Discutii libere L75

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
IMG-20200604-WA0261.jpg
Stai potol si continua sa urmaresti lectiile online dicktate voua de Roma.
Nuuu te rog eu nuuu
 

Deleted User - 743788713

eu cand am spus ca se simte lipsa la cativa jucatori cheie in roma care chiar jucau pe harta si stiau sa organizeze roma nu m a crezut. dar am vazut ce raspuns s a dat de la unul dintre jucatorii aia si s a facut liniste :)))
 

DeletedUser49756

Îți las un leu să-ți cumperi înghețată, păcat că o trecut 1 iunie, îmi pare rău copilul meu.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
eu cand am spus ca se simte lipsa la cativa jucatori cheie in roma care chiar jucau pe harta si stiau sa organizeze roma nu m a crezut. dar am vazut ce raspuns s a dat de la unul dintre jucatorii aia si s a facut liniste :)))
Acela a fost un jucator cheie pe L64 si atat. Roma are 4 lumi castigate.
 

Deleted User - 743788713

Acela a fost un jucator cheie pe L64 si atat. Roma are 4 lumi castigate.
io am spus cativa jucatori nu doar unu. te referi la unul in concret tu. din cate se stie a condus si pe 56 si daca nu a fost cheie sunt convins ca faptul ca a mers cu roma si nu mnk acolo a fost ca si jucator cheie si 51 castigata prin fuziune ca si 56 si 71 cu universitate, mare trib csf, ncsf
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
io am spus cativa jucatori nu doar unu. te referi la unul in concret tu. din cate se stie a condus si pe 56 si daca nu a fost cheie sunt convins ca faptul ca a mers cu roma si nu mnk acolo a fost ca si jucator cheie si 51 castigata prin fuziune ca si 56 si 71 cu universitate, mare trib csf, ncsf
Am castigat cu fuziuni pentru ca Roma nu si-a tradat niciodata aliatii. Pe L56 a fost in conducere intradevar, dar pe final de lume. Castigam acea lume oricum pentru ca am avut niste adversari subtirei ce si-au dat stergere prematur dupa primele sate pierdute.. Nu stiu despre ce conturi cumparate vorbesti.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Voi ati pus primii rapoartele pe Tupeu ca vai ce l-ati farmat voi pe el :)) Cine va mai intelege.. cand vedeti ca iesiti pe minus o dati la intors
Vezi ca esti prost informat, mai citeste odata forumul. Cap de pluta, csz, noroc ca aveti capu mare si gol, ca altfel v-ati fi inecat in ploaie.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
daca stau sa fac un videoclip cu toate rapoartele de demolari la cele "cateva" sate de care spuneai, ne apuca revelionul. Hai sa nu mai fim cu nasul pe sus cand n-ar trebui. N-ati inceput voi cumva cu rapoartele, ca sunteti voi mari personalitati? :))))
Inca un dezgropat pe lumea asta. Usor ca umpleti db-ul.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cred ca e mai simplu sa puna careva o statistica de cand a inceput razboiul si pana acum...nu?

Asa se vede clar si ODA si ODD, sate pe plus, sate pierdute etc...

Si asa se inchide subiectul momentan.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Cred ca e mai simplu sa puna careva o statistica de cand a inceput razboiul si pana acum...nu?

Asa se vede clar si ODA si ODD, sate pe plus, sate pierdute etc...

Si asa se inchide subiectul momentan.
N-ai cum sa inchei un subiect ca asta Dicsie cu o statistica:)) si in plus certurile pe extern sunt amuzante:)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am castigat cu fuziuni pentru ca Roma nu si-a tradat niciodata aliatii. Pe L56 a fost in conducere intradevar, dar pe final de lume. Castigam acea lume oricum pentru ca am avut niste adversari subtirei ce si-au dat stergere prematur dupa primele sate pierdute.. Nu stiu despre ce conturi cumparate vorbesti.
Eu îmi aduc aminte ca războiul era in toi și cu siguranța găsesc și confirmări dacă stau sa caut.
Oricum, sfatul meu e sa nu îți mai bati capul cu asta și sa ignori.
Cat despre adversarii de pe 56...ma abțin pentru ca am jucat cu voi și acum joc cu ei. Prefer sa fiu imparțial.
 
Sus