Discutii libere L75

DeletedUser49756

Ți-a luat ceva să dai duma asta, ce s-a întâmplat n-ai avut internet în sat? :))
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
IMG-20200601-WA0056.jpg


 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Nu ziceti hop pana nu sariti gardul. Lumea continua. Nu suntem squad, aroganta nu e la ea acasa in Roma :)
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Il convoc pe Marius brr br brrraila. Scoate capul de sub masa sa-ti vedem lacrimile, si tie si lui Vermele :))))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Gata verme , da stergere, sa gatat lumea, văd că ăștia se vad câștigători din startul lumii, un șervețel și pentru Roy Jones, a fost un băiat bun, succes la mâncat.. , va doresc bravo :)
Ceau
IMG-20200601-WA0160.jpg
 
Ultima editare:

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Ba da eu nu inteleg, cum iti permiti tu sa zici de roma ca face "manevre"?
1.Ati tradat roma, ati vorbit cu cd si scitii sa ne atacati la organizat(ceea ce am aflat si a fost confirmat si de fosti membri cd)
2.Ati tradat scitii, care matematic vorbind aveau sanse mult mai mari sa castige decat voi. Ei cu shield aveau mai multe sate considerabil decat voi cu shield. Dar totusi ambitia voastra jegoasa, si incapabilitatea de a avea coloana vertebrala, v-a facut sa aruncati la geam sansa de castig REALA a scitilor.
3.Dupa ce i-ati tradat pe scitii, va permiteti sa il sunati be babyye sa va plangeti ca "de ce fac asta".Pai cum ma sa va milogiti de omu pe care l-ati injunghiat in spate?
De asemenea, merita mentionat ca ei ne-au abordat pe noi, nu invers. Si i-am acceptat cu drag, pentru ca meritati sa vi se intoarca toate in cap, la cat de execrabil jucati(si nu, nu pe harta)

Cum v-ati gandit ca voi care dati backstab la ambele familii mari din lumea 75, o sa o si castigati, si nu observa nimeni? Cat despre "latratul pe extern" poza ta spune tot. Asta e singurul lucru la care ati fost buni.

PS:Ambele voastre backstaburi ne-au ajutat :)) V-ati adus totul asupra voastra, n-a trebuit sa facem noi nimic.
Cand ne-ati tradat pe noi, au venit oameni de buna voie din CD in Roma.
Cand i-ati tradat pe sciti, au venit oameni de partea noastra(wow surpriza, vor sa dea pe cei care i-a tradat)
 

sebone2

member
Scor reacție
0
Varule , cand o sa inveti sa joci cinstit si sa nu mai fi o pleaba care tradeaza si face numa suste si ghici ce , tot tu te trezesti ma sa faci gat pe extern si sa arunci cu vorbe grele in Roma , atunci sa ai obraz sa te pui sa scrii ca ala face aia si celalalt face cealalta , te plangi ca o femeie cand e pe stop , mai rau chiar , faci drame pe aici ca poate poate te ia cineva in serios . Iti spun sa ti vezi de golumbii si de "vermii" tai si sa nu te mai frustrezi ca nu esti in stare sa iei o lume nici macar prin manevre jegoase si de prost gust , sa ai o noapte si nu mai umple forumu de mizerii ca ne infectezi pe toti :) haipa
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Varule , cand o sa inveti sa joci cinstit si sa nu mai fi o pleaba care tradeaza si face numa suste si ghici ce , tot tu te trezesti ma sa faci gat pe extern si sa arunci cu vorbe grele in Roma , atunci sa ai obraz sa te pui sa scrii ca ala face aia si celalalt face cealalta , te plangi ca o femeie cand e pe stop , mai rau chiar , faci drame pe aici ca poate poate te ia cineva in serios . Iti spun sa ti vezi de golumbii si de "vermii" tai si sa nu te mai frustrezi ca nu esti in stare sa iei o lume nici macar prin manevre jegoase si de prost gust , sa ai o noapte si nu mai umple forumu de mizerii ca ne infectezi pe toti :) haipa
ce suste am facut eu ma? :))
iar ai fumat iarba expirata? :))
eu nu am nevoie de suste sa ma bat cu niciunul din voi, oricand la orice ora, pe orice lume iti arat ca intru si va fac senvis. cand jucam eu triburile tu te incaltai cu pampersii, iauite ce tupeu de aloe vera are si asta, teai trezit tu mare patriot, date dq de stafie,
la ultimele atacuri batea vantul pe la tine, si teai trezit tu mare jucator sa ne dai noua explicatii pe aici, si cu arfe de sarac,
eu nu am tradat niciodata nici un aliat, si joc curat pe orice lume, si tot sunt pe plancarda, nu toti sunt ca si colegii tai cu portofelul plin si skill 0
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ba da eu nu inteleg, cum iti permiti tu sa zici de roma ca face "manevre"?
1.Ati tradat roma, ati vorbit cu cd si scitii sa ne atacati la organizat(ceea ce am aflat si a fost confirmat si de fosti membri cd)
2.Ati tradat scitii, care matematic vorbind aveau sanse mult mai mari sa castige decat voi. Ei cu shield aveau mai multe sate considerabil decat voi cu shield. Dar totusi ambitia voastra jegoasa, si incapabilitatea de a avea coloana vertebrala, v-a facut sa aruncati la geam sansa de castig REALA a scitilor.
3.Dupa ce i-ati tradat pe scitii, va permiteti sa il sunati be babyye sa va plangeti ca "de ce fac asta".Pai cum ma sa va milogiti de omu pe care l-ati injunghiat in spate?
De asemenea, merita mentionat ca ei ne-au abordat pe noi, nu invers. Si i-am acceptat cu drag, pentru ca meritati sa vi se intoarca toate in cap, la cat de execrabil jucati(si nu, nu pe harta)

Cum v-ati gandit ca voi care dati backstab la ambele familii mari din lumea 75, o sa o si castigati, si nu observa nimeni? Cat despre "latratul pe extern" poza ta spune tot. Asta e singurul lucru la care ati fost buni.

PS:Ambele voastre backstaburi ne-au ajutat :)) V-ati adus totul asupra voastra, n-a trebuit sa facem noi nimic.
Cand ne-ati tradat pe noi, au venit oameni de buna voie din CD in Roma.
Cand i-ati tradat pe sciti, au venit oameni de partea noastra(wow surpriza, vor sa dea pe cei care i-a tradat)
imi permit ma, eu nu trebuie sa cer voie la enyx sa postez pe extern, inainte sa comentezi kkturi mai bine ai merge la oglinda, sunt sigur ca, hotul striga hotul in toata ecuatia asta,
cu ce am tradat eu scitii ma rog? leam declarat razboi si eu nu stiu? in afara de vorbe de 2 lei mai stiti si altceva pe jocul asta? :))
atata latrat cu backstab nu am auzit nici de la ceausescu, si ala chiar sia luato in freza,
eu nu am sunat pe nineni, dar daca vrei sa sun, te sun pe tine sa nu te simti exclus din ecuatie
de atata matematica ai uitat sa joci triburile prietene
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
"hotul striga hotul in toata ecuatia asta, "
1591052879053.png

Foarte inteligent de felu tau :)) Dupa ce ca fix asta ai facut, ai si poza cu un hot :)) Esti serios sau te trollezi singur?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
pentru mine ce face roma, este ca un joc de 2 bani, incearca sa recruteze si ultimul barbar, poate poate nu pierde lumea :))
sunteti penibili, ati dat la pace cu scitii cand pe noi neati invitat la razboi cu ei in plin razboi, fara ca macar sa ne anuntati ba noi facem pna cu fraierii aia, si tot noi suntem aia backstaberi, nu mai spun alte kkturi ca oricum voi sunteti cu ale voastre "tradari" oricum nu cred ca intereseaza pe nimeni jocul vostru de cacao
poza aia era un pamflet, la cat de mult rht mancati pe aici cu tradarile voastre, victimelor, vai corectilor, cadeatiar o caramida in cap daca ai jucat murdar, corectule
 

sebone2

member
Scor reacție
0
ce suste am facut eu ma? :))
iar ai fumat iarba expirata? :))
eu nu am nevoie de suste sa ma bat cu niciunul din voi, oricand la orice ora, pe orice lume iti arat ca intru si va fac senvis. cand jucam eu triburile tu te incaltai cu pampersii, iauite ce tupeu de aloe vera are si asta, teai trezit tu mare patriot, date dq de stafie,
la ultimele atacuri batea vantul pe la tine, si teai trezit tu mare jucator sa ne dai noua explicatii pe aici, si cu arfe de sarac,
eu nu am tradat niciodata nici un aliat, si joc curat pe orice lume, si tot sunt pe plancarda, nu toti sunt ca si colegii tai cu portofelul plin si skill 0
Ba, in primu rand invata sa vorbesti limba romana , agramat ce esti , mi e jena sa ma adresez unui agramat notoriu , cred ca singurul castig pe care il ai in viata asta este "fight-ul" contra limbii romane , nu mai cauta glume pe net pe care nici tu nu le intelegi , atat esti in stare sa faci , sa comentezi ca un papitoi pe net , iti dicteaza marius aceste replici extraordinar de inteligente sau ? Ti am mai spus o data , nu te mai plange ca o femeie pe stop , sunt patriot ba , nu imi tradez tribul niciodata , nu mi patez reputatie cu mizerie , ca tine , oricum tu te potrivesti cu reputatia ta , 2 mizerii notorii . Suna l pe marius sa ti mai dicteze replici , poate se baga si vermele .
De luni de zile plangi ca o fetita de 12 ani ce sufera ca n-o f**e nimeni, mai termina cu dramele astea ca ii intreci pe aia din telenovele .
P.S Du te si mananca un "senvis" ca faci arogante cu burta goala , penibilule .
Marșșșșșș
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ba, in primu rand invata sa vorbesti limba romana , agramat ce esti , mi e jena sa ma adresez unui agramat notoriu , cred ca singurul castig pe care il ai in viata asta este "fight-ul" contra limbii romane , nu mai cauta glume pe net pe care nici tu nu le intelegi , atat esti in stare sa faci , sa comentezi ca un papitoi pe net , iti dicteaza marius aceste replici extraordinar de inteligente sau ? Ti am mai spus o data , nu te mai plange ca o femeie pe stop , sunt patriot ba , nu imi tradez tribul niciodata , nu mi patez reputatie cu mizerie , ca tine , oricum tu te potrivesti cu reputatia ta , 2 mizerii notorii . Suna l pe marius sa ti mai dicteze replici , poate se baga si vermele .
De luni de zile plangi ca o fetita de 12 ani ce sufera ca n-o f**e nimeni, mai termina cu dramele astea ca ii intreci pe aia din telenovele .
P.S Du te si mananca un "senvis" ca faci arogante cu burta goala , penibilule .
Marșșșșșș
Sa găsit cine sa comenteze, te angajez femeie de servici sa ai și tu bani de pp? Poate mai evoluezi și tu pe harta, la nivelul tău și barbarele sunt mai dezvoltate că și tine, nu îmi bat capul cu toate rebuturile :)
Eu nu plâng mă, mai confundat cu tribul tau
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
"cu ce am tradat eu scitii ma rog? leam declarat razboi si eu nu stiu? "
Ce-ti mai place persoana 1 orgolios mic :) Nu te mai da important. Stii bine ca am vorbit in general de tribu tau de necinstiti tradatori.

Dar am sa-ti fac placerea sa evidentiez de rau cat iti place sa minti si sa vorbesti pe langa realitate :)
"pentru mine ce face roma, este ca un joc de 2 bani, "
Aia sunteti voi. Campioni la backstab

" incearca sa recruteze si ultimul barbar, poate poate nu pierde lumea :)) "
Sa nu uitam ca DOAR VOI aveti un jucator de top 10 ca puncte, si nici top 500 ca inamici invinsi. Esti penibil. Judeca ce zici

"sunteti penibili, "
Din fapte rezulta ca voi sunteti

" ati dat la pace cu scitii cand pe noi neati invitat la razboi cu ei in plin razboi, fara ca macar sa ne anuntati ba noi facem pna cu fraierii aia, "
Absolut fals. Si ti s-a explicat care a fost situatia, n-a fost niciodata, da niciodata vorba sa scoatem pace cu ei la faza aia. Dar iti lipsesc grav capacitatile cognitive si nu pricepi fara bataie.

" si tot noi suntem aia backstaberi, "
Din fapte rezulta ca:
1.Voi ati vorbit cu cd si scitii sa dati pe noi, fostii aliati, nu invers
2.Nu ne-ati anuntat. De frica ca dam pe voi :)))))
3.Ati dat organizat pe noi impreuna cu ei. Noi nici nu v-am bagat in seama

", nu mai spun alte kkturi"
Vai, sa te auda Dumnezeu! Ai zis destule.

"ca oricum voi sunteti cu ale voastre "
Diferenta dintre mine si tine e ca orice zic poate fi dovedit.

""tradari" oricum nu cred ca intereseaza pe nimeni jocul vostru de cacao "
Ba tu esti halucinant de-a dreptul. Ati tradat roma, care a intrat cu voi pe lume, si exclusiv din cauza voastra exista razboiul roma-scitii. Pentru ca xeler ne-a cerut alianta de la inceput, da nu le-am dat pentru ca eram intrati cu voi.
Pe urma ne-ati tradat, si ati mers cu scitii.
Pe urma, cand planu era ca scitii sa bage cu shield in universitate, I-ATI FACUT PE SHIELD SA II TRADEZE, si impreuna le-ati dat flit fostilor vostri aliati, pentru care ne-ati tradat pe noi.
Deci efectiv nimeni din squad nu are ce zice pe forumu asta.

Roma a pastrat toate diplomatiile. Roma respecta aliantele si pnaurile. Voi ce respectati? Ati tradat 2 aliati, si chiar si pe haita ii vorbeati pe la spate.
Nu
te
mai
plange


Si nu stiu la ce ai orgoliu asta, ca te bati cu oricine din Roma, cand deja eu cu tine am castigat o lume impreuna...Dar na, ai cam terminat-o la 1600000 de puncte sub mine :) Si era a 2-a mea lume jucata :))

Tu ai fi undeva prin ultimii 3 jucatori din roma.
PS:Nu ai nicio idee cum functioneaza limba romana
 
Sus