Discutii libere L75

Patrykana

member
Scor reacție
0
Oricum de la început nu avea rost alianta, era doar de formă :)))

Salut marius, alianta a fost facuta la cererea lui tupeu care m-a rugat sa il pun in contact cu enyx . Probabil el si ceilalti din conducere au vrut o colaborare in momentul acela.
Trib de top contra RS si NG...o lume cu dominanta..nici nu mai stiu baietii cum miroase.. ( da da Roma marca inregistrata...etc..cu jumatate din ce era inainte)

Si da..suntem un trib luat de la 0..fara arfe si mirosuri de Gucci..nu avem istorie..nu avem nimic..si =)))))?timp este...sau istoria e Roma si atat? :))))

Tu cine esti boschet ? Iti e cald la dinti si nu stii cum sa ceri o umilire? Bagane-am pompele in arfele tale ca nu ai o lume castigata si faci spume pe extern.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Salut marius, alianta a fost facuta la cererea lui tupeu care m-a rugat sa il pun in contact cu enyx . Probabil el si ceilalti din conducere au vrut o colaborare in momentul acela.

Salutare,oricum tu stii de la inceput parerea mea despre alianta cu roma,pentru mine nu avea nici un rost aceasta alianta si mi-o mentin pana la final,daca nu era aceasta prostie numita UNIVERSITATE,era ok pentru-ca era interesanta harta
 

DeletedUser49756

Si au recrutat CD-ul in cateva zile (de la ruperea aliantei)...nu era vorbit dinainte Mariuse...Vermele e sarpeeeeeeeeeeeee <3.Mor =)))..episoade din tanar si nelinistit...
Nu era vorbit de dinainte, am discutat cu ei ca niște oameni capabili, și s-a decis să ajutăm fiindcă Roma oferă șanse unor oameni care își dau interesul în acest joc, și mai ales pentru ca au băgat bani și timp până acum, arfe dinastea și glume de colț de bloc sunt expirate.

MariusBr, știi bine că te-a făcut lumea cu ou si oțet pentru că ai avut pretenții de jucător top dar băieții de acolo te-au văzut ca un support(DT) nimic mai mult, ca să dam cărțile pe față, atât timp cât cei cu care ai jucat atât timp fac mișto de tine și zic adevărul, nu înțeleg de ce nu ai pic de bun simț să o lași mai moale cu figuri de top player.

Vărule, te-am crezut om serios, ți-am trimis și pe joc mesaj cu privire la ce s-a întâmplat si se întâmplă ca să știi ca nu ma feresc, îmi pare rău ca ai ajuns pe un joc sa devi gelos că celalalte triburi sunt apreciate, stai liniștit că tribul tău va înflori... vreodată.

Toate cele bune.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Când Roma umbla cu mesaje dubioase prin sn, noi nu aveam nici un mesaj cu nimeni, prin asta am pierdut încrederea în voi și automat am rupt alianța și abordat o nouă strategie de joc, cum îți permiti sa spui de squad că face ai drege când de la voi a început tot, ghost ăla trebuia să aibă 0 sate la cate kkturi a vorbit prin gura lumii,am fost luați peste picior cam tare, doar Roma auzeam pe aici. Înainte să arunci vorbe pe aici, uitate in oglinda

"Când Roma umbla cu mesaje dubioase prin sn"
Iti zic eu cand. Niciodata. Dar vrei sa vezi cand ati umblat voi cu mesaje dubioase? Uite atunci. Nume de conducator, vorbind in numele tribului impotriva aliatilor.
1588525341134.png

Uite-i minciunile :) Uite cum incearca sa rastalmaceasca adevarul, si sa puna vina pe noi.
Voi ati umblat cu mesaje si la ei, si la cd, si asta e evident.

"cum îți permiti sa spui de squad că face ai drege"
Nu stiu...Sa fie pentru ca e evident pentru oricine ca de la squad a inceput tot din moment ce squad a rupt alianta fara niciun motiv concret? Nu ai cum sa contrazici faptele. Aia nu intelegeti voi. Faptul e deja gata consumat. Ati vorbit pe la spate si ati rupt alianta

"când de la voi a început tot"

Faptele te contrazic clar.

"ghost ăla trebuia să aibă 0 sate la cate kkturi a vorbit prin gura lumii"
Nu se interneaza oameni doar ca vorbesc fara sa gandeasca. V-am mai zis, nu stiu cine e, care e treaba cu el, dar n-are el nimic de zis dpdv al diplomatiei Roma. Ghost pune discutia cu enyx dupa ce te-a mancat in fund. Arata-le dragilor nostrii reptilieni care a fost reactia la ce ai facut tu.

"am fost luați peste picior cam tare, doar Roma auzeam pe aici. "
Din nou te contrazici cu realitatea. Esti invitatul meu sa citesti acest topic, sa vezi ca doar voi vorbiti de Roma :)) Si voi ne-ati luat peste picior, nu invers. Citeste in acest topic de la pagina 5 incolo.

"Înainte să arunci vorbe pe aici, uitate in oglinda"
Amin.
Altceva?
PACMAN.png
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
aiurea cand joaca toata harta impotriva ta, nu?
ti-l mai pui pe dicsie pe cap si te trezesti si cu cateva backstab-uri pe cap, ceas.

Da da, insa si satisfactia pe care o ai dupa astfel de victorie ? Tu ar trebui sa stii, felicitari pentru l73 si pentru echipa avuta de Mnks :D
Asta sa existe si niste comentarii pozitive printre tot hate-ul asta de pe extern.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
MariusBr, știi bine că te-a făcut lumea cu ou si oțet pentru că ai avut pretenții de jucător top dar băieții de acolo te-au văzut ca un support(DT) nimic mai mult, ca să dam cărțile pe față, atât timp cât cei cu care ai jucat atât timp fac mișto de tine și zic adevărul, nu înțeleg de ce nu ai pic de bun simț să o lași mai moale cu figuri de top player.

ce-ai fumat fratioare s-a dat drumu la vreo legala noua la galati ? :)) ce suport dt vorbesti ? si cine a facut misto de mine ? :)) cred ca esti pe alt fir baiatu meu :)) pana una alta cu tine pot avea orice figuri,nu numai de top player pentru-ca punctajul unui sat de-a meu face cat tot contul tau :D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
"Când Roma umbla cu mesaje dubioase prin sn"
Iti zic eu cand. Niciodata. Dar vrei sa vezi cand ati umblat voi cu mesaje dubioase? Uite atunci. Nume de conducator, vorbind in numele tribului impotriva aliatilor.
Vezi atașament 2691
Uite-i minciunile :) Uite cum incearca sa rastalmaceasca adevarul, si sa puna vina pe noi.
Voi ati umblat cu mesaje si la ei, si la cd, si asta e evident.

"cum îți permiti sa spui de squad că face ai drege"
Nu stiu...Sa fie pentru ca e evident pentru oricine ca de la squad a inceput tot din moment ce squad a rupt alianta fara niciun motiv concret? Nu ai cum sa contrazici faptele. Aia nu intelegeti voi. Faptul e deja gata consumat. Ati vorbit pe la spate si ati rupt alianta

"când de la voi a început tot"

Faptele te contrazic clar.

"ghost ăla trebuia să aibă 0 sate la cate kkturi a vorbit prin gura lumii"
Nu se interneaza oameni doar ca vorbesc fara sa gandeasca. V-am mai zis, nu stiu cine e, care e treaba cu el, dar n-are el nimic de zis dpdv al diplomatiei Roma. Ghost pune discutia cu enyx dupa ce te-a mancat in fund. Arata-le dragilor nostrii reptilieni care a fost reactia la ce ai facut tu.

"am fost luați peste picior cam tare, doar Roma auzeam pe aici. "
Din nou te contrazici cu realitatea. Esti invitatul meu sa citesti acest topic, sa vezi ca doar voi vorbiti de Roma :)) Si voi ne-ati luat peste picior, nu invers. Citeste in acest topic de la pagina 5 incolo.

"Înainte să arunci vorbe pe aici, uitate in oglinda"
Amin.
Altceva?
PACMAN.png
Nus cum să-ți explic dar mesajele lui ghost datează de dinainte de 29 aprilie, lasă veajeala
 

DeletedUser49756

Chiar nu îmi pasă câte pct ai acum și ce abureli vorbești, ai figuri pe burta goală.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
P
Salut marius, alianta a fost facuta la cererea lui tupeu care m-a rugat sa il pun in contact cu enyx . Probabil el si ceilalti din conducere au vrut o colaborare in momentul acela.


Tu cine esti boschet ? Iti e cald la dinti si nu stii cum sa ceri o umilire? Bagane-am pompele in arfele tale ca nu ai o lume castigata si faci spume pe extern.
Mda ,atâta sa putut ...
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Manevre, ce știi tu bre, tor squad face manevre :)))) aia își pregătesc terenul din 17.04 și tot Roma face stambe aici că noi umblam cu mesaje, când se vede clar de unde a început manevra, daca voi aveți impresia că noi suntem fraieri, nu suntem
 
Ultima editare:

stefandark27

member
Scor reacție
0
ce jucatori sunteti voi.. cand va uitati in gura lui ".ghost." - cu formularea " Ai grija ca squad sunt periculosi" .. :)))
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 2694Vezi atașament 2695


Si acum sa inceapa povestile ''ghost e nou la noi'' si scuzele etc..putem continua la nesfarsit...

Iar il pui pe ghost. Tie efectiv iti lipsesc capacitatile cognitive. Da GRAV Ti-am zis clar ca mesajele alea n-au nicio relevanta, degeaba incerci sa il iei tap ispasitor pe unu care n-are nicio putere, in loc sa recunosti ca ai un caracter de toata jena. Efectiv parca vorbesc cu un perete. Cum naiba sa va agatati asa de prostia de mesaje scrise de ghost. Si vezi clar ca ghost zice "nu stiu ce sa spun, trebuie sa vorbesti cu Enyx"...Hai sa te vad ce au vorbit cu Enyx. Nu mai manca cacat.

Cat despre faza cu enyx si xeler0, nu inteleg unde vrei sa bati cu ea. Esti efectiv prost.
Atat scitii cat si noi aveam cate o academie/trib aliat care a intors armele: ei pe ffc, noi pe aliens. L-a intrebat enyx daca nu vor sa dam fiecare pe tradatorii lui si sa ne continuam razboiul. Si tu stii chestia asta. Dar faptul ca pui poza aia ca si cum ar avea o legatura cu squad insinueaza doar cat esti de mincinos :))

Singurele voastre argumente sunt invalide sau chiar irelevante la problema de fata. Dar continuati sa le repetati. Absolut jegos caracter.
Recunoasteti ca ati facut manevre de cacat, si asumati-vi-le.
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
ce jucatori sunteti voi.. cand va uitati in gura lui ".ghost." - cu formularea " Ai grija ca squad sunt periculosi" .. :)))

Salutare,

Nu e vorba neaparat de asta...dar incerci sa destabilizezi in zona...indiferent ca ghost e un pleb sau in conducere Roma...nu conteaza.Daca Roma punea cat de cat pret pe alianta cu noi..lua masuri...am vorbit cu Enyx...intr-adevar l-a avertizat(un mesaj formal si prefacut de ambele parti) ca dupa sa ma trezesc ca se dau mesaje la noi in trib....daca cu SN nu a mers hai sa pun Squad sa atace...

eeeeeeeee.PNG
 
Sus