Discutii libere L75

Lord zEEu

member
Scor reacție
0
Este posibil schimbarea hărți la loc?
E total aiurea in aceasta varianta și mulți n-o sa mai joace, parca joc minecraft.
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
ccccccccc.jpg


Marele trib roma :)))) nici nu pot sa-l mai scriu cu nume mare,inainte sa ma bat pentru prima oara cu ei ii credeam trib de top dar m-am inselat :( inafara de mesaje cu impact emotional(pentru cei mai slabi de inima) nu mi-au demonstrat nimic,ci doar frica pentru buna strategie a tribului dusman :D
Il rog pe nenea jason.statham unul dintre cateii lui enyx sa-mi spuna si mie daca ar intra la ei scitii unde ar avea loc la ce trib mamut au fost inca de la inceput :))) oare cei din cd au locuri ? Haita inca sunt baieti destepti imi place de ei,au invatat ceva dupa aventura de pe 73 traita langa mnk si nu s-au mai aruncat cu capul inainte,dar ce mi-a placut cel mai mult e finalul cu care incheie nea jason :)))))) foarte amuzant cica roma e singura familie de pe ro care a castigat o lume cu universitate=)) wtf au fost vreo 10 pana acum inafara de 71 si noi nu stim ? :)) chiar deasta au si morcovul pentru-ca sunt constienti ca sunt sanse sa piarda si daca pierd aceasta lume avand un avantaj mare dinainte sa inceapa se fac de ras =))
P.S : Ce s-a intamplat intre squad si roma nu a fost backstab,intreaba-i pe green ce e ala backstab ca stiu mai bine =)))))) ( sa primeasca nu sa dea desigur,green e cel mai corect trib de pe ro =)) Va pupa br romanilor,mai asteptam mesaje sa ne amuzam si noi ca era monotonie pe extern de ceva timp
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 2738

Marele trib roma :)))) nici nu pot sa-l mai scriu cu nume mare,inainte sa ma bat pentru prima oara cu ei ii credeam trib de top dar m-am inselat :( inafara de mesaje cu impact emotional(pentru cei mai slabi de inima) nu mi-au demonstrat nimic,ci doar frica pentru buna strategie a tribului dusman :D
Il rog pe nenea jason.statham unul dintre cateii lui enyx sa-mi spuna si mie daca ar intra la ei scitii unde ar avea loc la ce trib mamut au fost inca de la inceput :))) oare cei din cd au locuri ? Haita inca sunt baieti destepti imi place de ei,au invatat ceva dupa aventura de pe 73 traita langa mnk si nu s-au mai aruncat cu capul inainte,dar ce mi-a placut cel mai mult e finalul cu care incheie nea jason :)))))) foarte amuzant cica roma e singura familie de pe ro care a castigat o lume cu universitate=)) wtf au fost vreo 10 pana acum inafara de 71 si noi nu stim ? :)) chiar deasta au si morcovul pentru-ca sunt constienti ca sunt sanse sa piarda si daca pierd aceasta lume avand un avantaj mare dinainte sa inceapa se fac de ras =))
P.S : Ce s-a intamplat intre squad si roma nu a fost backstab,intreaba-i pe green ce e ala backstab ca stiu mai bine =)))))) ( sa primeasca nu sa dea desigur,green e cel mai corect trib de pe ro =)) Va pupa br romanilor,mai asteptam mesaje sa ne amuzam si noi ca era monotonie pe extern de ceva timp

nu inteleg un lucru, cand roma a luat CD-ul ai auzit pe unul din Squad sa faca atatea talente prin alte triburi, voi nu aveti locuri nici pentru voi si indrazniti sa ne tineti noua morale de locuri, doar tradari aveti in cap, ce nu ies manevrele conform planului? sau ati confundat triburile de pe harta cu cele de pe 71
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Ce vorbiti de manevre? Singurul trib de pe 75 care s-a aliat pe rand cu, si a tradat pe rand ambele familii mari care formau cele 2 tabere in razboi? Voi mai aveti tupeu sa comentati ceva? =))))
Br tu ti-ai facut al 3 lea cont sa scapi de ban? Nu ai limite la conturi noi, cum n-are squad la manevre jegoase?
 

Deleted User - 743788713

mare dreptatea avea dicsi cand zicea ca roma nu mai e ce a fost, diferenta mare fata de cum a castigat 64 si cum vrea sa o faca akm. se vede lipsa unuia care kiar se implica pe harta
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 2738

Marele trib roma :)))) nici nu pot sa-l mai scriu cu nume mare,inainte sa ma bat pentru prima oara cu ei ii credeam trib de top dar m-am inselat :( inafara de mesaje cu impact emotional(pentru cei mai slabi de inima) nu mi-au demonstrat nimic,ci doar frica pentru buna strategie a tribului dusman :D
Il rog pe nenea jason.statham unul dintre cateii lui enyx sa-mi spuna si mie daca ar intra la ei scitii unde ar avea loc la ce trib mamut au fost inca de la inceput :))) oare cei din cd au locuri ? Haita inca sunt baieti destepti imi place de ei,au invatat ceva dupa aventura de pe 73 traita langa mnk si nu s-au mai aruncat cu capul inainte,dar ce mi-a placut cel mai mult e finalul cu care incheie nea jason :)))))) foarte amuzant cica roma e singura familie de pe ro care a castigat o lume cu universitate=)) wtf au fost vreo 10 pana acum inafara de 71 si noi nu stim ? :)) chiar deasta au si morcovul pentru-ca sunt constienti ca sunt sanse sa piarda si daca pierd aceasta lume avand un avantaj mare dinainte sa inceapa se fac de ras =))
P.S : Ce s-a intamplat intre squad si roma nu a fost backstab,intreaba-i pe green ce e ala backstab ca stiu mai bine =)))))) ( sa primeasca nu sa dea desigur,green e cel mai corect trib de pe ro =)) Va pupa br romanilor,mai asteptam mesaje sa ne amuzam si noi ca era monotonie pe extern de ceva timp

Ne vedem peste o saptamana, vezi sa nu iei iar vacanta:))))
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
mare dreptatea avea dicsi cand zicea ca roma nu mai e ce a fost, diferenta mare fata de cum a castigat 64 si cum vrea sa o faca akm. se vede lipsa unuia care kiar se implica pe harta
Ce vorbesti? =))
Vrei implicare pe harta dar nu te chiar uiti la ea, nu? Cand dau 3 familii organizat pe un singur trib, si iau un 1 sat, pe urma mai dau unu, si ies pe minus cu 1 sat, nu prea vad ce baza reala isi au comentariile tale.
Esti probabil din squad, ca acolo se preteaza comentariile care n-au nicio legatura cu realitatea, dupa cum am vazut in paginile precedente. Cand am dat noi un organizat concentrat, am desfiintat un trib. Diferenta e mare.

Noi jucam si pe harta, nu ca squad care joaca pe extern, si sar din tradare in tradare. Nu stiu cum i-au atras nici pe shield, dar statisticile sugereaza ca o sa aiba o surpriza shield din partea lor :))

Da e ok, nu-si da nimeni seama ca esti inca un cont suport de-al lor, e perfect normal ca un cont de 26p cu o singura lume sa fie pe extern facand gargara squadiana fara sens.
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ce vorbiti de manevre? Singurul trib de pe 75 care s-a aliat pe rand cu, si a tradat pe rand ambele familii mari care formau cele 2 tabere in razboi? Voi mai aveti tupeu sa comentati ceva? =))))
Br tu ti-ai facut al 3 lea cont sa scapi de ban? Nu ai limite la conturi noi, cum n-are squad la manevre jegoase?

Bai pădurare cum spuneam alianța dintre squad și Roma nu avea nici un rost de la început a fost făcută pe prietenia unor jucători de pe alte lumi, a fost făcută doar la mișto, nu a fost backstab nu nimic, era făcută cu cap de voi pentru-ca eram cam singura amenințare după lume după cum se și vede, dacă vrei sa vezi ce înseamnă backstab cauta forumul de pe 53 și ia lecții de la cei mai buni:))) iar eu am câte conturi vreau pe extern nu e treaba măgarului de unde beau oile apă :* bine ca-s pe extern și nu sunt ca ale voastre pe harta:)))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
@Rakanishu trebuie pusa o regula pentru cei care isi fac conturi pe extern sa aiba minim 20 de sate cucerite pe o lume. nu intereseaza pe nimeni parerea unora de pe conturile suport.
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ce vorbesti? =))
Vrei implicare pe harta dar nu te chiar uiti la ea, nu? Cand dau 3 familii organizat pe un singur trib, si iau un 1 sat, pe urma mai dau unu, si ies pe minus cu 1 sat, nu prea vad ce baza reala isi au comentariile tale.
Esti probabil din squad, ca acolo se preteaza comentariile care n-au nicio legatura cu realitatea, dupa cum am vazut in paginile precedente. Cand am dat noi un organizat concentrat, am desfiintat un trib. Diferenta e mare.

Noi jucam si pe harta, nu ca squad care joaca pe extern, si sar din tradare in tradare. Nu stiu cum i-au atras nici pe shield, dar statisticile sugereaza ca o sa aiba o surpriza shield din partea lor :))

Da e ok, nu-si da nimeni seama ca esti inca un cont suport de-al lor, e perfect normal ca un cont de 26p cu o singura lume sa fie pe extern facand gargara squadiana fara sens.

I-am atras pe shield într-un mod mai bun decât îl abordati voi pe scitii asta e clar:)))) sunteți penibili ma, va e frica ca puteți pierde în fata unui trib nou format deasta apelați la toate metodele josnice :))) trib de top pe ro hahaha ce aberații puteam sa cred înainte sa joc contra voastră.. Și mai șterge-te de squad la gura ca i-ai pronunțat de multe ori :)))
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
@Rakanishu trebuie pusa o regula pentru cei care isi fac conturi pe extern sa aiba minim 20 de sate cucerite pe o lume. nu intereseaza pe nimeni parerea unora de pe conturile suport.

:))))))) luați pe harta ma nu așa :))) penibili sunteți ma:))) ce treaba are externul cu jocul, pot să-mi fac 100 de conturi atât timp cât pe joc sunt corect, rău ați ajuns jur :)))
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
bine ca-s pe extern și nu sunt ca ale voastre pe harta:)))

A zis cumva asta omu care era in top 10 ca puncte si top 200 inamici invinsi?

Cat despre definitia unui backstab nu stiu ce sa zic...Dar faptele sunt clare:
1.Am fost aliati
2.Am aflat de la inamici ca ati vorbit cu ei(s-a dat de gol mondialu ala ca a vorbit vermele cu el cat noi inca eram aliati), nici macar nu ne-ati zis voi ca "ba men alianta e fara sens vrem sa o rupem"
3.La primul organizat scitii pe noi, ati dat impreuna cu ei pe noi
4.De atunci ati mai dat la inca un organizat pe noi, dar si in afara...

Deci practic am devenit unilateral, fara sa aflam de la voi din aliati in inamici. Si tu ai impresia ca nu e backstab ala?

Si acuma ii stricati si pe scitii ca ii furati pe shield de langa ei? Cum sa faci asa ceva? Vreti sa ajungeti cel mai urat trib de pe ro sau ce-s cu politicile astea?
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu e definiția backstabului ceea ce ai definit tu, dar fiecare are părerea lui e și normal, ți-am explicat cu alianța și nu-ți mai explic, zi mersi ca ne-ați avut un pic la aliați :)) nu avem cum sa devenim asa ceva în urma unei certe cu un trib ca voi, deasta v-au plecat jucători de baza și v-au rămas numai mascote :)))
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
cat de mici sa aveti bilutele sa va aliati cu Shield care nu a fost de acord sa va bagati un spion in Roma (Deadp00l, locul 5 la acea vreme) si vi l-au innobilat organizat, iar apoi voi sa faceti alianta cu ei fiindu-va frica sa aveti o granita de razboi pe lume cu universitate asa devreme?
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
1.N-a plecat niciun jucator de baza.
2.Nu poti sa zici nimic de roma cat timp faci parte din singurul trib de pe 75 care a tradat ambele mari familii de pe lume.
Stii cate triburi a tradat roma? 0

Asta e diferenta dintre noi si voi
(Si ma rog, numarul masiv de suporti pe care i-ati luat...Sa nu crezi ca nu se observa ca din jucatorii vostri de top 10 niciunul nu e in top 50 inamici invinsi, aflandu-va intre 610 si 78 xD)
 

asudepica

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
cat de mici sa aveti bilutele sa va aliati cu Shield care nu a fost de acord sa va bagati un spion in Roma (Deadp00l, locul 5 la acea vreme) si vi l-au innobilat organizat, iar apoi voi sa faceti alianta cu ei fiindu-va frica sa aveti o granita de razboi pe lume cu universitate asa devreme?

Sincer deadpool nici el nu știa cu cine vrea sa joace a fost singur de la început, iar un trib e mai important ca un jucător,noi avem frica? Frica ați arătat-o de foarte mult timp voi când i-ați luat pe CD la voi ca să nu vă bateți pe harta și acum încercați cu scitii:))) v-am făcut de ras un pic mai sus cu mesajul lui Jason, good morning bo$$ trezește-te la realitate ca poate te trezim iar cu catapultele
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Baieti , va rog nu-i mai raspundeti la Brailean stiti deja ca are o deficienta, a auzit ca daca baga destule resurse in universitate prinde loc in tribul final si este si el fericit ca termina
 
Sus