Discutii libere L74

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lasa mah negrule, sa stie toata lumea de ce noi, suntem cea mai vanata specie de pe aici...si de femei si de admini ...hahaha :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Vanatoarea nu mai e ca pe vremuri . Acum ,mai excitant e sa tragi un partz decat sa pleci in vacanta . Aveai aceea senzatie de calm spiritual . Cand plecai in vacanta . Sincer,nu plecai satisfacut in vacanta ? Nici de la curve nu plecai asa ...hahaha
Bah,am comis-o asta e, 2 saptamani in Bora Bora e de vis . Acum ? Sa mor daca am simtit ceva cat a fost contul asta banat 30 de zile sau cat dracu a fost. Nici macar o zi . Stii ce simt mortii sub cosciug ? Cred ca ei simt ceva . Mai mult ca mine .
Hai mah cu mine in Squad ,am o chinezoaica si-o taiwaneza. Msi e o caratista din Pitesti. Daca vi ,iti arat poze cu ea. Ce tate misto are ! hahaha
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai eu sunt incepator mah...tu ai arme mai smechere, ce sa caut eu cu un amarat de carpati in squad ul tau? :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nu e al meu . Stai linistit ca si pe mine ,la inceput ,toti din squadyrile pe unde am fost ,ma dadeau afara ....hahaha
Te invat eu tot ce trebuie sa stii. Intro luna te fac mai smecher ca mine :) Ca eu am facut cateva investitii proaste dar le-am corectat in timp. Trebuia sa investesc in altceva si eu am bagat in ceva ce nu imi trebuia in mod deosebit si pe moment . :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
hai mah ca il descarc acum....gata bai agaricilor, m-am pensionat de pe triburi. intru in elita de lunetisti a lui mentosanu :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Sniper 3 D
Smecherie cu lunetisti in arena :)
War-uri cu alte squad-uri, alte tari . Depinde ce noroc ai. Acum avem razboi cu niste polonezi,de fapt este squad multinational ca peste tot sunt si altii . La noi e un arab,o chinezoaica si o taiwaneza. Sunt mai vechi ca mine in squad . S-au lipit de astia si au ramas. Oricum ne ajutam intre noi. Atunci cand unii dintre cele cateva squad-uri romaneati pica cu o echipa mai grea si noi avem razboi usor,mergem.si tragem.pt aia . Cu rusii e prapad ca au hack-uri. Mitralierere si hack uri de pozitie .
 

Atașamente

  • Screenshot_20200131-170834_Sniper 3D.jpg
    Screenshot_20200131-170834_Sniper 3D.jpg
    395,7 KB · Vizualizări: 111

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Heroes le am pe toate aproape pe cd originale, este jocul meu din copilărie :)))
Age of empires aștept să iau ultima versiune acuma cu grafica ,
StarCraft nu am mai jucat de mult timp :))
Mă da comand este șmecher, încă mă joc și acum :)))
Rezident nu am jucat, tot de strategie este‽?
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Le stii pe celelalte si nu stii resident evil? Nu fi nebun :)) E clasicul joc horror puzzle thriller din finalul anilor 90.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Prinzi si ai bafta sa intri cu un rus ce are hack de locatie si mitraliera, poti sa pupi si moastele lu Sfanta Varvara ca oricum.nu ai ce sa-i faci. Rusii,daca scot astia mitralierele din arena si hack ul de locatie,sunt distrusi. Asa,toata lumea se teme de rusi. Apoi mai sunt turcii,iar si cu aia e prapad
 

Atașamente

  • Screenshot_20200131-222304_Sniper 3D.jpg
    Screenshot_20200131-222304_Sniper 3D.jpg
    399,6 KB · Vizualizări: 82

DeletedUser48509

Un Heroes of Might and Magic 3, un age of empires 2, un starcraft 2 si Resident evil 0-1-2-3 originale refacute a mia oara prin week end uri:))

Heroes of Might and Magic 3 , am crescut cu acest joc.

Cine vrea jocuri de strategie pura, recomand jocurile de la paradox <3
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Cu heroes 2 am crescut, și acum cred că este un joc frumos, păcat de ultimele versiuni pe la 5 deja a devenit panarama.
Og nu vreau să-i fur meseria lui Spartacus , el deține trofeul :)))
 

DeletedUser48509

Da. Cel putin de Heroes 5-6 pot confirma...insa nu am configuratia necesara la laptop sa incerc Heroes VII :)))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Heroes 3 e gen modern warfare 2 la cod sau aoe 2 la aoe etc. Evident cine e mai mic nu a jucat asa mult astea si nu stie ce e epicitatea:)) Parerea mea.
 
Sus