Discutii libere L74

Scor reacție
0
Rang: 30.
Nume: lordul Gandalf
Trib: Z+N
Puncte: 13,802,301
Sate: 1,137

Pe L26... Și cu asta te lauzi de atunci?! Alte realizări mai ai?!
 

DeletedUser3249

Ce smecheri va credeți, mai ușor cu arogantele astea...

Lordule, cu ce nik ai jucat?!
Și cum îți permiți sa ne jignești?! Ai grija la ce vorbe arunci asa aiurea la adresa noastră.
Ai avut 1000 de sate?! Serios?! Ai fost în stare sa le administrezi singur?!

cu cele 1000 de sate am fost ironic la adresa lui stou sa il enervez un pic nu a fost o lauda la adresa mea.

tu cu ce nik crezi ca am jucat pana acum si cu ce nik crezi ca joc acum?
bai omule pui niste intrebari de copii mici.:confused:

pai de ce va simtiti jigniti?
asta e adevarul despre DK
pe cele mai multe servere a-ti avut suport din partea altor echipe.
asa a-ti castigat
ce scrie in dreptul fiecaruia dintre voi si vorbesc despre cei vechi DT-DARK(l48) , DT (L40 aici au intrat in DT doar smecherii ptr ca restul au fost internati sau mai rau lasati pe afara) , DK-DT (L48), DK-DT (L54)sau e o greseala a celor de la inno?:rolleyes:

aaa si era sa uit de lumea 44 unde DIE v-a tinut in brate tot timpul si a-ti intrat la ei iar spre sfarsit s-a rupt tribul in doua
aici unde era DK?

UNDE AM JIGNIT SI PE CINE?


pe 70 cum o sa terminati lumea cu DK sau DTW-DARK?
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Ba mor de ras cu asta ))au prins barbarele glas :)si dezbat istoria lumilor .Arogante pe burtica goala gen.
Trage tare printesica ca iti mai lipsesc 992 de sate sa faci 1000,pana se inchid triburile.ro de tot ai si tu sansa ta ce e drept ;)
 

stou

member
Scor reacție
0
lordule am inteles te-au innobilat baietii din dk pe lumile precedente si inca nu tia trecut gen 44 ,e ok te inteleg :)))))
best booboo hai jet si nu mai cauta bagare in seama
 

stou

member
Scor reacție
0
Da boss asa e :))) is frustrat rau bine ca existi tu sa latri pe aici ia un os sa dai din codita da fii atent sa nu te banezi iar stii ce zic;) ?
Baga barbare acolo sa cresti mare ca na aroganta pe burta goala trebuie intretinuta cumva :((
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Da boss asa e :))) is frustrat rau bine ca existi tu sa latri pe aici ia un os sa dai din codita da fii atent sa nu te banezi iar stii ce zic;) ?
Baga barbare acolo sa cresti mare ca na aroganta pe burta goala trebuie intretinuta cumva :((
Sa ma banez iar? :) nu mai fuma patrunjl
La cușcă
 
Scor reacție
0
ce am facut, boooo?

tare-n clanta mai esti, pe harta mielusica... iar cand dam de tine pe harta dispari ...parca esti fata morgana.
 

stou

member
Scor reacție
0
Lasatil ma asta e cel mai noob jucator de pe serverul asta:))) in doua lumi consecutive jucate impotriva noastra nu a luat nici macar un sat de la noi da e tare in gura pe extern
Bai baiatule joaca intai pe harta ceva ca sa ridici creasta pe aici pana atunci fugi inapoi la barbarele tale si fa pe suportul prin triburile pe unde joci .
Apropo asta e forum pentru jucatori de triburile nu forum pentru gaste cu creasta :))) hai jet de aici ;)
 

scorpio

member
Scor reacție
0
Salutare! Nu înțeleg de ce pe lumea 75 funcționează TWstats iar pe 74 nu, timpii mi-i dă 00:00:00.. mă puteți ajuta sau să îmi dați o direcție în care să merg?
 
Sus