Discutii libere L74

Tupeu

member
Scor reacție
0
@ZillaMike vezi că-ți da Antonia cu harta în cap.
Daca tot nu mai aveți ce face pe 74 așteptăm tribul NG pe lumea 80 sa se joace de la egal la egal
Nu vreau sa fiu nepoliticos, dar Zig din păcate nu mai este și nu o sa mai.fie o forță pe .ro
În momentul în care ,macov (d114,Marian, cum dorești tu sa îl numești ) a trădat tribul zig pe 66 pentru tovarășul cavaler din DK iar angelblack (Denis) și Punct au aplecat capul pentru el din nou , eu unul m-am separat ( și nu doar eu , majoritatea ) . Ei nu mai.pot aduna o echipa ( respectele mele.pentru marea majoritate din Zig!!!) Știi d ce au făcut, și e perfect normal !
S-a zis de anumiți indivizi, nu dau nume ca se supara Marian( Macovei,d114), ca ei merita numele de Zig , l-am oferit chiar daca eu am întemeiat tribul! Corect , am fost absent pe unele lumi ,iar ei s-au ocupat, nimic de comentat . Am tăcut și am "executat" . Eu în momentul asta ( incapabil ) Am echipa , am fost aproape de a câștiga 75 , iar acum câștigăm 78... In zig problema sunt sus în conducere , orgolii multe și merite care vor sa fie pretinse aiurea .
Dacă o sa pot sa ajut Zig , nu o sa ezit niciodata , dar nu sub forma conducerii precizate mai.sus ! Nu am nimic personal cu ei , dar fiind trădat pe.joc de "mana dreapta " nu as putea sa mai am.incredere în ei !

Ps: daca am greșeli gramaticale , iertați-mă pe mine , conduc !


O zi faina tuturor.
 

Zone

member
Scor reacție
15
De la care egal sau uiti ca le-am mai tras-o o data pe 58, crezi ca sunt chiar asa sadici?

Nu stiu ce ai tras tu si cui, ca tin minte ca erai in tribul care a disparut inaintea noastra:)) Ca te-au recrutat si pe tine la numar baietii care ne-au dat noua dupa backstab e alta poveste.
Citesc de ceva timp forumul si te vad mai peste tot scriind "v-am tras-o, v-am omorat" dar nu apari nicaieri in vreun varf de statistica.
Calmeaza-te, Rambo.
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
Nu stiu ce ai tras tu si cui, ca tin minte ca erai in tribul care a disparut inaintea noastra:)) Ca te-au recrutat si pe tine la numar baietii care ne-au dat noua dupa backstab e alta poveste.
Citesc de ceva timp forumul si te vad mai peste tot scriind "v-am tras-o, v-am omorat" dar nu apari nicaieri in vreun varf de statistica.
Calmeaza-te, Rambo.
Ho ma ozone, ai castigat si tu o lume si te crezi mare vedeta? Pana ati avut alianta cu noi pe 58 si am tinut granita cu dtw-ul am fost buni, dar daca tu ca o paleta ce esti, te-ai gasit sa recrutezi fix pe cine nu trebuia, normal ca v-am ars frumos. Pana una alta, Rambo are lumea 58 la profil, tu doar gura mare. Iti lansez oficial invitatia sa intri cu tribul tau de nubi pe 80 si sa vedem care-i treaba!
 

campofrio2

member
Scor reacție
0
Ho ma ozone, ai castigat si tu o lume si te crezi mare vedeta? Pana ati avut alianta cu noi pe 58 si am tinut granita cu dtw-ul am fost buni, dar daca tu ca o paleta ce esti, te-ai gasit sa recrutezi fix pe cine nu trebuia, normal ca v-am ars frumos. Pana una alta, Rambo are lumea 58 la profil, tu doar gura mare. Iti lansez oficial invitatia sa intri cu tribul tau de nubi pe 80 si sa vedem care-i treaba!
spune-mi vreodata cand pe jocul cineva o sa te ia pe tine in serios? ai ajuns sa lansezi provocari, ce amuzant esti :)))
 

Zone

member
Scor reacție
15
Ho ma ozone, ai castigat si tu o lume si te crezi mare vedeta? Pana ati avut alianta cu noi pe 58 si am tinut granita cu dtw-ul am fost buni, dar daca tu ca o paleta ce esti, te-ai gasit sa recrutezi fix pe cine nu trebuia, normal ca v-am ars frumos. Pana una alta, Rambo are lumea 58 la profil, tu doar gura mare. Iti lansez oficial invitatia sa intri cu tribul tau de nubi pe 80 si sa vedem care-i treaba!

Tu pe cine reprezinti de lansezi invitatii?
Ce treaba ai cu lumea 74 daca nu ai jucat pe ea?
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
spune-mi vreodata cand pe jocul cineva asta te ia cineva in serios? ai ajuns sa lansezi provocari, ce amuzant esti :)))
Te-ai gasit tu sa te bagi in seama, care pe 74 erai vai steaua ta, vezi-ti acolo de acordurile gramaticale si lasa-l pe marele strateg ozone sa accepte sau nu.
 

campofrio2

member
Scor reacție
0
Auzi la ala ca interna, interna cui ma paleta? I-a intreaba-l pe emmy care-i treaba si dupa sterge-te la gurita, inainte sa o deschizi aiurea pe aici.
pana si papy te-a dat la cosul de gunoi si o dai pe aici ca nu ai fost interna? :)) lasa partea cand cereai invite sa-ti iei "revansa", pe langa asta te-au mai ajutat si baietii de ti-au crescut sate si tu tot ai tupeu sa dai din gura pe aici
 

Mihaitza84

member
Scor reacție
0
pana si papy te-a dat la cosul de gunoi si o dai pe aici ca nu ai fost interna? :)) lasa partea cand cereai invite sa-ti iei "revansa", pe langa asta te-au mai ajutat si baietii de ti-au crescut sate si tu tot ai tupeu sa dai din gura pe aici
Ba eu zic sa iti iei pastilele ca esti pe langa subiect. Nu mai visa tu la interne, nubule, ca nu m-a internat nimeni. Cat despre sate crescute, nu v-a obligat nimeni si cat ai facut pp in liniste a fost bine. Nu te mai obosii sa raspunzi, ca nu am ce sa discut cu senili de astia ca tine ;)
 

campofrio2

member
Scor reacție
0
Ramane valabila invitatia la joaca pe 80, nu conteaza din partea cui vine, vad ca v-ati luat unii aere de vedete dupa o lume castigata!
asta este ultimul comentariu pe care il dau vorbind cu tine :)) nu prea intelegi cateva lucuri, nu ai tu treaba pe cine atacam noi pe forumul de L74, nu stii ce a fost intre noi si vorbesti aiurea, nu ne laudam ca am castigat o lume, doar dam peste nas adversarilor care au avut un tupeu incredibil si au sfarsit penibil

ne poti scuti tu de provocari, nu esti in masura sa faci asa ceva
 

Zone

member
Scor reacție
15
Mihaitza, razboinic de tastatura ce esti, ai treaba si noi te retinem. Nu ne-am luat aere de vedeta doar ca nu ne plac clovnii tari in taste. Dupa cum vezi, cu restul de pe sectiunea asta de forum s-a discutat decent.
 
Sus