Discutii libere L75

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Ba nataraule, vb ca ați spart deff Roma pentru Scitii.
Ca na, unde dădeau ei lansați si voi curatarile de la 30-40 ore sa înnobileze Scitii 1 sat la organizat cu atacuri din 2k-uri
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
merg sa beau o cafea ca deja ma doare capul de atata prostie,
sa nu mai spun ca nu se poate trimite sprijin in afara tribului,
ba ma omorati ma, in afara de latrat, pe harta sunteti degeaba ma, absolut degeaba, pana si ht joaca mai mult decat voi ma , mare trib ce sunteti, asa cum e squad slab si cum spuneti voi, inca e pe harta, si este pe autostrada langa voi, restul este doar un joc ieftin de culise, nici voi nu credeti toate minciunile de aici

oare ce treaba ai si cu haita, aia is de 5 ori mai trib ca voi :)) Nu amesteca pe toata lumea in cearta ta, voi acuma ati venit doar sa ne plangeti noua
 

cata1011

member
Scor reacție
0
asd.png
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
pentru mine ce face roma, este ca un joc de 2 bani, incearca sa recruteze si ultimul barbar, poate poate nu pierde lumea :))
sunteti penibili, ati dat la pace cu scitii cand pe noi neati invitat la razboi cu ei in plin razboi, fara ca macar sa ne anuntati ba noi facem pna cu fraierii aia, si tot noi suntem aia backstaberi, nu mai spun alte kkturi ca oricum voi sunteti cu ale voastre "tradari" oricum nu cred ca intereseaza pe nimeni jocul vostru de cacao
poza aia era un pamflet, la cat de mult rht mancati pe aici cu tradarile voastre, victimelor, vai corectilor, cadeatiar o caramida in cap daca ai jucat murdar, corectule

Imi pare rau ca nu mai am discutiile cu vermele01 ca sa va arat cat de cinstiti jucati voi vs aliatii vostrii :]]
Cand eram acolo si ma gandeam sa joc daca am si timp si discutam cu vermele, el deja "pregatea" terenul, si "aranjase" treburile cu deadpool ala si cu shield pentru ca enyx deja incepea sa "vina cu copilarii pe confa whats si se vede ca le este frica de noi" ( nu stiu daca exact astea au fost vorbele lui vermele dar ceva asemanator) :]]]]]]

Nu mai face pe sfantul sau pe victima, cred ca te-ai infectat de la ursu caci pentru el triburile inseamna doar manevre, joc pe harta nu exista, sau cuvant, da sa fie da si nu sa fie nu.

Iar un trib care joaca doar cu manevre este fix pix. Un conducator care nu stie sa isi foloseasca manevrele este doar un noob, si nu un:

"
Expert in arta Farmului,
Maestru in arta războiului,

Dedicat in jocul de echipa. "

Sanatate.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
:cool: pacalici, eu nu am nevoie de manevre ma, ma joc cu voi oriunde la orice ora pe harta asta
Nu te inteleg de ce le oferi atenție , iar legat de Ghiran ma așteptăm sa știe ce înseamnă cuvântul backstabb dacă tot îl folosește ... pentru el backstabb e ca și cum ai merge sa jefuiesti un magazin da anunți proprietaru înainte cu câteva zile
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nu te inteleg de ce le oferi atenție , iar legat de Ghiran ma așteptăm sa știe ce înseamnă cuvântul backstabb dacă tot îl folosește ... pentru el backstabb e ca și cum ai merge sa jefuiesti un magazin da anunți proprietaru înainte cu câteva zile

Un mic detaliu de adaugat, voi nu ați fi vrut să anunțați nici în ziua cu jaful, ca efectiv este un jaf.
Doar ca Mondialu, șoferul care te asteapta la intrarea magazinului a vorbit cam mult prin stația radio si s-a aflat.

Nota: Cu cat ați anuntat înainte aliații voștri Scitii ca le inglobati aliatul care trebuia sa-i ajute sa castige luma ?
 
Ultima editare:

Deleted User - 743754555

Aveti niste informatii destul de eronate, nu stiu de unde le-ati aflat insa lucrurile nu stau tocmai asa.
Scitii au avut inca de la bun inceput o conducere preponderent inactiva. Intemeietorul raspundea foarte greu la mesaje, chiar si la cateva zile distanta, ceea ce mi se pare destul de deranjant, pentru ca o alianta sa prospere are nevoie de o buna comunicare.
Planul pentru universitate a fost cum ati precizat mai sus.
Am incercat sa discutam mai multe legat de aceasta tema cu ei, insa xeler raspundea odata la cateva zile, iar conducatorii ne trimiteau la el...
Cu cateva ore inainte de posibilitatea cuceririi universitatii, am primit un mesaj de la Bogdan, la ora 4 dimineata prin care ma anunta ca ei nu au niciun plan pentru universitate, jucator cu moral.

ss bogdan1.JPG

ss bogdan2.JPG



Aceste planuri mi se pareau firesc facute cu multe zile in urma, poate saptamani.

Am trimis resurse pe lmrme personal pentru a ridica un turn mare si a face tren, trupe.

lmrme trib.JPG


Dupa comportamentul actual vad ca mai bine ma culcam, iar scitii aveau decalata cucerirea cu cateva ore bune.
Noi ca si familie SHIELD nu putem colabora cu oameni care nu se implica la fel de mult, nu am cerut sa faca dansii totul.
Dvs. ca familie nu cred ca ati fi permis atatea luni de comunicare slaba cu vreun trib aliat, noi am fost intelegatori cat s-a putut.
Alaturarea la familia SQUAD a fost o decizie fireasca avand in vedere alianta familiilor, pozitia dar si inamicul comun, noi i-am contactat, nu ei pe noi.

Spor la joc.
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
ce sa stie roma, in afara de imbarligaturi si minciuni, sunt 0 barat ca trib, ma amuza cat de cocosi sunt ei, si pe harta intra la interne dupa prima ploaie de atacuri,
cat despre backstab dublu triplu, noi mereu am ajutat scitii cu atacuri, cine cui a dat backstab prin alaturarea lor dusmanilor, dupa ce am ajutat scitii cu atacuri tot ei si-au luat backstab, bai domnule ce oameni, rai squad astia,
mai terminati drq cu mizeriile astea, mascarici ce sunteti
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Varule.. sper ca macar tu sa crezi toate vrajelile pe care le spui pe aici, si ca nu le spui doar din frustrare..
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Știam precis dar nu eram sigur :)
IMG_20200602_141954.jpg


Rade toată lumea de voi, clanța mare joc 0, rip Roy Jones, a intrat la interne top3 după un organizat, asta e Roma :))))
Măscărici, atâta tot, ajungem noi la voi periculoșilor
Nu aveți decât să faceți gargara aici, nu am sa mai postez, oricum sunteți limitați, și păzea că venim
 
Ultima editare:

RAYN0R

member
Scor reacție
0
Felicitari Virtual Hunter !
In sfarsit cineva care a scris ceva frumos. Clar ca trebuie si amuzament ca asta ne face sa zambim la prima ora a diminetii dar din cand in cand un text serios si la obiect isi are locul.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Wow, ai prins si tu un atac in sat :)) Ala da jucat pe harta
Vezi ca harta inseamna mai mult de 1 sat(pe care ai facut abia pagube la trupe care se refac in cateva zile, abia ai scazut 1 nivel la targ)

Si nu stiu cine ti-a zis ca roy e la interne, sau daca pur si simplu ai visat asta ieri, ca la cum scriai, nu pareai in deplinatatea facultatilor mintale
 
Sus