Discutii libere L74

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ciudat, ultima dată când m-am uitat nu era nici un spart în top 100 :))
Parca erai gigi miliardarul, ce sa întâmplat, sa terminat stocul ? :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ai terminat cu smecheria? Te-ai întors la zacusca?of pe plantatie lucrezi tu prin Spania la cules :)) sa dus sezonul ți s-au dus și pp-urile, amaratule
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Taci in pnm cu limba ta, marele profesor , ți-am văzut mesajele private și ai mai multe greșeli decât are google translate, nu te mai da mare scriitor. Uitete pe harta acolo, ascundete după colegi, ia zi cate interne ai pregătite? :))
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Aoleu :))))).Varule iar te agiti cand nu ai cu cine? :))...KILL ca si trib supravietuieste pe o lume cam cat traieste un ghiocel (4-6 saptamani..nu cautati va rog pe internet )
 

ruven

member
Scor reacție
0
Varule in locu tau as tacea ca esti cel mai slab jucator de pe triburi. La orice ora vrei matur cu tine harta ;) :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Știu, stai la rand te rog :))
Când spui de cel mai slab sper că te uiți și în oglindă, nu este frumos sa spui ceva ce tu ești deja, cheers.
 

ruven

member
Scor reacție
0
Daca ma uit in oglinda vad opusu la ce zic despre tine :)) si mai bine te uiti tu pe wapp
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Unde-i mai Spartacus, a rămas fără net de la atâtea PP , ajung să mă împung cu og imediat, și pe tine te aveam la favorit :)))))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Frizerule, dc ai schimbat poza cu tine :)))
Og știu și eu bătaie, am mai mâncat , ce știi tu :)))) vrei să îl pun pe Spartacus pe tine, sa te învețe puțin cum sa iei interne :)))))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Negrule? Daca arati cuiva poza aia de pe grup, cu mine ai terminat-o . Si cred ca si cu astia pe-aici. Nu stiu daca si-ar dori sa ma vada,mai ales nud ....hahaha
 
Sus