Discutii libere L74

feraru

member
Scor reacție
0
Am jucat in multe triburi da ca tribul KILL nu am vazut.
isi dau jucatorii la inobilat aliatilor,inobileaza propriile academii.
sper sa vada cati mai multi jucatori si sa nu joace cu oameni de astia ca spartacus si moffozz :)))
Doi noobi care isi bat joc de coechipieri pt interesul propriu.


ps.nu aveti nici 10% sanse sa castigati lumea cu asemenea oameni de nimic in conducere
 

feraru

member
Scor reacție
0
Am postat pe forumul tribului sa primesc o explicatie si mi-au sters de 2 ori tema :)))))
 

Cata LiNN

member
Scor reacție
0
pai unde am vazut sa joace impreuna dt si dk a fost cam invers, dt erau tinuti pe harta de dk :|





am castigat 4 lumi cu DT. Nu cu panarame ca voi,care va schimbati si numele de rusine

???? si unde apare numele tau la lumile inchise cu dt ?????? :))))) cum va place sa va faceti singuri de kkt cu propriile replici


Panaramo,daca te uiti,am cedat mereu contului Roxanne si am jucat acolo
 

DeletedUser3249

Da,sunt slabi rau...sper sa citeasca si sa intre pe 76 sa demonstreze ca ma insel.

mai mortule TU SI SLABII TAI COLEGI sunteti cel mai slab trib de pe .ro.
voi nu sunteti in stare sa jucati pe o lume singuri cu harta complet rosie asa cum joaca echipa NG de ceva servere
voi sunteti pupatori si stati capra.
daca nu aveati in spate triburi ca DT si Die erati zero pe orice lume.
Am jucat odata cu voi si ptr ultima oara.
daca NG nu ar mai fi pe .ro. prefer sa ma las de joc sau sa intru alaturi de cei din MNK sau Roma ptr ca aceste doua echipe si NG au sange in instalatie nu stau in patru labe cum faceti voi de obicei.
asa ca ciocul mic si joc de glezne ca voi singuri impotriva noastra nu aveti nici 1% sanse.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Buni rau voi astia :)))) Ne vedem noi si pe vreo harta indiferent in ce trib o sa jucati :)) si mai vorbim ,ca de dat din gura si fara rezultate si suporti la suporti is satul .
Hai spor la treaba
 

DeletedUser3249

Buni rau voi astia :)))) Ne vedem noi si pe vreo harta indiferent in ce trib o sa jucati :)) si mai vorbim ,ca de dat din gura si fara rezultate si suporti la suporti is satul .
Hai spor la treaba

de ce sa venim noi dupa voi?NOI NE STIM VALOAREA in fata unui trib ca al vostru si crede-ma ca atunci cand spun ca nu aveti nici 1% sanse sa ne bateti singuri stiu ce vorbesc. noi fata de voi nu pupam picioarele nici unei echipe bune.
noi am jucat si impotriva celor din MNK si Roma si nu le-am pupat picioarele si da ne-au batut.
voi daca erati in locul nostru erati in stare sa stati in genunchi si sa faceti o .... ca sa mai inchida si cavalerul lui peste si echipa ta o lume.
asta e diferenta intre noi si voi pupatorule de picioare.
veniti voi dupa noi.dar sa veniti singuri nu cu o alta echipa alaturi.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Pai da ma am zis eu altceva ?Doar ca sunteti buni rau .Felicitari spor la treaba ne vedem pe harta mai devreme sau mai tarziu
Best booboo da tu esti jucator gen :))???
 

Zone

member
Scor reacție
15
Buni rau voi astia :)))) Ne vedem noi si pe vreo harta indiferent in ce trib o sa jucati :)) si mai vorbim ,ca de dat din gura si fara rezultate si suporti la suporti is satul .
Hai spor la treaba

Nu ne spui si noua cu ce nick joci? Sau faci parte din categoria care schimba numele dupa fiecare lume jucata? :)
 

DeletedUser3249

mai R acum ei sunt pe val pe 70 locul 1 prima data fara ajutor din partea altei echipe si chiar aperciez efortul lor sau stai :rolleyes: .
ce rol a avut pepsikiller cu DTW la castigarea serverului?
aaa!da!
va ajutat!
deci despre ce vorbim?;)
un servar destul de slab ca echipe.
OARE CUM S-AR FI DESCURCAT PE 73?:rolleyes:
caru-i trib iar fi pupat picioarele Domnul mort sa poata ajunge in top cu echipa?


e normal sa se bucure si sa creada acum ca pot bate un trib ca noi.
are si stou 183 de sate acolo si se crede mare jucator.
mai stou lasa ironia ptr cei care se pricep.
fi ironic cand o sa gestionezi un cont cu peste 1000 de sate.
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
mai R acum ei sunt pe val pe 70 locul 1 prima data fara ajutor din partea altei echipe si chiar aperciez efortul lor sau stai :rolleyes: .
ce rol a avut pepsikiller la castigarea serverului?
aaa da va ajutat deci despre e vorbim?;)
un servar destul de slab ca echipe.
OARE CUM S-AR FI DESCURCAT PE 73?:rolleyes:
caru-i trib iar fi pupat picioarele Domnul mort sa poata ajunge in top cu echipa?


e normal sa se bucure si sa creada acum ca pot bate un trib ca noi.
are si stou 183 de sate acolo si se crede mare jucator.
mai stou lasa ironia ptr cei care se pricep.
fi ironic cand o sa gestionezi un cont cu peste 1000 de sate.

Eu chiar nu stiu cu ce nick joaca de aceea intreb.
Plus ca au venit sa ne intepe asa din senin cand noi ne vedeam de joc aici:)
 

stou

member
Scor reacție
0
Bai r zone sau cum te cheama am impresia ca nu prea stii sa citesti .Raspunsul meu a fost pt cata linn .
Ce are cavalerul cu tine sau tu cu el ca ai fost internat pe nu stiu ce lume sau ce nebunii ati facut nu ma intereseaza .
De tribul vostru nici atat nu ma intereseaza ,vezi daca am pomenit in vreun post de al meu numele NG sau vreun alt jucator Dk va pomenit numele tribului in afara de cavaler(o fi avand el motivele lui ) toate au fost raspunsuri catre un jucator ce a incercat sa zicem sa joace cu noi.
Cat despre lordul.ro dute ba de aici cu 1000 de sate ale tale cu tot ,deja duci lipsa de neuroni la alt nivel .Pe cine crezi tu ca intereseaza in ce trib o sa joci tu mai Cristiano Ronaldo al serverului stai parcat acolo pe harta unde esti si vezi poate faci iar 1000 de sate .
Repet de bagatori in seama is satul hai sa aveti spor .
 

DeletedUser3249


hai ca ai o vena la tampla sau in pantaloni si te-ai excitat prea tare asa ca iti propun sa asculti o muzica buna sa nu faci un stop cardiac si sa te am pe constiinta poate te mai calmezi un pic.

du-te la frumoasa ta de cavaler sa te pupe pe frunte si sa fi un copil langa ea sau cine stie poate tu esti frumoasa lui de te-ai bagat in seama asa fara sa te intrebe nimeni nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
Bai r zone sau cum te cheama am impresia ca nu prea stii sa citesti .Raspunsul meu a fost pt cata linn .
Ce are cavalerul cu tine sau tu cu el ca ai fost internat pe nu stiu ce lume sau ce nebunii ati facut nu ma intereseaza .
De tribul vostru nici atat nu ma intereseaza ,vezi daca am pomenit in vreun post de al meu numele NG sau vreun alt jucator Dk va pomenit numele tribului in afara de cavaler(o fi avand el motivele lui ) toate au fost raspunsuri catre un jucator ce a incercat sa zicem sa joace cu noi.
Cat despre lordul.ro dute ba de aici cu 1000 de sate ale tale cu tot ,deja duci lipsa de neuroni la alt nivel .Pe cine crezi tu ca intereseaza in ce trib o sa joci tu mai Cristiano Ronaldo al serverului stai parcat acolo pe harta unde esti si vezi poate faci iar 1000 de sate .
Repet de bagatori in seama is satul hai sa aveti spor .

Pe mine nu m-a internat nimeni :)
Dar frumos e sa te si prezinti cand intri intr-o discutie, iar mai sus vorbeai la plural ceea ce inseamna ca nu vorbeai doar cu Catalin.
 
Scor reacție
0
Ce smecheri va credeți, mai ușor cu arogantele astea...

Lordule, cu ce nik ai jucat?!
Și cum îți permiți sa ne jignești?! Ai grija la ce vorbe arunci asa aiurea la adresa noastră.
Ai avut 1000 de sate?! Serios?! Ai fost în stare sa le administrezi singur?!
 

stou

member
Scor reacție
0
Uitate unde am vorbit la plural , dupa postul cui, deci era normal sa vorbesc la plural erau doi care vorbeau aiurea pe aici :))) Cat despre prezentare nu am de ce ,ce nick am aici folosesc si pe joc .
Ba lordule da o tura cu cercul poate ma prinzi de vena pe traseu stii ce zic :) ?sa ai noroc sa faci 1000 de sate :)
Cat despre bagarea in seama vezi ca e invers printesica mica ce esti tu :))
 
Sus