ati avut organizate pe noi, nu ati sarit de 5 sate pe +, organizate pe ZIG nu ati avut peste 5 sate pe +, sa nu mai zic ca ati avut organizat pe noi unde ati iesit pe minus cu satele, despre ce frica vorbesti tu aici? :)))

e normal sa fii frustrat ca piezi, dar fii putin mai calculat macar

ZillaMike

member
Scor reacție
0
prietene, nu mai fabula pe aici degeaba, ati avut organizate pe noi, nu ati sarit de 5 sate pe +, organizate pe ZIG nu ati avut peste 5 sate pe +, sa nu mai zic ca ati avut organizat pe noi unde ati iesit pe minus cu satele, despre ce frica vorbesti tu aici? :)))

e normal sa fii frustrat ca piezi, dar fii putin mai calculat macar
Sarakie si Live asta!

Scor reacție
15
Pai jucati pe harta cum ati jucat pana acum , nu in culise :)
Nu te prezinti si tu? Sau macar joci pe 74?
Despre ce culiae e vorba cand voi nu sunteti im stare nici sa atacati si nici sa va aparati?
La inceput nu uita cum a aratat harta, cand v-ati aliat toti impotriva noastra.
Ca nu ati fost in stare sa gestionati avantajul hartii obtinut prin diplomatie e doar vina conducerii voastre.
Dar cand puneti in conducere un om al carei frustrari pe noi e mai mare decat ambitia de a duce propriul tribul sus la ce va asteptati?

Hai noroc.

Scor reacție
0
Da chiar..eu cred ca Live asta e o fantoma a unui raposat din JP .. :eek::eek::eek:

Dar..
Prezumtiv aluziei tale de cumparare de conturi..etc Mane noi vorbim de satele luate din JP..cine cand cum a luat un cont intreg din JP? indiferent ce se intampla in interiorul tribului JP/ZIG/NG nu priveste pe celalalt trib.. diferenta o face rezultatul muncii in echipa in urma organizatelor!

Asa cum spuneau mai sus colegii..Ma voi nu ati fost si nici nu sunteti in stare sa luati mai mult de 5 sate si sa le tineti la un organizat..de fapt la singurul organizat ca atat ati fost in stare sa faceti..UN SINGUR ORGANIZAT si ala prost dat.. NG la fiecare organizat a luat zeci de sate..PASTRATE!

Dar..cine esti tu si care este rezultatul tau pe 74 ca sa stim cu cine vbm si la ce nivel te afli pentru a sti daca este sau nu pierdere de timp discutia cu tine!

Live

member
Scor reacție
0
Da chiar..eu cred ca Live asta e o fantoma a unui raposat din JP .. :eek::eek::eek:

Dar..
Prezumtiv aluziei tale de cumparare de conturi..etc Mane noi vorbim de satele luate din JP..cine cand cum a luat un cont intreg din JP? indiferent ce se intampla in interiorul tribului JP/ZIG/NG nu priveste pe celalalt trib.. diferenta o face rezultatul muncii in echipa in urma organizatelor!

Asa cum spuneau mai sus colegii..Ma voi nu ati fost si nici nu sunteti in stare sa luati mai mult de 5 sate si sa le tineti la un organizat..de fapt la singurul organizat ca atat ati fost in stare sa faceti..UN SINGUR ORGANIZAT si ala prost dat.. NG la fiecare organizat a luat zeci de sate..PASTRATE!

Dar..cine esti tu si care este rezultatul tau pe 74 ca sa stim cu cine vbm si la ce nivel te afli pentru a sti daca este sau nu pierdere de timp discutia cu tine!
Nu am zis ca nu ati jucat frumos și bine , doar m-am referit la acel cont din tribul nostru

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Ce face baietii, castiga NG in sfarsit o lume? Nu i-au mai iesit manevrele la papaytza? :))
Habar n-am avut ca NG nu castigase pana acum. :))) De fapt nu auzisem de ei pana acum. Na, belea! Are toate sansele acum. Fara sa va suparati pe mine dar in razboiul final NG vs Zig... GO ZIG!