Discutii libere L74

DeletedUser15010

NG ii trimite pe toti la granita - pt relatii contactati-ma pe joc, ii vizez in special pe ATO, ca sa ma decid ce sat iau inchid ochii si apas la nimereala pe un sat din marea voastra albastra :))) stie SALCA sa faca split si restul cresteti pe interne si fuziuni, iac.
Am mai auzit de ng pe undeva pe 71 parca
 

DeletedUser49018

Da,sunt slabi rau...sper sa citeasca si sa intre pe 76 sa demonstreze ca ma insel.
 
Scor reacție
0
la cat de slabi sunteti unii "mentori" de pe aici , aveati Coronavirus inainte sa apara! :rolleyes:

PS: Incercati sa va aratati valorile in joc!
 
Ultima editare:

Cata LiNN

member
Scor reacție
0
Stou butu,abtine-te cu bagarile de seama. De nu era favola sa va potoleasca,voi erati pamant de flori,cu mortu care habar nu are sa organizeze ceva.
Si păpușoiu nu stiu ce anonim mai e,deci ignor
 

DeletedUser49018

Stou butu,abtine-te cu bagarile de seama. De nu era favola sa va potoleasca,voi erati pamant de flori,cu mortu care habar nu are sa organizeze ceva.
Si păpușoiu nu stiu ce anonim mai e,deci ignor


Maine poimaine o sa ne pupi in dos si nu stii ce sa mai lingi sa intri la noi.Tu esti doar jucator de umplutura,jucator care joaca jocul sa fie bagat in seama de o fata cu parul lung....shhhttt ca te facem fetita pe tine si dupa nu te va mai baga in seama acea fata!!!
 
Scor reacție
0
Ce sa castige cu agarici de genul Cata LiNN ?

Petarde infecte, care dau stergere/ inceput nou la primul atac si stiu sa joace doar pe barbare.
 

stou

member
Scor reacție
0
Infecta-i doamna....eu nu am jucat mult cu NG,am castigat 4 lumi cu DT. Nu cu panarame ca voi,care va schimbati si numele de rusine
Dupa cum spuneam esti fortao ,acum ca ma numesti but respectiv buti tot Dk nu e o problema ca din gura toata lumea da, vino pe harta sa o demonstrezi si lasa vorba
Ai castigat 4 lumi cu Dt ? :)))) unde ,cand,cum ? Sau mai bine zis ce lume de cand joci ai castigat tu :)))?
Ai incercat la noi pe 66 nu mai detaliez ce si cum ai facut ca e de tot rasul ,ai cautat companie si pe 70 da gen a fost mai bine sa recutam de pe harta ca mai castigati am fost ,in Dt nu comentez prea mult ce ai facut doar apreciez foarte mult cat de curat ramane in urma ta dupa ce dai cu matura .
Acuma na inteleg ca strugurii pe care nu ii ajungi sunt acri dar nici chiar sa latri la ei de ciuda nu e bine ca se supara strugurele si iti da cu bobitele peste botic.
Asa ca dragul meu Cata Noob ca sfat lasa lumile normale si joaca doar pe Casual pana inveti cate ceva poate poate treci testul si te primeste cineva si pe tine in o academie de suporti ceva .
Hai o seara faina sa ai !
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dk fara DT sunt praf, banari pe banda pt scripturi care le da KO


pai unde am vazut sa joace impreuna dt si dk a fost cam invers, dt erau tinuti pe harta de dk :|

Infecta-i doamna....eu nu am jucat mult cu NG,am castigat 4 lumi cu DT. Nu cu panarame ca voi,care va schimbati si numele de rusine



am castigat 4 lumi cu DT. Nu cu panarame ca voi,care va schimbati si numele de rusine

???? si unde apare numele tau la lumile inchise cu dt ?????? :))))) cum va place sa va faceti singuri de kkt cu propriile replici
 
Ultima editare:
Sus