Discutii libere L75

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Știam precis dar nu eram sigur :)Vezi atașament 2779

Rade toată lumea de voi, clanța mare joc 0, rip Roy Jones, a intrat la interne top3 după un organizat, asta e Roma :))))
Măscărici, atâta tot, ajungem noi la voi periculoșilor
Nu aveți decât să faceți gargara aici, nu am sa mai postez, oricum sunteți limitați, și păzea că venim

Macar Enyx nu se lasă farmat ca Întemeietorul Squad. In loc sa bage in universitatea voastra ne-a ajutat pe noi.
















 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ăla era de azi nu de luna trecuta băiețaș, cu 10 rapoarte defilați, vrei sa îți bag eu 300 rapoarte sau mai mult în care pierdeti mai mult atac în apărare decât pierde squad în atac?
Roy Jones 420k înainte de organizat,
Roy Jones 370k după organizat,
Roy Jones după câteva zile (interne)
:)))
Jucător Roma top3, defilați că e bine, încă puțin și facem un film cu voi, sunteți mai grămadă decât o groapă de gunoi.
Bindi maturat,
Triplux maturat,
Sincer nu mai incap rapoartele cu voi, ar trebui sa cer la inno un spatiu de stocare mai generos.
Mulțumim pentru participare,
La revedere vedetelor
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Sunt rapoarte de acum 5-6 zile spartanule...
Trist, în disperarea voastră încercăti sa va păstrați moralul ridicând în slăvi singura realizare avută pe lumea asta...demolarea a câtorva sate.

Varule te poti retrage ca te faci de ras.
Aveti mai putine sate înnobilate de la inamic la nivel de trib decat au unii jucători ai noștri individual
Avem academii cu mai multi inamici învinși decat tribul vostru mare.
Si apoi ca cica jucați pe hartă. Unde?pe care harta?

Te las în lumea ta de vis în care sunteți cei mai buni de pe .ro campionilor
 

cata1011

member
Scor reacție
0
La cat joaca squad pe harta urmeaza peste cateva zile sa deschid harta si sa vad satele lui Varu lipite de ale mele. :oops:
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Iar joc pe harta.jpg
 

Deleted User - 743790899

"un atac in sat"
"abia ai scazut un nivel la targ"
"unul din conducatorii vostri a fost farmat"
"nu jucati pe harta"

Mai puneam rapoarte, dar cred ca astea 100+ va ajung pe moment
Si barbarele opun mai multa rezistenta


 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
E vrejeala, manevre :)))
Spuse Roma că a farmat câteva sate la tupeu, ia zile cumetre cate sate farmeaza squad de la Roma, jumate de enyx, tot contul Roy Jones, și jumătate de Roma,
Noi nu jucăm domnule, manevra, trucaje, de asta va cad satele ca la păcănele, că nu jucăm, doar lătrăm, a dreq mai baga unu 100 rapoarte aici, sa se sature Roma de vizualizat, cred că am farmat zeci de milioane de la ei, așa lejer, mulțumim pentru resurse, frumoșilor, mai venim
 
Ultima editare:

Enyx88

member
Scor reacție
0
Screenshot_20200602_215251.jpg
Screenshot_20200602_215044.jpg


Sa ne anunțați daca s-au schimbat conditiile de victorie pe lume in "care demolează mai mult" ca sa stim si noi :)
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Acum dupa ce s-a vazut cat a fost demolat si farmat Enyx.. cauta si el sa o dea la intors :)) Nici Dunarea nu va mai spala de figurile astea, aveti un nivel in plus si probabil rate la banca pe o viata pentru pp urile bagate si defilati :))
Te-am dezgropat si pe tine?:)))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
E prima lume cand se lauda cineva cu demolari pe inamici. Scopul jocului e sa iei sate de la inamici, nu sa dai cateva lvl de cladire jos. Cum jucati pe harta daca nu sunteti in stare sa luati sate de la adversari?
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Acum dupa ce s-a vazut cat a fost demolat si farmat Enyx.. cauta si el sa o dea la intors :)) Nici Dunarea nu va mai spala de figurile astea, aveti un nivel in plus si probabil rate la banca pe o viata pentru pp urile bagate si defilati :))
IMG_20200602_225032.jpg


:)) considera ca am dat o la intors
 
Sus