Discutii libere L75

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ce a ajuns si forumul asta :)
Enyx da i 2 palme aluia de la voi de spunea de ce nu innobilam sate de la voi ca poate nu stie ca se joaca la universitate :)
 

sebone2

member
Scor reacție
0
Abia astept sa inghititi fum la sf lumii , frustratilor , puteti posta 8000 de rapoarte cu demolari ca de atat sunteti in stare , mama ce profit faceti , refac punctele alea in 2 zile , aveti prea mult timp sa va plangeti aici pe forum , cautati un serial ceva , un film , o drama , nu va mai faceti de ras pe aici papitoilor .
Varule , vei ramane cel mai penibil de pe .ro , atata poti .
 

Deleted User - 743790899

Abia astept sa inghititi fum la sf lumii , frustratilor , puteti posta 8000 de rapoarte cu demolari ca de atat sunteti in stare , mama ce profit faceti , refac punctele alea in 2 zile , aveti prea mult timp sa va plangeti aici pe forum , cautati un serial ceva , un film , o drama , nu va mai faceti de ras pe aici papitoilor .
Varule , vei ramane cel mai penibil de pe .ro , atata poti .

Stii ce este amuzant? Ca pana acum ati defilat cu "nu jucati nimic", "vi l-am farmat o tura pe tupeu", "macar enyx nu este demolat", "noi am luat 4 sate din academiile voastre", "varu esti penibil" si asa mai departe

Si acum dupa ce ati vazut o optime din rapoarte o dati la intors ca putem posta 8000 de rapoarte ca atata suntem in stare :)) Eu cred ca de rusine nici nu va dati rapoartele intre voi, ca altfel nu imi explic de ce sunteti asa amuzanti pe aici pe extern. Sa nu mai zic ca acum deja se vede cine e aparat in tribul vostru si cine nu, dupa discutiile pe extern Enyx deja are deff ul pe sate si la altii zboara vantul si sunt cu trupele in deplasare, toata stima, baieti

Daca noi atata putem, voi ce puteti? Varu spre deosebire de voi are trupe cat toata Roma la un loc, voi doar magazii, ferme si targuri demolate si deff tocat pana la final de lume, asteptam sa il refaceti si pe ala "in doua zile". Dar sa stii ca eu m-am uitat si majoritatea nu si-au refacut satele nici in doua saptamani dupa demolari.. acum tu stii ce trib de magnati aveti si va permiteti sa va refaceti asa repede, ajuta-i tu si pe altii daca tot ai de unde

Spor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49756

Nu mai mânca cacao, sau voi sunteți specialiști în așa ceva? Vă învață varu, training zilnic, "lăudați-vă" cu niște rapoarte irelevante chiar nu ne pasă, puteți să ne faceți album să ne puneți în ramă să vă rugați în genunchi dimineața zilnic.

Nu avem probleme la niciun capitol vi se dă clasă așa că păstrați liniștea în clasă copilași și încercați să nu vă mai lăudați pe burta goală.

Mai băgați o fisă.
 

Deleted User - 743790899

Eu astept sa spuneti cu ce ne dati voi clasa, chiar am asa o curiozitate..

Organizatul vostru pe noi a fost un esec, sa va aparati la organizatele noastre tot un esec, la Universitate eu zic sa fim obiectivi si sa zicem ca sansele sunt pe acolo, fiti inainte cu 2-3 nivele si va acord credit, acum ca sate luate suntem chit, a mai pierdut saracul de Roy cateva, deci care este capitolul la care voi sunteti net superiori?

Ce laude pe burta goala? Hai cu niste argumente legate de joc, ca sa imi spui "manevre" si "magarii" si "tradari" si ce mai vrei tu.. asta putem spune si noi, nu crezi? Nu v-ati prins ca la subiectul " cine face mai multe magarii? " fiecare tabara isi tine partea? E si normal, e cuvantul vostru contra cuvantul nostru, deci inca astept sa vorbim de jucatul pe harta si nu vorbele impinse de la unii la altii

Diferenta dintre noi ca triburi este ca voi v-ati vazut castigatori de la preinregistrare, eu inca am destul bun simt sa nu va jignesc ca nu va cunosc ca oameni, dar vorbind strict pe joc este penibil, atata tot.

Dar pana atunci pe ce sunt bazate vorbele astea? Daca nu pe rapoarte atunci pe ce? Pe banii vostri bagati in joc? Pai atunci jucati voi linistiti, nu e panica, noi preferam sa ne investim banii in lucruri mai productive

Mai bagati si voi o fisa la Inno, aveti ferme de refacut, cius
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Abia astept sa inghititi fum la sf lumii , frustratilor , puteti posta 8000 de rapoarte cu demolari ca de atat sunteti in stare , mama ce profit faceti , refac punctele alea in 2 zile , aveti prea mult timp sa va plangeti aici pe forum , cautati un serial ceva , un film , o drama , nu va mai faceti de ras pe aici papitoilor .
Varule , vei ramane cel mai penibil de pe .ro , atata poti .
Sunteți atât de varza, incat o sa rada si viitoarea generatie de voi.

IMG_20200604_104947.jpg
 
Ultima editare:

Deleted User - 743790899

1591254639716.png


Lasa Varu, Sebone in doua zile se reface, are de unde
Cu grajd 20 si sei superioare iti refaci usorii aia in 24 de ore, sa ne zica el cu grajdul 16 in cat timp se reface :))))

1591258782701.png

Refa-le si pe astea in doua zile :)))
 
Ultima editare de un moderator:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Gluma zilei, au intrat satele lui Roy Jones in asistentul de farmare



Data înscrierii.:09 th March 2020
Cea mai bună clasare:2 19th May 2020
Cele mai multe puncte:416,827 30th May 2020
Cele mai multe sate:56 29th May 2020



Rang:33.
Nume: Roy Jon3s
Trib:Roma
Puncte:
228.971
Sate:36


Sper sa va refaceti, succes la latrat,
trib de vedete :)
 
Ultima editare:

Enyx88

member
Scor reacție
0
Pfai ce realizare deosebita sa iei 6 sate la organizat si sa demolezi alte cateva :))))

1591275994392.png


Eeee varutuu

1591276062792.png
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Pfai ce realizare deosebita sa iei 6 sate la organizat si sa demolezi alte cateva :))))

Vezi atașament 2803

Eeee varutuu

Vezi atașament 2804
iara aburesti borcanele aici cu vrajeala aia ieftina, 2 sate 3 kkturi, :))
ba baiatule, baga-ti mintile in cap :)
daca sa iti bati joc de jucatorii tai inseamna sa fi Roma , imi e mila de ei, spunele colegilor tai cum stai blindat pe sate si la ei bate vantul prin sate :)))
mare conducator ce esti,
sa ai blindaj in mijlocul tribului si roy jones sa piarda pe banda rulanta toate satele, ai de pm, :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
 

JohnnyZaKing

member
Scor reacție
0
alooo ROMA?
iar este doliu la voi?rupeti portofelele sau mai vindeti un rinichi ceva pentru pp-uri,nu mai plangeti atat pe aici vedete de 2 lei
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
xxx1.jpg
xxx2.jpg
xxx3.jpg
xxx4.jpg

xxx5.jpg
xxx6.jpg
xxx7.jpg

xxx.jpg


AKA ROMA, ei au universitate, ca in rest sunt pamant de flori :)))) sunt curios cat mai trag colegii aia ai tai pentru universitate, ca o sa bata vantul la ei prin sate, ce minciuni le bagi enyx? va sacrificam sa castigam? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
asa se spune mai nou la sute de sate? cateva? :)))
ba e bine, inseamna ca atat valorati, 2-3 lei.
 
Ultima editare:

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Gluma zilei, cand intru pe asistentul de farmare, apar satele din roma :))))))))))))))))
111111111.jpg



haha.jpg


gata sa enervat roma, da cu recuperari....:rolleyes:
 
Ultima editare:

cata1011

member
Scor reacție
0
deja varul se lauda singur cam mult, vad ca duce lipsa de d-astea. Daca sunteti asa de buni puteti sa nu mai faceti gura mare pe aici si sa castigati lumea. Faptul ca demolati cateva sate nu inseamna nimic :)) bravo voua, ce sa zic. O sa vina si randul vostru, mometan puteti sta in acelasi K ca la inceput si sa latrati in continuare. ^^ Felicitari pentru spargeri. A, si felicitari pentru jucatul pe harta.
 

beinur

member
Scor reacție
0
deja varul se lauda singur cam mult, vad ca duce lipsa de d-astea. Daca sunteti asa de buni puteti sa nu mai faceti gura mare pe aici si sa castigati lumea. Faptul ca demolati cateva sate nu inseamna nimic :)) bravo voua, ce sa zic. O sa vina si randul vostru, mometan puteti sta in acelasi K ca la inceput si sa latrati in continuare. ^^ Felicitari pentru spargeri. A, si felicitari pentru jucatul pe harta.

Urla frustrarea cumva? Cine facea pe aici gura ca face, ca drege? Asumati-va ca v-ati luat-o in barba si gata.
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Urla frustrarea cumva? Cine facea pe aici gura ca face, ca drege? Asumati-va ca v-ati luat-o in barba si gata.

Da, eu stau in colt si plang acum :( . Ce sa ne asumam, asa vorbiti de parca cu demolarile alea s-a rasturnat harta sau stiu eu ce mare minune s-a intamplat :))). Sper ca de acum dupa fiecare raport veniti si postati aici, si dupa ce se termina lumea si o pierdeti, sa mai veniti cu niste rapoarte daca e, poate se schimba ceva :)))
 

Zoac

member
Scor reacție
0
Da, eu stau in colt si plang acum :( . Ce sa ne asumam, asa vorbiti de parca cu demolarile alea s-a rasturnat harta sau stiu eu ce mare minune s-a intamplat :))). Sper ca de acum dupa fiecare raport veniti si postati aici, si dupa ce se termina lumea si o pierdeti, sa mai veniti cu niste rapoarte daca e, poate se schimba ceva :)))
43z587.jpg
 
Sus