Discutii libere L75

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Pe 69 au tradat oamenii adusi de cineva care joaca acum acolo, nimeni din Roma, deci la "manevre" - tradari acolo a fost de vina cine i-a acceptat.

Cat despre platforme, nu e cazul sa discutam caci cine a vrut a primit-o, daca au si folosit-o sau nu e alta discutie.

Felul in are ai spus-o pare ca doar mnk sau drdiehard pot avea platforme, doar am punctat faptul ca mai toti playerii care sunt vechi au access la un fel sau altul de platforme.

P.S: Legat de 69 pot sa spun ca acolo deliciosul si visina au jucat exemplar, ce-i al lor e a lor.
P.S 2: Si catch a avut manevre, cu skandenberg pare-mi-se, doar ca mnk a avut spioni mai buni, l-a prins si l-a internat. doar nu vrei ca un trib sa stea sa se uite in timp ce altul face manevre? :]]

Dupa cum spuneam cateva mesaje in urma, o lume o castiga jucatorii de baza plus conducerea, daca in echipa mai vin 10-15-20 % oameni noi e ok, dar cand joci 20-30% de baza si 70-80% "necunoscuti" pentru care nu bagi mana in foc, la ce sa te astepti daca nu la tradari?
nu ați dori un război cu Roma ,astia o sa se alieze și cu barbarele iar dacă nu va pot bate(clar nu au șanse ,doar zic) o sa zică ca le-au dat backstabb barbarele :))))))))
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Ar fi frumos , dar fara mizerii gen 69 , si fara platformele lu drdiehard :) Nu deshidem aici subiectul asta , doar ti am raspuns asa ca fapt divers.
Din cauza voastră o sa scoată adminii asistentul de farmare ,nu mai putem seta pe barbare ca da error404 și vrea sa atace Roma ca se farmeaza mai bine :)))))
 

DeletedUser49756

Ai prins gură iar renoob? :))

Băga-te înapoi cu capul în monitor și joacă solitaire.
 

DeletedUser49756

Dume vechi din 2010, măcar ai 8 clase? :)) pare-mi-se că nici la liceu n-ai ajuns.

Pune mâna și învață să joci, că ești 0 barat.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Dume vechi din 2010, măcar ai 8 clase? :)) pare-mi-se că nici la liceu n-ai ajuns.

Pune mâna și învață să joci, că ești 0 barat.

Îmi era rușine sa vorbesc de joc în locul tău..
Screenshot_20200605_112232.jpg
 

DeletedUser49756

Nu e sărăcie ca la Brăila să nu vă permiteți singuri o ladă de bere, dimpotrivă voi faceți cheta sa beți și sa fumați.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Indiferent de puncte sau ce fac, tot pierdeți așa că cry me a river Brrrr brailaaa, hue hueee plânge bebelușul :)))

Lasă măcar oamenii care joaca ceva lumea asta sa comenteze.. Până și barbarele au mai mulți inamici învinși ca tine:)))
 

DeletedUser49756

Sunteți împreună din câte văd, care e pasivul? Posibil Brăileanu sau faceți cu gândul, amuzanți ca un copil de grădiniță, măcar aia sunt mai deștepți decât voi și știu unde să pună formele geometrice.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sunteți împreună din câte văd, care e pasivul? Posibil Brăileanu sau faceți cu gândul, amuzanți ca un copil de grădiniță, măcar aia sunt mai deștepți decât voi și știu unde să pună formele geometrice.

De acum încolo o să te poreclesc pako, te fac papagalul meu, cred ca te-ai plictisit sa fi doar al romei
 

DeletedUser49756

Hopa, ți-am rănit sentimentele păpușel, îmi pare rău că nu merg neuronii tăi asta e, rămâi un mereu support și fan DT, apropo nu te mai lauda cu faptele tale inexistente pe forum că nu te bagă nimeni în seamă, sunt unele persoane aici la care nu o sa ajungi în veci să joci ca ei sau măcar la o performanță modestă.

Sfat pt amatori ca tine Br.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Pako nu știu de unde legătură între mine și DT, am jucat doar pe 60 cu ei un pic la început după din lipsa de timp i-am cedat satele prietenului meu alex2peu, ori ai vrut sa joci și tu cu dt și nu te-a acceptat goloie drept papagal? Iar eu spre deosebire de tine când joc serios, o fac bine, joc și pe harta și pe extern, tu joci doar pe extern pako pe harta ești 0 din ce se vede :))
 

DeletedUser49756

Râdeau băieți de tine pe Skype, te foloseau numai să ți spargi trupele pt ei și să le trimiți deff, erai doar un simplu pion.

Doar ți-am spus-o dinou ca să îți aduci aminte să nu îți mai spui "legendele" pe joc, când chiar Nicu și ste chiar mulți alții ziceau că ai fost slab și s-au folosit de tine, te-au luat la număr.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Pako nu știu de unde legătură între mine și DT, am jucat doar pe 60 cu ei un pic la început după din lipsa de timp i-am cedat satele prietenului meu alex2peu, ori ai vrut sa joci și tu cu dt și nu te-a acceptat goloie drept papagal? Iar eu spre deosebire de tine când joc serios, o fac bine, joc și pe harta și pe extern, tu joci doar pe extern pako pe harta ești 0 din ce se vede :))
Fra ne supăram ,poli suna mai domestic ,pako poate fi și câine și el e papagal =)))
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Râdeau băieți de tine pe Skype, te foloseau numai să ți spargi trupele pt ei și să le trimiți deff, erai doar un simplu pion.

Doar ți-am spus-o dinou ca să îți aduci aminte să nu îți mai spui "legendele" pe joc, când chiar Nicu și ste chiar mulți alții ziceau că ai fost slab și s-au folosit de tine, te-au luat la număr.

Cu Bogdan(stelele) mă știu dinainte sa joci tu triburi, nu ar spune ceva rău despre mine mai ales ca știe cum joc, iar pe goloie l-am cunoscut pe 60 și n-am avut interacțiune multă cu el pentru a ajunge sa profite de mine am jucat foarte puțin îți dai seama la 5 6 sate ce avantaj ai avea sa profiți de pe urma cuiva? :))) și după am lăsat satele în trib mi-a mulțumit ca am fost ok și nu le-am dat la mnk pe o shaorma cum fac altii și am lăsat loc de buna ziua, dar tu vorbești acum ca nu ai ce vorbii:)) asa fac papagalii, te-am poreclit bine pako

Screenshot_20200605_121047.jpg
 
Sus