Discutii libere L75

DeletedUser40960

Seara buna!
Am revenit si eu datorita lui Covid, dupa o pauza de cativa ani.
Spor la joc sa aveti!
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Negrule? Esti bah pe-aici ? Am o veste minunata. Am descoperit manuscrisul ala, stii tu , cu Sisu si aventurile negrilor . Bah, eu am mai scris cateva capitole dar am uitat complet de asta . Am dat din greseala acum peste restul episoadelor ,unde au fost postate . Stai sa le recitesc si eu ca habar am ce dracu am scris si daca dau link-ul poate-mi iau vreun bann .....hahaha
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Bah ?! E din 2013 postat restul episoadelor. Rad cu lacrimi ,iti dau in privat link-ul ca s anu existe vreun risc de bann ca n-am terminat de citit .....hahaha Cautam ceva ca sa ma inspire la un concurs de povesti pe facebook si am dat din greseala de restul povestilor de atunci .
Moama dar cati sunt in carantina pe-aci ? Izolati cu forta . Va place mah ? Asa eram si eu cand ma banau astia ....hahaha
Vezi ca ai privat cioaro :D
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1
Nu pot sa nu share-uiesc ! Asta e, bann ,bann, izolare dar merita .....hahaha
Frankfurt s-a nascut la tara intrun piesaj de basm. Casute batranesti lipite cu balega de cal ,hornurile eminesciene scot rotocoale lenese de fum. La gura unei anume sobe stau doi batranei si fiul. Mama curata porumb pt oratanii si tatal mestereste o capcana pt sobolani. Scuipa cu naduf si zice :
-Aseara ,dihorii sau sobolanii au mancat 2 gaini si o rata ! Tufui grijania masii de viata !
Fiul trage alene din sticla de tuica si se face ca nu pricepe aluzia. Si se gandeste :
-Nu are cum sa-si dea seama nimeni ca eu am dat gainile si rata pe tigari si beutura.
Deodata cainii incep sa latre, ham ham ham !
-Aloooo postaaaaaaa !
Inima fiului incepe sa bata navalnic !
-A VENIT PENSIA !!!!! Eeeeeeeahhh ! Bautura si tigari no limit !
Ia buletinul mamei si fuge in ciorapi la poarta . Cand colo ce sa vezi ?? SURPRIZA MAXIMA ! Un pachetel invelit in poleiala rosie cu funda si cu litere aurite.
TE IUBESC ! Frizeru . Made in Peru .
Vecinii se strang pe ulita .
-Oooooo Frankfurte ai primit cadou din Peru !! Ooooooo ! Margelele rosii de bagat in fund ,crema cu miros de capsuni ,ruj ,unghii false, doua peruci si alte acareturi. Lumea in sat isi da coate.Un mare mahar ,poate chiar mafiot a pus ochii pe gaoaza lu' Frankfurt al nostru!!!
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
negrule, mi-a venit notificare pe mail ca mi-ai dat sms aici pe forum, altfel nu cred ca mai intram cativa ani de zile :)))
mah, sa stii ca sunt sanatos, nu am coronavirus, dar am vaccin pentru el :)) ne deschidem biznis? :)))
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Dar unde vindem negrule vaccinu ? Eu mi-am luat-o pe olx pana sa inceapa nebunia cu Covid. Am pus la misto poza cu vaccinu si m-au raportat bulangii. Mi-au blocat bulangii contul. Stii ca eu nu sufar prea mult dupa un cont, eh dar dupa ala chiar sufeream.Era contul meu de facut bani, pe ala ma stia lumea . Am avut clienti care a cumparat si de 2 -3 ori de la mine.Mi-am facut eu cont nou dar degeaba, pe ala vechi aveam produsele si acolo le stiau.Norocul meu a fost ca am dat de o adminita cumsecade si a inteles ca era la caterinca. Ca daca dam de vreun strigoi care nu vede decat regulamentu, mai pupam eu contu !!!! Asa ca inca o data nu ma mai risc ..hahaha. Din ce e facut vaccinu? Din frunze de patrunjel? Sa nu dam de belea mai mare cu Locala. Stii ca astia sunt dusmanii ierburilor de mancaruri ?! :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Cica ala... Proba mai e la locul ei? :)))))) .Poate vrea sa o prezinte la proces daca face ala contestatie la pv
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Expediatapr 05, 2020 13:34:44
Tribul este acum în război cu Master (dizolvat)!

Nume război: Caracterele voastre sunt zero!

Declaraţie:
Luati si jucati-o p-asta!
Ne-ati lucrat pe la spate. Dusmanul, dusmanului meu, e prietenul meu. Trageti concluzia singuri. Va asteapta vremuri grele.



Expediatapr 05, 2020 17:42:15
Războiul dintre Master (dizolvat) şi Spitalul de Nebuni s-a încheiat.

» Războaiele tribului


deci nu ai cum :))))))))))))
 
Sus